• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXVI. NEDĚLE ..... Elzucha vs hlas lidu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
15/01/12 ... ..... start pořadu v 18:00 h ...

..... H O S T :
.....
Elzucha - (aktivní hráčka cs 19, 22, 23 a 24)


..... T A Z A T E L :
..... hlas lidu - (aktivní hráč všech světů, moderátor fóra, supporter, cheathunter, administrátor, wikař a pisálek do magazínu)

N Á H R A D N Í C I :
[spoil]náhradníci jsou Ti, kdo zastoupí daného v nečekané nepřítomnosti ... pokud nebudou nuceni nahradit daného, stávají se automaticky hlavním hostem a tazatelem v následujícím pořadu

N Á H R D N Í K ... H O S T :
..... Ivanita - (aktivní hráč cs8 a 22, informátor KM pro cs8)

N Á H R D N Í K ... T A Z A T E L :
..... ..... - (.....)
[/spoil]

...........................................................................................


22/01/12 ... ..... start pořadu v 18:00 h ...
[spoil]
H O S T :
..... Ivanita - (aktivní hráč cs8 a 22, informátor KM pro cs8)

T A Z A T E L :
..... ..... - (.....)
[/spoil]

...........................................................................................

29/01/12 ... ..... start pořadu v 18:00 h ...
[spoil]
H O S T :
..... MilanaliM - (aktivní hráč cizineckých servrů, na cs nejlepší svět cs6 - 788 dobytí)

T A Z A T E L :
..... alexistech - ("aktivní" hráč cs8, zakladatel tamní největší aliance)
[/spoil]

...........................................................................................

05/02/12 ... ..... start pořadu v 18:00 h ...
[spoil]
H O S T :
..... Drejk - (aktivní hráč cs23)

T A Z A T E L :
..... ..... - (.....)
[/spoil]


Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Opět tu máme neděli, opět je 18 h a opět je zde pro Vás pořad Křeslo pro Hosta.

Vítejte všichni a přivítejme potleskem dnešního Hosta....

Elzuchu

tlesk, tlesk, tlesk
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Děkuji za milé přivítání a přeji ještě jednou hezký nedělní večer
 

DeletedUser11059

Guest
Dnešní Křeslo bude trochu testem pro možné zítřky. Dnes není žádný tazatel .... kocour bude na obchůzce, čili myši, máme pré : .. všichni máte dnes nomezený počet otázek.
 

DeletedUser11059

Guest
Elzucho, už byla tazatel .. chtěla jsi to zkusit i jako Host? nebo Tě to více méně netankovalo?těšila jsi se? Jednou jsi ji
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Musím říct,že jsem na dnešní den těšila.Před nedávnem jsem byla jako tazatel což mě bavilo zpovídat,ale chtěla jsem i vyzkoušet druhou stránku,jaké je to potit se ,,v křesle pro hosta" jako zpovídaná .
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Nebudeš tomu věřit,ale nemoc nad kterou se mi po delší době podařilo vyhrát.Byla jsem ve stresu a dcery mě začali učit na pc,...chodila jsem četovat do různých místností na lidé atd...až jednoho dne mi jeden z té místnosti poslal odkaz na dk...tak jsem to vyzkoušela a hra se mi líbila...to bylo ze začátku pro mě něco nového i když jsem začínala hodněkrát znovu..než jsem přišla na to co vlastně mám dělat...byla jsem takový samouk.
Na svět 15 tam jsem se seznámila s Neshikem ,který mě vysvětlil a naučil spoustu základních věcí...takové byli moje začátky.
 

DeletedUser11059

Guest
A co Tě u hry drží? Přeci je to jen nějaká hra na internetu, co každému žere mnoho osobního volna .....
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Ano zabere to dost času...jinak hraji jen už s 24 ...moc mě lákají ty tajemství.Zabere to nudu a příjdu na jiné myšlenky...poznala jsem tady dost skvělých lidiček se kterými si píšu ,když mám čas.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru