• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna pro volný pokec

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Troška dosť to tam EU pohnojila :D,hlavny problem,ten sa ešte v novinach nepiše,je to ale 10x vačši problem ako bolo napriklad Grecko.

[SPOIL]Chceli si požičať z EU,naštastie Cyprus uprednostnil ľudi,za čo im teda klobuk dole :hi.[/SPOIL]

Teraz hlasili že v Slavii Praha hraje 7 Slovakov,o chvilku možu prejsť do Slovenskej ligy :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nejde to,mam to na 4 riadky a nič :axe.
No,nejde mi,len jedno prislovie,rad upravujem stare prislovia a prenašam ich do dnešnej doby,tak budem ich sem davať po jednom a postupne :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak mi vyber jeden z mojich vytvorou,ktory je najlepši :D.
To su moje z poslednych :p.

[SPOIL]Za každým veľkým majetkom sa skrýva zločin.
HONORÉ DE BALZAC
Ak niekto zastáva názor, že peniaze dokážu urobiť všetko, je s najväčšou pravdepodobnosťou ochotný urobiť všetko pre peniaze.
BENJAMIN FRANKLIN

V tejto dlhovej kríze majú peniaze tak strašnú moc,že otázka skor znie,akú máš cenu Ty sám a za koľko si ochotny sa predať.
Každý ma svoju cenu,otázka je vždy rovnaká,koľko.
Zločinci sme všetci,každý sa dá zotročiť peniazmi a mamonou.
pajco

[/SPOIL]

[SPOIL]“Sedem krát spadnite a osem krát vstaňte.” – Japonské príslovie

Raz Ti to spoločnosť dovoli,aby si sa mýlil,druhy krát sa Ti otočí chrbtom,v rade stoji ďalších 10 ľudí,ktorý majú stále prvú šancu.
pajco


“Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.” – Tonny Robbins

Musíš sa vedieť správne narodiť,primiešať vzácny nápoj skladajúci sa z /úspech,vytrvalosť,náhoda,šťastie a konexie/,nespadnúť,pár krát zohnúť chrbát,čestne to určite nepojde,nenahováraj si,že si až tak dobrý.
pajco


“Džbán sa napĺňa po kvapkách.” – Buddha

Keď budeš ale dlho čakať,ten čo je v rade za Tebou,ten džbán si rovno naleje.
pajco


“Radosť v zamestnaní prináša dokonalosť do práce.” – Aristoteles

Čím viac Ťa v práci ovplyvňujú iné veci,čím viac odvraciaš pozornosť od práce,tým viac zvyšuješ riziko,svojho neúspechu.
pajco
[/SPOIL]
 

DeletedUser16561

Guest
Tieto sa mi páčia ;)

[SPOIL]“Džbán sa napĺňa po kvapkách.” – Buddha

Keď budeš ale dlho čakať,ten čo je v rade za Tebou,ten džbán si rovno naleje.
pajco

“Radosť v zamestnaní prináša dokonalosť do práce.” – Aristoteles

Čím viac Ťa v práci ovplyvňujú iné veci,čím viac odvraciaš pozornosť od práce,tým viac zvyšuješ riziko,svojho neúspechu.
pajco[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Super Robo,dik,pojdem pomaličky ,manželka už nadava že nie som v posteli pri nej,vieš ako to je,manželsky život :D,dobru noc :hi.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru