• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta

DeletedUser34582

Guest
Zeli oslavuje odpoveď asi až zajtra ale tiež ma to zaujíma :)

Fám sem príspevok a zelíško je zrazu tu :D
 

DeletedUser30368

Guest
Miro napíši mu dnes, nebo zítra zda bych to jedno místo něj mohl vést a uvidíme zda bude pauza nebo nebude :)
 

DeletedUser11059

Guest
Zdravíčko lidi, nějak mám poslední dobou mnoho práce ... jen tak stíhám spravovat v době války účet a sem se moc nedostanu.
Snad se mi to zase na čas podaří ustálit.
Ale i tak si budu muset najít spoluproducenta, který by po mé nahlášené nepřítomnosti (v PM) zajistil chod pořadu (protože při přihlášení sem na fórum se musím také věnovat své práci moderátora nenechávat to na ostatních moderátorech). Také budu muset vymyslet nějaké renovace, neboť je pravdou, že pořad již přestal být tak navštěvovaný jako dříve.

Ještě jednou přijměte mou omluvu za poslední dva pořady. V neděli bych tu měl být, čili by mělo vše proběhnout jako má a pokusíme se si vynahradit minulé pořady (nebo alespoň poslední, který neproběhl vůbec).
 

DeletedUser33784

Guest
Potvrzuji svou účast v dnešním Křesle. :) Pokud tedy bude přítomen Papásek, bude to dobrý. :)

Případně budu na službě Skype, kdybych čirou náhodou zapomněl a hledali jste mě. :hi
 

DeletedUser21646

Guest
jsem rád že dnes bude křeslo pro hosta už mám připravené otázky
 

DeletedUser33784

Guest
Já taky, jsem připraven na vaše dotěrné otázečky. :p Vyzbrojen trpělivostí a 2 hodinami čistého času.
 

DeletedUser34582

Guest
Nebol som tu :cry :cry preco ja nemam cas v najnevhodnejsej chvyli :( :cry
 

DeletedUser32568

Guest
HONORIS
jakub.jpg

nějak mi uchází smysl co to tu dělá :( ale tohoto člověka jsem si vážil i když jsem jej moc neznal...
 
Nahoru