• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 8

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Nevím kde jsi ty informace vzal že by se měl stydět nikdy se neurčovalo náhodně kdo se rozebere každý si to zasloužil ať už neaktivitou nebo jinými věci
Tak že si své spekulace nebo co jsi kde slyšel můžeš zase hezky schovat můžu mluvit za sebe že já jsem s jeho vedením spokojený a tam kde jsem sním hrál já podraz neudělal
Jsou to důvěryhodné zdroje které ti rikat nebudu promiň ale je to ověřené a mě stačila chvíle hraní se šéfem a udělal sem si názor na něj sám ...ty s ním si možná vycházel a byl spokojen ale to jsi tak 1 ze 100 lidí možná...
 

lukes2222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Jsou to důvěryhodné zdroje které ti rikat nebudu promiň ale je to ověřené a mě stačila chvíle hraní se šéfem a udělal sem si názor na něj sám ...ty s ním si možná vycházel a byl spokojen ale to jsi tak 1 ze 100 lidí možná...
já sním hrál již 3 světy a vím že kdo hrál snámi bude spokojen mě přijde že zatím s ním jsou nespokojení jen bobici a ty nikdo jiný zde na něj špínu neháže jen vy s prominutím ale už je to vážně směšné bobici mě nejvíce zklamali na cas 6 kde udělali dokonce věc která se dala žalovat jelikož byla proti zákoná a za mě z toho DK team měl vyvodit tvrdší důsledky než jen upozornění když už to mělo co dělat s trestním činem jelikož si nepamatuji kdo od nich to byl nebudu jmenovat a řeknu jen kmen který to byl mě spíš přijde že jsi jen nějáký nouma který něco slyšel a nev vůbec nic o jeho stylu hraní natož jeho chování :D :D :D
a ani když u nás měly špehy neměli šanci pár hráčů to dokázalo přiznat a dokonce nám pogratulovalo někteří to nedokázali překousnout tak si vymýšlí kde jakou blbost třeba jako to že někoho jsme lanařili pár měsíců před koncem světa kdy už jsme svět měli vyhraný a pak jsme na něj udajně uspořádali akci jelikož jsme měli akce co 14 dní tak i toto tvrzení je dost směšné
 

lukes2222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Za prvé každý zná safa a ví jaký ...za druhé sem sním hrál a hned první den sem měl s ním konflikt kvůli tomu že sem se zastal kolegy ...a bylo to na csp6 a za další každý mi říká co dělal za špatné věci podcast světa takže je jedno jaký je hráč ...ale styděl bych se říkat takovým stylem že vyhrál Casual :)
na casualu 6 jsem byl 1 z vůdců a vždy šel ven ten kdo si to zasloužil jen 1 hráč šel ven z důvodu že by mohl vynášet někomu jemu blízkému tak že to bylo preventivní opatření vynášení informací tak že můžeš skusit něco dalšího ohledně casualu 6
 

lukes2222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
jinak dle tw stats ani na casualu 6 jsi nebyl tak že ten tu vůbec nevytahuj
 

Liška Bystrouška

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
já sním hrál již 3 světy a vím že kdo hrál snámi bude spokojen mě přijde že zatím s ním jsou nespokojení jen bobici a ty nikdo jiný zde na něj špínu neháže jen vy s prominutím ale už je to vážně směšné bobici mě nejvíce zklamali na cas 6 kde udělali dokonce věc která se dala žalovat jelikož byla proti zákoná a za mě z toho DK team měl vyvodit tvrdší důsledky než jen upozornění když už to mělo co dělat s trestním činem jelikož si nepamatuji kdo od nich to byl nebudu jmenovat a řeknu jen kmen který to byl mě spíš přijde že jsi jen nějáký nouma který něco slyšel a nev vůbec nic o jeho stylu hraní natož jeho chování :D :D :D
a ani když u nás měly špehy neměli šanci pár hráčů to dokázalo přiznat a dokonce nám pogratulovalo někteří to nedokázali překousnout tak si vymýšlí kde jakou blbost třeba jako to že někoho jsme lanařili pár měsíců před koncem světa kdy už jsme svět měli vyhraný a pak jsme na něj udajně uspořádali akci jelikož jsme měli akce co 14 dní tak i toto tvrzení je dost směšné

Co přesně nezákonného jsme provedli poprosím o odpověď. Děkuji (btw špehy jsme opravdu neměly, fakt nevím jak jsi na to přišel. Když už tak jste to byli vy... kdo dokázal pravidelně časovat šlechtu pár sec. po nás :D :D)
 

Ekosek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Kdyby sekund :))
10:54:01:500 poslední dopad šlechty na barku.
10:54:01:600 dopad podpory. A mezi to jsem chytnul 1 pána (podotýkám pouze 1 poslaného pána) A poté jsem byl ještě ujišťován, že jde o náhodu :D

Já vám nevím kluci. Je mi to celkem putna. Vyhráli jste, to vám nikdo nemůže odepřít. Ale takhle se tím vytahovat :) zapomínáte na to, že za touhle jednou výhrou máte 3 prohry :)

Pokud vám to něco dodává, tak ať. Pravděpodobně si to už na žádném světě nerozdáme, protože my na další casual jdeme tak možná stavět baráčky :) nebo nechci mluvit za ostatní teda.
 

saf1

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
ekosek teraz podme sa baviť normálne a bez urážok ak to dáš...

ja sa musím fakt smiať aj nad mancunianom ani netuším kto to je jeho bývalý nick belmondo tiež nikde pomaly nehral. ale bude tvrdiť akože prvá ruka..

spýtaj a hráčov ako hrajujá a podobne koľkokrát sa jej stalo toto čo tu udávaš ty, máme potvrdene od vašich hráčov napríklad tydl4 a podobne že ste mali špehov. a teraz k tomu poslednemu...

a nehovor mi že klamem a nemám pravdu...dá sa to všetko overiť na twstats.

kde máme 1 výhru a 3 prehry?

na cas4 som začal po boku hráča olliewer ktorého som poznal z ineho sveta myslím 55 to bolo kde hral u mna v kmeni, môže ti povedať k tomu viac...je to tvoj hráč a človek spýtaj sa ho. viedol som aj tam kmen rodina a rozložil sa iba na zrade medzi hráčmi woo woo a lopata...tým sme naše pôsobenie tam ukončili kvôli zrade spojenca...s týmto neurobíš nič...olliewer ao každý další ti môže potvrdiť že ja hram vždy proti špehom a za ferovosť. akonahle mi dáš meno a dôkaz že tento hráč donáša bude bez milosti odomna vyhodený...rovnako to robím opačným smerom.

na cas4 som hral dlhé mesiace po vašom boku vrátane shamana s ktorým som prehodil množstvo správ...nemali sme problem ale hovoril som mu v čom mám problem a prečo nemienim hrať u vás...odišiel som a založil vlastný kmen, neprešiel som k superovi a nezradil...nasledne som sa na nejaký čas ešte vratiť k vám a hral po vašom boku hráči ako smoulinka a spol ti môžu potvrdiť ako na hranici mali zo mna smutnu hlavu. hral a bojoval som za bobíkov. u legie vtedajšej ma poznali len smoulinka, domazlickýradni a laokruhradim. posledný menovaný tam pekne sa ukázal a zradil. na dalšom cas6 ukázal prečo. to si nemažme med okolo pusy, takto to bolo...

sirther ma nechcel a neveril mi ked som a nedohodl na zmene a čo mi vadilo dlhodobo (shaman vie) u bobíkov nezáujem hráčov o hru, nepomahali podporami atd tak som proste odišiel..dlhé mesiace po tom ako som u vás odohral. a začal hrať na druhej strane. vtedy som si rozhádal hrača makelele s ktorým som hral ešte od sveta cz4!!! stretli sme sa aj na spomínanej 55ke. je to dobrý deffar. ale proste makelele a ja sme sa tým padom ocitli na druhej strane a proti sebe. nechapal som že to zobral osobne že to bolo cele len kvôli nemu. nie, bolo to preto že som bol nespokojný s nespoluprácou bobikov v tom čase tam a mnoho z vašich hráčov mi dalo za pravdu..

spomínaš hráča frantakri? prečo odišiel a zmaril vam win?

ohánaš sa troma winmi...cas4 ste nevyhrali nedokázali ste získať dominanciu napriek velkej presile ktoru nam vyčítate z cas6. mali ste 60 ku 40 a nedali ste to. a ruku na srdce veľa z vašich to priznalo keby svet trval ešte dva mesiace padnete...dobre to viete.

cas5 tam sme hrali? ano niektorí jedinci ano ale ja som tam sa ocitol rovnako na chvílu ako na cas7...tak snad nerátaš že si porazil mna a hráčov ktorí tam vo velkej miere ani neboli.

na cas7 je ich zo 6ky už viac to ano. ten podla mna vyhráte ok. ale kde si došiel k stavu 1:3 nerozumiem.

na 8ku nejdete ved som dostal zoznam ktorý na 8ku ide hrať naplno...tak prečo tvrdite že už nejdete? podte..to že bojujeme proti sebe neznamená že nemáme hrať na rovnakom svete...

aspon budu karty rozdane od začiatku ako boli aj na cas6 to len vy tvrdíte že sme mali presilu 4:1..nemali...až v závere a to len preto že sme si ju spravili...

a teraz k mojim podrazom a menám...poprosím zoznam mien okrem vašich a vymyslených druhých učtov ako mancunian atd...každý kto so mnou hral po mojom boku ti potvrdí že som nikdy svojich hráčov nezradil...

pozri si cas6...spýtaj sa tých hráčov ktorí nám na zaver sami od seba!!! darovali dediny bolo ich mnoho aby sme to uzavreli a dominanciu dali...výber 30ky bol drsný a bola tá najťažšia vec na cas6ke. ale NIKTO!!! nemôže povedať že som niekoho zradil...to povedia len hráči ktorí sa neprispôsobili mojim pravidlám v kmeni...priznávam hrám tvrdo a od svojich hráčov vyžadujem veľa, niek aždý to dokáže prekusnuť, ale vždy si vdaka tomu svoju lod dovediem tam kde chcem.

a teraz k vám:

ekosek
shaman
thraxik
olliewer
makelele
rade3
lord andrin
biq oko
tydl4
pepepona
atd mnohí další.

nevymenoval som tu jediné meno ktoré by som si herne ako hráča nevažil, ste naozaj v hre dobrí...ale dotávate mnohí informácie prekrutene a presne tak ako dotyčný chcu aby boli podane.

poník tu písal niečo o nuitari a svete 54 tuším...s nuitari som hral na 49 a nech napíše priamo vdaka mne a mojim podporám a našej spoločnej spolupráci sme svet dotiahli kde sme chceli. na 54ke zrazu obrat, a mne su vyčítané svinstvá? ano ja priznávam ak niekde chcem hrať naplno a som u niekoho v kmeni a nespolupracuje sa nestrpím to. to isté ako laokruhradim na cas6 sme neverili vlastným očiam..ok rozhodol sa sám hrať s vami a ešte ste si na fore robili srandu z toho. toto je pravda.

a liška teba si tiež ako hrača važim a k tvojej otázke lukes zrejme ma na mysli shamana a jeho stiahnutie mojej reálnej fotografie z facebooku a robenie si na svojom profile posmeškov z nich. toto zrejme mal na mysli lebo to už hraničí s niečím iným. ked zverejníš priamo proti vôli majiteľa jeho osobné fotky atd...asi mal na mysli toto zrejme...

takže na záver...som vždy dlhý ospravedlňujem sa ale toto je moja jediná vysvetlujuca správa k mojim podrazom atd. aj na cas4 som od vás nonsto počuval ako som zradil...ale pravda je a to mnohí dotial vedia že som dlho sa ozýval a dával najavo nespokojnosť a po mesiacoch aj odišiel a založil vlastný kmen a na vaše správy že to bude lepšie som sa znovu vratil a odišiel zase až po čase ked sa nič nemenilo dlhšie preč...overiť si to každý vie...pravda je takáto.
 

SmakyCZ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Ahoooj klucí, doufám že se tam sejdeme ve stejném kmeni! :)

(konečně budu připraven na startu :D)
 

saf1

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Kdyby sekund :))
10:54:01:500 poslední dopad šlechty na barku.
10:54:01:600 dopad podpory. A mezi to jsem chytnul 1 pána (podotýkám pouze 1 poslaného pána) A poté jsem byl ještě ujišťován, že jde o náhodu :D

Já vám nevím kluci. Je mi to celkem putna. Vyhráli jste, to vám nikdo nemůže odepřít. Ale takhle se tím vytahovat :) zapomínáte na to, že za touhle jednou výhrou máte 3 prohry :)

Pokud vám to něco dodává, tak ať. Pravděpodobně si to už na žádném světě nerozdáme, protože my na další casual jdeme tak možná stavět baráčky :) nebo nechci mluvit za ostatní teda.
musím ešte zareagovať v jednej veci, hrajujá presne toto že niekto poslal a trafil sa tesne medzi jej podporu a poslednu šqalchtu jedným panakom zažívala pravidelne...bola z toho na nervy...nebola jediná ale ona si to odskakala najviac...ekosek ja ti môžem prisahať na čo chceš že som nikdy vaše utoky ani zdielanie ani nič nevidel...do buducna ak máš zaujem stačí mi toto uviesť s dôkazom tvojich a jeho dopadov uvidím o akeho hrača ide a zistím to to ti ručím...
pretože narovinu, toto sa môže stať raz za svet ako nahoda, ale aksa ti to stane znovu nemôže ísť o nahodu. na celom casual6 som nemal jediného hráča u vás a nikdy takto nehrám, dostávali sme info ešte zo začiatku sveta od jedneho hrača ale potom sme to stopli...nepačilo sa mi to, tak som to stopol. naozaj som nemal ani vaše zdielania, ani RS ani nič...a nikto z vedenia sza hračmi ako karilli, lukes, sirther, dese si stojím.

sami ti povedia že nie vo všetkom so mnou suhlasili mali sme vždy debatu o všetkom len malokedy sa stalo že som "treskol po stole" a povedal takto to bude. vždy sme všetko riešili spolu a informácie sme o vas nemali. taká je pravda...a v momente ako by sa to dialo, to zatrhnem.
 
Nahoru