• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 8

Liška Bystrouška

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Mohu vědět jak přesně jsme vyhráli podvodem? Neustále z tvé strany slyším kecy typu, že jsme největší špína na dk, že jsme to my kdo neustále brečí a podobné hov*a. V čem se liší podle tebe tvoje výhra na cas6 oproti cas7. A rád bych slyšel jasné argumenty!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Ach zlaté to TWstats :D
láska taková drobná rada, když vyhlásím rádiový klid ohledně toho že ti odmítám dělat pamatováčka na tvoje nezdary v tom tvém stylu hraní tak bys to měl dodržovat. :)
Protože to že si tam neměl xxx vesnic je proto že si se choval jako totální ... a to co si přidváděl fakt stálo za to s Nuitari jsme z toho měli docela srandu pak když si šel za martinem a pak si brečel že chceš zpátky, takže pac a pusu :D
twstats jsou zmanipulovany, slysim jak cinka paypal
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Pro safa: je jedno jaký má někdo na mě názor či ty atd ale styděl bych se tebou říkat že si vyhrál Casual takovým stylem jako si to ty dokázal veličenstvo...já ikdyz nemám rád Shamana a spol tak oni narozdíl tebe vyhráli normálně svět tedy jak se má neurčovalo si v kmenů koho rozeberou pro svůj úspěch jako jsi to ty dělal a děláš ....takže tak jen pro info ostatních..
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
safiku a nediv se ze te nikdo nema rad a kazdy te nenavidi aj tvi blizci...delas si to sam...podvodem,naivitou,agresivitou atp..zamysli se nad sebou radsi..tahle hra ti nedela dobre pro tve zdravi a psychiku...radsi to skonci nez bude pozde....co slysim tvuj nick atd tak jen samou negativitou ZADNA opakuji Zadna pozitiva na tebe neslysim a je jedno od koho ale ty si jeden z nejhorsich hracu co znam... a to sem hral i ze shamanem s kterym se nemusime ale uznam ze je lepsi hrac nez ty :) dam ti jeste jendu radu safiku bez se lecit :)
 

lukes2222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Pro safa: je jedno jaký má někdo na mě názor či ty atd ale styděl bych se tebou říkat že si vyhrál Casual takovým stylem jako si to ty dokázal veličenstvo...já ikdyz nemám rád Shamana a spol tak oni narozdíl tebe vyhráli normálně svět tedy jak se má neurčovalo si v kmenů koho rozeberou pro svůj úspěch jako jsi to ty dělal a děláš ....takže tak jen pro info ostatních..
Nevím kde jsi ty informace vzal že by se měl stydět nikdy se neurčovalo náhodně kdo se rozebere každý si to zasloužil ať už neaktivitou nebo jinými věci
Tak že si své spekulace nebo co jsi kde slyšel můžeš zase hezky schovat můžu mluvit za sebe že já jsem s jeho vedením spokojený a tam kde jsem sním hrál já podraz neudělal
 

lukes2222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
safiku a nediv se ze te nikdo nema rad a kazdy te nenavidi aj tvi blizci...delas si to sam...podvodem,naivitou,agresivitou atp..zamysli se nad sebou radsi..tahle hra ti nedela dobre pro tve zdravi a psychiku...radsi to skonci nez bude pozde....co slysim tvuj nick atd tak jen samou negativitou ZADNA opakuji Zadna pozitiva na tebe neslysim a je jedno od koho ale ty si jeden z nejhorsich hracu co znam... a to sem hral i ze shamanem s kterym se nemusime ale uznam ze je lepsi hrac nez ty :) dam ti jeste jendu radu safiku bez se lecit :)
Podle toho co zde predvadis tak by jsi měl navštívit nějakého psychologa nebo léčebnu duševně chorich navštívit ty jelikož s tím co zde píšeš je znatelné že trpìš bludy
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Podle toho co zde predvadis tak by jsi měl navštívit nějakého psychologa nebo léčebnu duševně chorich navštívit ty jelikož s tím co zde píšeš je znatelné že trpìš bludy
Za prvé každý zná safa a ví jaký ...za druhé sem sním hrál a hned první den sem měl s ním konflikt kvůli tomu že sem se zastal kolegy ...a bylo to na csp6 a za další každý mi říká co dělal za špatné věci podcast světa takže je jedno jaký je hráč ...ale styděl bych se říkat takovým stylem že vyhrál Casual :)
 
Nahoru