• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta

DeletedUser

Guest
Pokud se nemýlím, tak debatu může pořadně kontrolovat moderátor, aby v případě potřeby zasáhl.
Pokud opět melu nesmysly, omlouvám se.

Nic se nestalo. Bude zas příště Křeslo ;) ...
 

DeletedUser11059

Guest
papasese, když tak Tě mohu v nepřítomnosti zastoupit zda nebudeš proti :)
zelí, to bys mě musel nějak přesvědčit, že budeš schopen hlídat a sám tedy dodržovat pravidla pořadu ... pak bychom se mohli dohodnout.

EDIT:/

Nitramo, taky jsem dlouho nebyl moderátor a spoléhal na přítomnost právě jich (psal jsem si s nima).
Jinak doufám, že nebude v neděli 25. den po nadílce problém Tě tu opět vidět, abychom vše napravili.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Problém by to byl. Odjiždím za příbuznými.
Pokud by se udělala výjimka, tak bych případně měl čas v ponděli po Vánocích nebo před Vánoci v pátek.
Případně bych vynechal a nechali bychom to na 31.12. a 25. by tu byl jiný host ;)
 

DeletedUser30368

Guest
papasese poslední pořady, tak v nich pravidla dodržuji :yes

Můžeš mi v tomto věřit. Snad Tě někdy přesvědčím.

[SPOIL]S přesvědčováním bych měl, ale asi skončit, protože musím přesvědčit i tvůj něžný protějšek, že dokáži napsat článek, který za to bude stát :) .[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
Uvidíme ... třeba mě přesvědčíš, a abys přesvědčil mou drahou půlku, budeš se muset snažit.
 

DeletedUser30368

Guest
OT
[SPOIL]Budu se snažit mezi svátky je plno času na sepsání větší části toho článku, poté před odevzdáním ještě dám novinky :).[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Už jsem zase v "našem" čase a budu si moci číst křeslo on-line, tak se těším :hi
 

DeletedUser11059

Guest
Dnešní křeslo nějak nevyšlo (asi máíme všichni posilvestrovské problémy) :D.
Tak vyvstává otázka, zda ho uděláme zítra, nebo odložíme na termín 29/01/12

edit:/

Domluveno jak s Diktátorem Milošem, tak s Hyugym ... pořad se odspoouvá na 02/01/12 ... v 18h
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru