• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXV. NEDĚLE Mirosaurus vs. Ritier Alex

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser19739

Guest
Muzika?
Poslouchám toho hodně, ale nejvíc Linkin Park.
Třeba tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=0xyxtzD54rM&ob=av2e

Nejvíc mě naštve, když mi někdo šahá na mojí kočičku, to sem pak nepříčetnej a kopu do hlavy:D

Nenávidim... jak sem řekl, já sem všechno, ale hlavně flegmatik, je jen málo věcí co mi vadí:)

Příteli, já jezdim FreeRide, já už měl úrazů:)
 

DeletedUser35385

Guest
Tak povedz aspon dve najvecsie urazi. Rad spis? Kupalisko? Prechadzky?Oblubene domace zvieratko?:)
 

DeletedUser19739

Guest
To už tu také jednou bylo...

Nemám představu co bych chtěl, jako spíš co bych nechtěl...
Nechci aby na sobě měla 8 kilo make-upu, nechci aby byla vyumělkovaná jak některé modelky. Nechci aby měla 180cm a 35 kilo a nechci aby byla blbá... Přeci jen, blbej sem já a ve vztahu musí být aspoň jeden chytrý:)
 

DeletedUser19739

Guest
Tak povedz aspon dve najvecsie urazi. Rad spis? Kupalisko? Prechadzky?Oblubene domace zvieratko?:)

Nejhorší... Zlomené žebro se mi zapíchlo do plíce...
Já sem strašnej spáč, byl bych prospal i konec světa:)
Jo koupaliště mám rád:) Ale nepohrdnu ani řekou, máme chatu u sázavy a tam je švandy kopec:)
Jo, rád se procházím... Ale mám na to málo času...
Zvířátko... Jak už sem psal mám kočku a za nic bych jí nevyměnil. Míval sem psa, miloval sem ho a on pak umřel:( Ale kočka je ve všem lepší:)
 

DeletedUser19739

Guest
[SPOIL]Nějak to tu utichlo... Podledních 5 minut:)
Žebych konečně moh jít na večeři?:D[/SPOIL]
 

DeletedUser23979

Guest
jeětě 4 minuty na zeptnání a pak to tu uzavřem

Děkuji mirosaorovi jako hosta a dále pořádám koho chce, aby se zde ukázal jako další host :)
 

DeletedUser35385

Guest
Sledujes hokej? F1? Bojove sporti? Automoto?tenis?.....co povies na upratovanie si neporiadnik alebo nieco aj upraces. Hospudka? Ine internetove hry ako DK? PC hry?
 

Deleted User - 18375

Guest
[SPOIL]To jsem zas dneska vymyslel otázek ... :D A to jsi mě sem chtěla dokopat. .... už ty 2 hodiny ticha vidím ... :rofl[/SPOIL]
 

DeletedUser19739

Guest
Hokej, motorsport, tenis... nic takového:)

co povies na upratovanie si neporiadnik alebo nieco aj upraces. toto sem moc nepobral cos tím myslel...

Hospůdka... Máme s kamarády oblíbený bar. U Bartyho:)

Jiné online hry nehraju...
Čas od času FIFU, Oblivion... Ale moc u PC nejsem...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru