• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 1

DeletedUser

Guest
Kavárna - Casual 1

Sice to trochu trvalo, ale nakonec se i tento svět dočkal vlastní diskuze. Co na něj říkáte? Už jste okusili, jak taková pohodová hra vypadá? Nebo přechod teprve plánujete? Povídejte, přehánějte, těšíme se na Vaše názory!
 

DeletedUser34582

Guest
:D Prvý príspevok :D inak sem už neprídem :D ale nedalo mi to :D Ale musel som omrknúť tak sa odoberú moje obete :D
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Chystám se na svět CASUAL. :mocking

Mám dotaz:
Přesouvají se krom budov,surovin a mincí i vojáci. :blush
Myslím to tak,že by jsem jen uhnul armádou a jiný hráč by si mou poslední vesnicu přebral.

Měl by jsem pak na Casualu plný selák od začátku ????

Dík za radu ...
:hi
 

DeletedUser25426

Guest
Možná by se mohlo dát do připomínek INNO, aby tam v té nové vesnici začínajícímu vygenerovali armu - podobně podle klíče, jako když nechají někomu zbarbnout vesničku - aby měl "pohodář" něco do začátku - když už si tam můžeš přinést i balík mincí :)
Bylo by to přeci fajn, taková pohodová hra bez starostí :D
;)
 

DeletedUser34582

Guest
:D to začínaš s tak vystavanou veskou akú Ti zabrali ? :D
 

DeletedUser34582

Guest
:D :D tak to je potom vcelku sranda :D len prídem a zaberám všetko čo sa dá :D :D
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Na můj dotaz mne asi nikdo neodpoví. :(
Snad nějaký moderátor bude vědět.
 

DeletedUser25426

Guest
No neříkej, že si to myslel vážně - casual je přeci svět pro ty, co jinde nemají šanci - už jen to, že si tam můžeš přinést balík mincí je absurdní :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nejlépe bude, když odpoví někdo, kdo tam šel hrát, aby tu řeč nestála, ne? :hi
 
Nahoru