• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXV. NEDĚLE ..... Diakritika vs 1Pupik1989

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser18022

Guest
ja nikam nespecham ... jen mam pocit .. ze vam dosly otazky .. :) (podle frekvence otazek ... )
 

DeletedUser32568

Guest
měl jsi někdy nějaký opletačky se supportem jako porušování pravidel atp. ?
 

DeletedUser18022

Guest
sam za sebe jen jednou ... kdyz mne jeden hrac (hracka) nadaval(a) .. a zablokovanej sem byl ja ...

udrzet se v mezich slusnosti .. byl temer nadlidskej ukol ... proto mam pochopeni .. pro nektery hrace .. co nervy neudrzeli ...
 

DeletedUser

Guest
Myslíš, že žralok bílý je opravdu lidojed?
Nosís klobou nebo kšiltovku?
Zkoušel si někdy programovat, když trávíš u pc spoustu času?
Řídil si někdy nelegálně auto?

Pardon že píšu se spožděním, ale musel jsem odejít, takže píšu z mobilu.
 

DeletedUser18022

Guest
nemyslim si .. ze by byl lidojed .. jen je vzdy clovek na spatnym miste ... :)

klobouk sem nikdy nemel .. a .. su si jistej .. ze nikdy mit nebudu :))
ksiltovku uplne neodmitam .. ale zadnou nemam a nenosim :) ... jako pokryvka hlavy staci moje haro .. zatim :)

kdysi me to zivilo ... slusne :)

auto bych ani nestartoval :))) takze neridil .. :))

... v pohode ...
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]já musím řešit nějaké diplomatické věci narychlo ... takže jsem hodně i ve hře ... proto jsme tu málo ... za to se omlouvám[/SPOIL]

Jezdil jsi někdy na koni? A pokud jo, taky se přikláníš k tomu, že to je skvělá věc, skvělý pocit?
A co lidojedi ... chtěl bys někdy okusit lidské maso? Zajímalo by tě, jak by chutnalo?
 

DeletedUser18022

Guest
papasese:

jako dite sem byl posazenej v cirkuse na osla :)) ... tenkrat me to moc nezaujalo ..
na koni sem nesedel .. ale ... nechal bych se k jizde ukecat .. :)

lidsky maso je pry sladky .. z vlastni zkusenosti nepotvrdim ... :)
co se tyka jidla ... jako takovyho .. netrpim zadnyma predsudkama ...
 

DeletedUser

Guest
Teď jsou díky krizi levné pozemky na Marsu, Měsíci a Venuši. Přemýšlel si, že by si si nějaký koupil.
Chtěl by si se někdy podívat do vesmíru?
Letěl si někdy letadlem?
Kde si byl nejdál od domova?
 

DeletedUser11059

Guest
Takže by ses nechal bez předsudků ukecat i k chroustům, švábům, žížalám a jiné havěti jako hlavní chod k obědu? Nebo tady se už nějaké ty předsudky ukáží?
A to mě přivedlo ještě na jednu otázku, šel bys do nějaké té soutěže Fear Factor a podobné, kde se člověk musí postavit vlastním limitlům a podobně?
 

DeletedUser18022

Guest
pupik:
ne ..
su realista - je lepsi kupovat pozemky v Cesku nez na Marsu :))

vesmir me hodne laka .. ale .. zatim je to zbytecne drahy ...

jo

papasese:
havet mne nevadi ... :)
na fear factor .. bych musel udelat neco s mou fyzickou ... jinak by bylo zbytecne se vubec hlasit ... nerad prohravam .. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru