• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 36

DeletedUser37372

Guest
Ahoj, já teda ne :) Ale tady bych se moc neptal(moc lidí to tu nesleduje), buď vytvoř na světě nabídky na tržišti, nebo napiš na světě nějákému hráči, co je kupuje (poznáš to podle ocenění - Stříbrný a zlatý kupec)
 

DeletedUser

Guest
Prémiové body

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, jak aktuálně vnímate využívání PB ve hře.. nebylo lepší,
když byl jenom možný Prémiový účet a žádné jiné prémiové funkce ?! :)

Docela mi připadne, že v posledních letech se stala hra pouze otázkou pěnez..

Jak to vidíte VY ?! :) :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kdyby byl možný jen PÚ za PB tak by tu nebyl "elitní" Kmen Gott a spousta hráčů v Top 25 by nebyla. Skoro všichni.
 

DeletedUser37372

Guest
Tak s tím s tebou nesouhlasím, ačkoliv jsem silně proti těmto výhodám (za mě bych nechal jen PÚ a pomocníka), tak si nemyslím, že by se ti hráči neudrželi v top 25. Dlee mě by nyní každý v top 50 už měl mít ukořistěno aspoň 1 milion surovin, takže ti hráči, co to nemají, tak v topce nemají co dělat a stejně postupně odpadnou. Ono takový kmen Gott by tu byl, jen by neměl takový náskok. A i bez kupování těchto výhod se dá v pohodě udržet v topce :)
 

DeletedUser40416

Guest
Presne tak, urcite tam tam jsou i lidi jen diky nakupum, ale ti casem odpadnou, jestli teda nezacnou byt vic aktivni, tahle hra je hlavne o aktivite(farmarit, hlidat utoky..). Ale rekl bych, ze v tuhle chvili neni mozny byt v Topce uplne bez toho aniz by clovek vyuzival ty PB, to az pozdeji, ale zezacatku to cloveka hodne posune, zvlast kdyz ty suroviny jsou tu az nechutne levny.
 

DeletedUser30368

Guest
Stejně na světě vydrží jen zkušení hráči, co do toho nedají na začátku moc. Jsou tu trhači rekordů jako Síťka, ale to jen kvůli egu a později se udrží :D, ale většina vedoucích hráčů zde nebude a to tam mám i kamarády :D
 
Nahoru