• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna pro S25

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Světu 24 bys křivdil Willibalde. Jim chyběla už jen tři tajemství a svět se choval, jako že se nic neděje - místo, co by se ostatní kmeny soustředily na získávání vesnic s tajemstvím, hrály to, jako klasický svět - zničit co nejvíce vesnic souseda. Náhodou v tomhle IK Boris umí. Zažil jsem ho na 16 i na 24. A co řekne splní. Klobouk dolů.
 

DeletedUser25426

Guest
Posuzuju jen podle toho, co jsem tady někde četl - spojili se prý hráči s tajemstvími do jednoho kmene... S24 byl myslím první svět s tajemstvími, lidi to neznali - a nechápou to někteří ani teď na S25 :)
Jen jsem si myslel, že kmen by měl získat převahu v majetku tajemství bojem, ne politikařením a prostým "ukončením" světa...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, byl první, ale od samého začátku byly známy podmínky vítězství i to, že time end bude jen v hodinách, ne na týdny nebo měsíce.

Takže kmen vedený IK Borisem měl jasný cíl, měl to napsáno i v profilu. Bojem získali 9 tajemství a jen o posledních třech vedli diplomatická jednání. A je myslím celkem jedno, jestli pro to, že ty vesnice nebyly v dosahu šlechty, nebo jestli chtěli jen dodržet ten časový rekord. Nepoužili nic nepovoleného. A dvě třetiny vítězství získali osamoceným bojem, jen na jednu spolupracovali se spojenci. Myslím, že to není nic, za co by měli být vláčeni bahnem.

To házeli Ti, co právě zabírali sousedy, aby měli velké území, Ti co si jaksi opomněli přečíst, jaké jsou podmínky konce světa 24. Nebo, co si nepřipustili, že to ten kmen dokáže tak, jak si to naplánoval.
 

DeletedUser25426

Guest
Jo, pravidla byla dána - to že je někdo neznal nebo druhej využil - to je věc těch, co tam hráli - nechci nikoho vláčet bahnem... Vítězům se podařilo splnit pravidla konce světa :)
Jen se mi docela líbí to, co kdysi napsal vorrtor...
24 není můj svět, nikdy jsem tady nehrál a výhru vám samozřejmě přeju, ale nemyslím že jste udělali nejlépe.24 je "ještě v plenkách, nemáte rozdělené jednotlivý hranice kmenů, spousty nedostavěných vesek atd.
Navíc tajemství a boj o ně mohl do hry vnést spoust nových strategií, nových taktik které jednotlivé kmeny mohly vyzkoušet, mohli jste začít něco co nemá možnost nikdo jiných na jiných světech. Být na vašem místě bych určitě aspon rok hrál a o tajemství bojoval a ne to takle rychle co honem ukončil.

Nebudem to řešit - ostatně S24 byl znovu otevřen - uvidíme, jak se vyvrbí S25, jestli to půjde taky takhle rychle nebo se to povleče roky :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jasně, na 25 už máte tu zkušenost, co to znamená, když jeden kmen vlastní více tajemství. ;) Prostě hodně z nás šlo na 24 s tím, že to bude rychle ukončený svět. Ti, co tam šli z jiného důvodu, jsou tam dodnes. :D

A 25 to bude mít právě o tu zkušenost už těžší. A hlavně, všechna tajemství musíte udržet déle, než tomu bylo na 24. Takže můžete objevovat ty nové strategie a taktiky. Kdo ví, jestli ještě nějaký svět s tajemstvími bude. :hi

Jaké je vůbec rozvrstvení tajemství? Má nějaký kmen výraznou převahu?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No jo, systém neuplatíš :D Ten si to udělá, jak se mu to líbí. Já šel na 24 právě proto, abych si tajemství zažil prakticky, ale náš kmen je také viděl jen jako vlaječky na mapě v místech, kde jsme se nevyskytovali. Někdo říká smůla, já osud ... ;)
 

DeletedUser30368

Guest
Jen bych rád přihodil, že IK-Boris má se dá říci smůlu, na světě 16 ten konec známe (vyhrál, tak jak mu bylo řečeno a nakonec svět trval dál), 24 vyhrál, dokonce podle pravidel a svět jede dál. Jsme na něj zlí...
Ale brilantně bojovali už od prvních dnů a tajemství měli rychle vybojována, osobně jsem neměl rád ty hráče, co s tajemstvími přešli k němu (ty tři poslední)
 

DeletedUser11059

Guest
Co se stalo, stalo se. (dost otřepaná, ale krásná věta)
O světě 24 a jeho ukončení toho bylo popsáno na román, a nakonec to bylo možná i dobře, že hned v úvodu to dokázali tak rychle. Se startem 25 a již toho románového psaní se alespoň dalo dost na zřetel, na co si mají hráči dávat majzlíka.
25 bude trvat dlouho (jsem si tím jist). Jsou tu kmeny, co mají ambice a předpoklady vyhrát (SP - 7 tajemství, DDR - 6 tajemství, -BKP- - 4 tajemství, RBS - 5 tajemství), dokonce je jedno tajemství, které se šíří jen v rámci BKP a ~M~, a oba kmeny si uvědomují, že tím drží konec světa v patu ......., Hlavní kmeny, co mají nastartováno jistě nebudou nyní politikařit (počet hráčů na vítězný kmen nebude tak rychle navýšen, a každý, kdo má ambice, v tom kmenu chce být).
Ještě tu bude živo.
 

DeletedUser

Guest
Co se týče kmenů a ambicí....raději moc nerozebírat....i tento svět má své podrazy.
Ale živo ještě bude a právě na to čekám,jinak bych už asi skončila :)
 
Nahoru