• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXIV. NEDĚLE Majka.Kor vs. Zeli999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30368

Guest
25/03/12 ... ..... start pořadu v 18:00 h ...

..... H O S T :
..... Majka.Kor- (bývalá hráčka světa 8...nejsilnější žena světa)

..... T A Z A T E L :
..... -Zeli999 - (uživatel veřejného fóra)




Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Zdravím všechny přihlížející.

Majka potvrď, že jsi zde a napiš nám něco o sobě. Jméno atd. :)

OT
[SPOIL]Jestli je tu nějaký mód mohl by to pohlídat?[/SPOIL]
 

DeletedUser23979

Guest
o mě jo honzíku...tak podle nicku jsem Majka.....to Kor. je kus mého příjmení....pocházím z jížních Čech z jedné malebné vísky.....mám již malého synka a taky větší miminko 2 letou Ami(rhodenský ridgeback)......DK již aktivně nehraji...už jenom spamuju :)...
 

DeletedUser19739

Guest
Já bych se zeptal, co znamená to nejsilnější žena světa, mám si pod tím představit něco jako kulturistiku?
 

DeletedUser23979

Guest
Můj nejlepší ůspěch byl na světě 8........zde jsem byla třetí v žebříčku a jako jediná žena mezi muži.......byla jsem nejprve v kemenu KOF a když jsem měla okolo 4 mil., přecházela jsem do kmene TfOH.......v obou kmenech jsem byla jedním z vůdců kemene.......tito kmenyjsou na sv. 8 pořád a vysoko(1., a 2.).....a pořád spojenci.....

Odcházela jsem, když jsem měla 14 mil....cca jsou to dva roky....
 

DeletedUser30368

Guest
Jak jsi se dostala k této hře? A zkoušela jsi jiné konkurenční hry? :)
 

DeletedUser34582

Guest
Ahoj,

Mňa by zaujímalo, čo bolo príčinou toho, že si prestala hrať. Predpokladám ale niesom si istý :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru