• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXII. NEDĚLE ..... Navi vs -sathan?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
Tak je to hlas lidu :)........

A Biblos to má na starosti jako moderátor :)
 

DeletedUser30368

Guest
[SPOIL]Sathánka jsem nesehnal (Moje chyba měl jsme ho upozornit....bude hlas lidu (Všichni mohou položit jednu otázku za 10 minut po 19:30 neomezeně).[/SPOIL]
 

DeletedUser33784

Guest
Tak přecijen. Přeji hezký podvečer, Návi. :hi

Nechci nějak obtěžovat či jinak zatěžovat již tak zatíženého člověka, tudíž se zeptám pouze na to, kolik času Ti zabírá zhruba pozice zástupce hlavního Supportéra. A jak moc to zasahuje do Tvého života, zda-li si stěžuje žena. A v neposlední řadě, kdy Tě uvidím po svém boku opět hrát? :D
 

DeletedUser

Guest
biblosku :) ku dk som sa dostal náhodou :) bol som z bývalou partnerkou na návšteve a tam to hral ich syn :)
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]Sathánka jsem nesehnal (Moje chyba měl jsme ho upozornit....bude hlas lidu (Všichni mohou položit jednu otázku za 10 minut po 19:30 neomezeně).[/SPOIL]
Nieje to Tvoja chyba on sa pýtal aj deň dopredu a asi tu už dlhšie nebol ozriem kedy mal poslednú aktivitu :)[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]Při hlasu lidu jsou otázky bez časového omezení :) [/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
ahoj hyu :) hať už asi nie nakoľko už nie je toľko času ako bolo keď sme spolu hrali na s5 :) partnerka mi na šťastie toleruje dk :) a som tu niekoľko hodín podľa toho ako mi to dovolí dcérka :) rodina je prvoradá ;)

snažím sa oddeľovať dk od reálu
 

DeletedUser30368

Guest
Jak jsi se dostal na pozici supportéra?

Upozornění
Otázky neomezeny
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Vzpomeneš si, který byl Tvůj první kmen - pokud si nezaložil svůj ? A na kolik světech jsi hrál nebo ještě hraješ, pokud na to máš čas?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru