• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVII. NEDĚLE svět 18 vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jak se s odstupem času koukáte na kmen PROTON? Myslíte si, že zanechal na tomto světě významnou stopu nebo se celou dobu pouze vezl s Lovci?
 

DeletedUser

Guest
Páni Lovci by asi těžko s bezvýznamným kmenem uzavřeli spojko,takže jistě byly doby,kdy byl kmenem významným :) :)
 

DeletedUser

Guest
Co způsobilo samotný rozpad koalice? Byli to opravdu vztahy mezi Lovci a Protonem?

Rozpadnutí kolaice způsobili práskači a panikáři z kmene VS který po přestupu k nám, uviděl u nás anketu " vypovězení spojky protonu" a okamžite utíkal poslušně prášit protonu a začali kout všechny tři kmeny pikle. VS a PROTON dostali příslib TF a tak se cítili silní, protože to by byla jejich "ferovka" 40 000 vesnic proti 20 000, hned jak TF zaváhalo tak forum a profily zaplavily urážky o zradě a bla bla bla... hlavně, že proton měl anketu o ÚTOKU na Lovce už v lednu, takže se VS a PROTON pěkně vymáchali ve své špíně a my si můžem mnout ruce, protože jsme pro to nemuseli vůbec nic udělat :p
 

DeletedUser31103

Guest
Jak se s odstupem času koukáte na kmen PROTON? Myslíte si, že zanechal na tomto světě významnou stopu nebo se celou dobu pouze vezl s Lovci?

Na začátku stopu zanechali,až do doby, kdy jim začli končit hráči a nechali se uzavřít, jelikož byli nejspíš zaneprázdněný likvidovaním končících hráčů, případně těžkou frontou na kraji mapy,než aby se tlačili tam,kde se rozhodovalo o dění světa.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]toto zde je hra... strategická hra...
nepřijde mi strategické a ani logické zde rozvíjet diskuse na téma co by kdyby...
myslím,že každý zde má svůj cíl a k tomu si přizpůsobí svou strategii..
ta se může někomu zdát taková,někomu maková a jen čas ukáže zda to bude správný tah či ne.
celá tato diskuse mi s prominutím přijde tak nějak o ničem


omlouvám se části Lovců za své jedůvky..ale kdo mě zná,ví že jsem starý porovokatér...a byla tu trochu nuda...[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30974

Guest
Jak se zachová TF-HLR? Myslíte si, že to nakonec dotáhnou spolu s Lovci k vítězství? Na otázku by měl nejspíš odpovědět hlavně někdo z TF-HLR, ale názor na to budou mít snad všichni...

Jinak otázku může položit každý z vás. Můžete jí adresovat komukoliv z hostů, kteří jsou dnes součástí křesla. Nemusíte to nechávat všechno na mě ;).

[SPOIL]A vezire jak psal zeli, dávej to do spoileru a nebude žádný problém. Spoiler, to je taková ta šipka dolů, hned nalevo vedle you tube :D.
[/SPOIL]

Těžko říct, můžou nastat obě možnosti, které jsem dříve zmiňoval 1) Válka s Lovci, 2) Spojko s Lovci.
 

DeletedUser

Guest
Jak se s odstupem času koukáte na kmen PROTON? Myslíte si, že zanechal na tomto světě významnou stopu nebo se celou dobu pouze vezl s Lovci?
podle mně ano a můj názor je ten že díky protonu se lovci vyšplhali vysoko, ale vím že mi vezír bude konkurovat a nemám mu to za zlé neboť síla protonu se hlavně projevovala v začátku až do doby kmenů EOW a LOPATI
 

DeletedUser31103

Guest
Páni Lovci by asi těžko s bezvýznamným kmenem uzavřeli spojko,takže jistě byly doby,kdy byl kmenem významným :) :)

[SPOIL]V době, kdy jsme uzavřeli spojko jsme nebyli ani jeden kmen významnej. MOžná,že jsme se pohybovali někde kolem top 20-50, proton o kus níž. O tom to vůbec nebylo.Vzájemě jsme měli ideální polohu a oba kmeny tvořili sehraný hráči,co se znaj s tim,že my jsme nepodcenovali nábor dalších hráčů,který se nám jevili přínosem[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jak se s odstupem času koukáte na kmen PROTON? Myslíte si, že zanechal na tomto světě významnou stopu nebo se celou dobu pouze vezl s Lovci?

Ze začátku možná byl prospěšný pro obě strany, ale časem začal proton výrazně ztrácet, jak na poli diplomacie tak na poli válečném, pak začali hádky a výčitky o tom jak jsme je obklíčili a to jsme tam měli 4 hráče, zatímco oni celý kmen to byl rozdíl jak jsme jeli my a jak jeli oni, později už to bylo jen o tom na kterou mrtvolu se PROTON vrhne, než aby se ve své části mapy postaral o nepřátelské kmeny, které byli oproti protonu poloviční. DK není hra na tři měsíce a pokud někdo hraje jen ze začátku, tak nemuže spoléhat na to, že ho za to po zbytek hry ostatní kmeny potáhnou jako kouli u nohy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru