• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXIV. NEDĚLE Majka.Kor vs. Zeli999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
Nu samozřejmě, že jsem se oplila....ale mám to tak dobrý, že se neopiju tolik....pamatuju si všechno......a potom i pomáhám těm opilejším....

Jsem žena a ta musí mít přehled :)
 

DeletedUser35385

Guest
Dobre som to po cesky napisal? Lepsie ako po slovensky? Bude zo mna asi cech.:)
 

DeletedUser30368

Guest
A za styl, který převažuje ? :)

papasese dával nějaké výběrové dotazy, tak v tom budu rád zatím pokračovat :)

zelí....drekt
rajská omáčka...koprová omáčka
Nudný život s jistotami....rizikový, ale s adrnalinem
blonďák....hnědovlasý
Zdravé jídlo....Mekáč atd.
 

DeletedUser23979

Guest
Smysl to mělo stejný...ale já to nepochopila, páč tam byl asi nějaký překlep.....v písmenu :)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, zdravím.
Jaké pro tebe bylo nechat zbarbařit tak velký účet, kterému jsi obětovala svůj čas, finance, um i kus svého života ? Padly nějaké slzičky nebo jsi to vzala jako osvobození ?
Jak si to přijala po psychické stránce ? Přemýšlela si jak účet udržet ve hře, než si přikročila k tak drastickému kroku ?
Jaké to je - takto se rozhodnout ?
 

DeletedUser23979

Guest
A za styl, který převažuje ? :)

papasese dával nějaké výběrové dotazy, tak v tom budu rád zatím pokračovat :)

zelí....drekt
rajská omáčka...koprová omáčka
Nudný život s jistotami....rizikový, ale s adrnalinem
blonďák....hnědovlasý
Zdravé jídlo....Mekáč atd.

zelí....drekt-s oběma se dá stejně povídat
rajská omáčka...koprová omáčka-rajská
Nudný život s jistotami....rizikový, ale s adrnalinem-adrenalin s jistotama
blonďák....hnědovlasý-ani jedno...jde o povahu
Zdravé jídlo....Mekáč-domácí strava......ale někdy i ten McDonald :)
 

DeletedUser

Guest
ahoj :) skúšala si hrať aj iné hry ako grepolis alebo the west ? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35385

Guest
Moze byt niekedy je tazke pochopit co napisem ked nepisem ani mekcene A dlzne lebo sa mí to neda.:)
 

DeletedUser23979

Guest
Ahoj, zdravím.
Jaké pro tebe bylo nechat zbarbařit tak velký účet, kterému jsi obětovala svůj čas, finance, um i kus svého života ? Padly nějaké slzičky nebo jsi to vzala jako osvobození ?
Jak si to přijala po psychické stránce ? Přemýšlela si jak účet udržet ve hře, než si přikročila k tak drastickému kroku ?
Jaké to je - takto se rozhodnout ?

Také zdravím.......

Nu řeknu to takhle....není to jednoduché a aj jsem se přihlásila....přeci od zadání zrušení účtu je 14 dní.......
Potom byl ten osobní život....jemu jsem dávala přednost a účet udržival(zabrání 3 vesnic denně samozřejmost).....

A těžké to bylo......ale na druhou stranu nemusím již u toho sedět a stěma lidma, co jsem byla tak komunikuju.....i zástupy tam mám...takže v dění jsem poříd......
 

DeletedUser

Guest
Co aféra s matejosem ? Dotýkala se tě nějak osobně ? Přeci jen si psala, že jsi byla ve vedení kmenů....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru