• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXII. NEDĚLE ..... feral vs angelinocz

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]To nebyl test[/SPOIL]

Co je na kmenech tak úžasného, že ses rozhodl, že je budeš hrát a nepřestáváš?
Už jsi na to přišel, co to je?
 

DeletedUser34342

Guest
lupyno

koľkokrát si mal chuť zabaliť DK?
na svete20
a prečo si to nespravil?


hráčky incoming fear

vzal bys nás všechny na tu nudy pláž? (malá dívčí válka :mocking )
 

DeletedUser

Guest
:D kolik za rok ferálku zlikviduješ klávesnic, při tvé frekvenci psaní? a vůbec... jak to, žes mi neodpověděl na zprávu z odpoledne a jdeš radši na pokec sem? :p
 

DeletedUser28519

Guest
[SPOIL]To nebyl test[/SPOIL]

Co je na kmenech tak úžasného, že ses rozhodl, že je budeš hrát a nepřestáváš?
Už jsi na to přišel, co to je?

mam rad typy her, kde si tvoris svuj pribeh sam, v tom jsou asi kmeny jedinecne, sice je to jen "hloupe" (pardon za to slovo) klikani a posilani virtualnich vojaku do vitrualniho pekla, ale mnohem vetsi smysl tam maji vztahy, diplomacie a taky to, ze clovek nehraje proti pocitaci, ale proti lidem, vytvaris si svuj profil toho jaky chces byt, popripade se zde odrazi tva identita v realu. To je to co delaji kmeny jedinecnymi spolecne s vyvazenou hratelnosti a prehlednosti. Taky vse visi na vlasku a kdykoliv se muze stat cokoliv (z hlediska kmenů).
Ve chvilich kdy te to co jsem napsal omrzi, tak tu jsou hraci (pozdeji lide, ktere potkas doopravdy), kteri te zase vtahnou zpet do hry. To je asi duvod, proc se k tomu vetsina hracu vraci.
 

DeletedUser28519

Guest
lupyno

koľkokrát si mal chuť zabaliť DK?
na svete20
a prečo si to nespravil?


hráčky incoming fear

vzal bys nás všechny na tu nudy pláž? (malá dívčí válka :mocking )

uz mockrat jsem mel chut to zabalit, nejvetsi rozhodnuti o konci bylo asi v lednu tohoto roku, z urcitych osobnich duvodu, kdyby jste me behem tech 14ti dnu rozebrali, tak uz jsem se nevratil :)

vsechny vas tam vezmu....neni to vubec spatny napad na pristi sraz kmene :D
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]V tuto chvíli je 20h a proto bych pořad ještě natáhl do 20:15/20:30 (záleží na feralovi) a ...... tím s euvolní počet otázek na nekonečno ... co ty na to chlaúe?[/SPOIL]
 

DeletedUser28519

Guest
[SPOIL]V tuto chvíli je 20h a proto bych pořad ještě natáhl do 20:15/20:30 (záleží na feralovi) a ...... tím s euvolní počet otázek na nekonečno ... co ty na to chlaúe?[/SPOIL]

zatim jsem tu, nemam problem.... myslim ze chlapci a devcata uz moc otazek mit nebudou :)
 

DeletedUser34342

Guest
jasně že jo :D

jako jeho tisková mlůvčí odpovídám, že se jede dál :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru