• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXV. NEDĚLE Mirosaurus vs. Ritier Alex

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
+Big Bang Theroi skvělá volba...dokoukal si pátou řadu......

A co myslíš(co se povídá), jesli sheldon zůstane s Penny
 

Deleted User - 18375

Guest
[SPOIL]BBT mám jen do 4. řady...

...Sheldon je s Penny !!!!!???? :rofl[/SPOIL]
 

DeletedUser19739

Guest
Takze cokoladky aj milku? Slane mas ake rad? Meso? Oblubena malinovka? Pijes alkoholicke napoje casto ci len prilezitostne? Alebo si abstinent? Ak pijes alkohol tak co najviac tvrdi alkohol pivko vinko alebo sampanske?. Mas rad kvety?:p

Milka není kvalitní. To chce aspoň 50%... Dobře už nechám té maškarády, ano alko si čas od času taky dám. Jasně, pivo je tekuté zlato, ale co se mě týče, dobrá Irský Whisky je prostě skvost. Nadruhou stranu, jak spívá kapela Tři sestry: "Dám si 7 piv a 1 zelenou..." taky si jí někdy dám:)
Květy jako kytky? Proč ne:)

když už jsme u té televize zaujal tě seriál na expeiment colonie (prima COOL)

Pár dílů sem viděl. Nápad dobrý ale je to divadlo...

+Big Bang Theroi skvělá volba...dokoukal si pátou řadu......

A co myslíš(co se povídá), jesli sheldon zůstane s Penny

5. sem nedokoukal, sleduji to na Prima Cool a jen velmi velmi málo. Sheldon s Penny? Tak teď si mi něco prozradila:D
 

Deleted User - 18375

Guest
[SPOIL]To vím, já jsem pár dílů viděl, ale už mě to tolik nebavilo jako ty první serie ...[/SPOIL]
 

DeletedUser21646

Guest
[SPOIL]Sheldon s Penny to asi nerozdejchám:scratch[/SPOIL]
 

DeletedUser23979

Guest
tak se nebudeme bavit o seriáli a na mirousar se na něco zeptáme :)
 

DeletedUser35385

Guest
Tvoj oblubeni interpret skupina? Co by ta vedelo najviac nastvat? Co nenavidis? mal si uz niekedy nejake zlomenini alebo ine ochorenie zo sportu?:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru