• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Speciál

Lord VOP17

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
asi je nějaká chyba v přístupu ve hře, svět mi kompletně zmizel... nebo je to na jinem serveru a ne na tom českým? co jsem slyšel, nejsem jediný kdo s tím má potíže
 

muskyc

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
kdyby se někdo nějak vyjádřil z adminů :)
 

Alexko212

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
teraz fakt nwm či mam ist preč niečo robit alebo čakat na oneskoreny štart, je to trapne že sa stane niečo taketo... ak by som tu mal čakat do večera a svet sa aj tak nespusti tak budem za kretena, a ak odidem tak ho možu spustit po 5 minutach a budem oneskoreny :(
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Na ostatnich jazykovych verzí to ma začinat v celou , tak je klidně možny že to pustí v celou no , ale v tom připadě nechapu ten odpočet.
 

mantis religiosa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
I admini sami psali, že na to neměli moc času a práva na změnu nastavení světa dostali relativně chvíli před začátkem, takže se komplikace asi dali očekávat, ale mrzí mě, že tady není jediné vyjádření, jestli to je menší problém a vyplatí se čekat nebo jestli to bude třeba až večer.
 

HaRLeMiK

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
To podle mne ted nevi ani oni kdy presne to pojede jestli za 15 minut nebo za 5 hodin
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Ještě daji na dk stranku že " právě jsme spustili Speciál svět - unikátní svět plný zajímavých nastavení. Neváhejte se připojit! "


NEVAHEJTE SE PŘIPOJIT :D

Ještě sem ani nezačal hrat a už mam nervy zas , to je haluz no .
 
Nahoru