• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXVI. NEDĚLE ..... Elzucha vs hlas lidu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Co doma rodina, nenadávají, neklepají si na čelo a vědí pravdu?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Já se zeptám jinak - co Ty a čeština? Ve slovním fotbalu jsi skvělý protivník, je to Tvé hobby nebo povolání? :hi
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Přítel hraje také aktivně kmeny,trávíme takle spolu volný čas...Jsem vázana malou tudíž večery atd. trávíme doma u televize a na pc.

Přes den chodím s malou ven pokud počasí dovolí ,na nákupy atd.jako každá mamina.
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Já se zeptám jinak - co Ty a čeština? Ve slovním fotbalu jsi skvělý protivník, je to Tvé hobby nebo povolání? :hi

Čeština to je moje slabá stránka,proto se ráda naučím a přiučím..I když jsem ze školy 28 let,tak stále se učím.Donedávna s děvčaty jsem se učila a brzy začnu od začátku s malou.

Baví mě různé kvizy,křižovky,různé hry na procvičování atd...
 

DeletedUser11059

Guest
Takže na mateřské ..... v kolika letech malé ukážete Divočáky? Nebudete mít obavy, že by moc mladá mohla přijít k takové "závislosti", tak ji raději budete držet stranou od tohoto a podobných?
 

DeletedUser30368

Guest
Jak zde čtu, tak slovní fotbal hraješ, na jakých stránkách? (Jestli je zakázáno to uveřejnit napiš to v OZ - taky to občas hraji)
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Takže na mateřské ..... v kolika letech malé ukážete Divočáky? Nebudete mít obavy, že by moc mladá mohla přijít k takové "závislosti", tak ji raději budete držet stranou od tohoto a podobných?

Nejsem už na MD malý bude v březnu 5 let.Už na ty divočáky přišla....když mám práci,tak si hraje hry na pc...sem tam někomu napíše atd...nedávno se jí povedlo odeslát na s 24 z vesnice deff...7hod. daleko a když jsem na to přišla,nešlo to už stáhnout.:yes
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru