• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVII. NEDĚLE svět 18 vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jak se zachová TF-HLR? Myslíte si, že to nakonec dotáhnou spolu s Lovci k vítězství? Na otázku by měl nejspíš odpovědět hlavně někdo z TF-HLR, ale názor na to budou mít snad všichni...

Jinak otázku může položit každý z vás. Můžete jí adresovat komukoliv z hostů, kteří jsou dnes součástí křesla. Nemusíte to nechávat všechno na mě ;).

[SPOIL]A vezire jak psal zeli, dávej to do spoileru a nebude žádný problém. Spoiler, to je taková ta šipka dolů, hned nalevo vedle you tube :D.
[/SPOIL]
 

DeletedUser30974

Guest
Teď si trochu zavěštíme :eek:). Za jak dlouho vidíte konec světa? Jak se do té doby ještě stav tohoto světa promíchá?

Vyzývám všechny, kteří sledují dnešní křeslo, aby se přidali a opět trochu rozvířili dnešní pořad. Nebojte se, každý tu má prostor se vyjádřit a za každého kdo se zúčastní budeme rádi.

do 3 let, těžko říct..
 

DeletedUser

Guest
Jak se zachová TF-HLR? Myslíte si, že to nakonec dotáhnou spolu s Lovci k vítězství? Na otázku by měl nejspíš odpovědět hlavně někdo z TF-HLR, ale názor na to budou mít snad všichni...

Jinak otázku může položit každý z vás. Můžete jí adresovat komukoliv z hostů, kteří jsou dnes součástí křesla. Nemusíte to nechávat všechno na mě ;).

[SPOIL]A vezire jak psal zeli, dávej to do spoileru a nebude žádný problém. Spoiler, to je taková ta šipka dolů, hned nalevo vedle you tube :D.
[/SPOIL]
čisté rozhodnutí kmene TF, ale podle mně se pokusí nekonfliktně spojením vyhrát svět po ukončení války lovci vs. vlci
 

DeletedUser31103

Guest
Jak se zachová TF-HLR? Myslíte si, že to nakonec dotáhnou spolu s Lovci k vítězství? Na otázku by měl nejspíš odpovědět hlavně někdo z TF-HLR, ale názor na to budou mít snad všichni...

Jinak otázku může položit každý z vás. Můžete jí adresovat komukoliv z hostů, kteří jsou dnes součástí křesla. Nemusíte to nechávat všechno na mě ;).

[SPOIL]A vezire jak psal zeli, dávej to do spoileru a nebude žádný problém. Spoiler, to je taková ta šipka dolů, hned nalevo vedle you tube :D.
[/SPOIL]


Logicky je to tak dané, pokud se to má v rozumným čase ukončit.
 

DeletedUser

Guest
Dokáže vzniklá situace ohrozit dominanci Lovců na tomto světě nebo je to pouze zdrží v cestě za vítězstvím?

[SPOIL]Odpovězte i na otázku zeliho, ptát se může každý, ale hráči, kteří nebyli pozváni maximálně 3 příspěvky. Možná to později zvedneme. [/SPOIL]

Ohrozit asi ne, spíš mě udivuje logika některých lidí co místo aby se snažili vyhrát tak se snaží jen zdržovat svět a spoléhají na to, že nás "utahají", hlavně ti co přicházejí o nejvíc vesnic mají nejsilnější kecy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru