• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXII. NEDĚLE ..... feral vs angelinocz

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30368

Guest
[SPOIL]Bobe dodržuj pravidla tohoto pořadu :D (Vím ode mne to sedí :D[/SPOIL]

Chceme popsat realitu. Jak moc se těšíš na Vánoce?
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Lidi, co není otázka aodpověď, ale debata a komentáře ... do spoileru ... oki?[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Tak stále čekáme až nám barvitě vylíčíš svůj reálný život :D A můžeš trochu přehánět Bonde ;)[/SPOIL]
 

DeletedUser28519

Guest
[SPOIL]Bobe dodržuj pravidla tohoto pořadu :D (Vím ode mne to sedí :D[/SPOIL]

Chceme popsat realitu. Jak moc se těšíš na Vánoce?

v realu je mi 28, jsem pracujici (tvrde pracujici) clovicek :) a bydlim v tuto chvili v Ostrave. Kdy jsou Vanoce? Kdyby nebyly plne obchody vanocnich ozdob tak si toho ani nevsimnu :)
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
Tady si nikdy nejsem jist, co si pod tím představit ... vím, že to říká kalkulant, co sedí celý den na zadku a vtipkuje s grafikem (což lidi na dílně nemohou), říká to člově na dílně u stroje v budově a přitom nikdy nebyl v uhelném dolu, a říká to člověk co dělá v dolu, ale nikdy nedělal prostituta ... co to je tvrdě pracující v Tvém případě ...[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Zajisté máš koupené dárky pro své nejbližší ? Nebo je kupuješ na poslední chvíli jako já ?
 

DeletedUser

Guest
ferale, co máš proti kmenům na s20 mimo tvého Incoming Fear? :dunno
 

DeletedUser28519

Guest
[SPOIL]
Tady si nikdy nejsem jist, co si pod tím představit ... vím, že to říká kalkulant, co sedí celý den na zadku a vtipkuje s grafikem (což lidi na dílně nemohou), říká to člově na dílně u stroje v budově a přitom nikdy nebyl v uhelném dolu, a říká to člověk co dělá v dolu, ale nikdy nedělal prostituta ... co to je tvrdě pracující v Tvém případě ...[/SPOIL]

Pro nekoho je tvrda drina ta fyzicka, pro nekoho psychicka... Me drti ta psychicka :) nevim co je horsi :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru