• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 36

DeletedUser37372

Guest
Prozraď, nebuď srab :p

A přišla mi zpráva, která nevím, jestli mě měla zastrašit nebo pobavit :)) :D
xxx čec 27, 10:33
Zdravím vás můj pane.Nesu znepokojivé zprávy ze světa 31. a to takové že kmen VÁLEČNÍCI se z něj pomalu ale jistě chystají sem na 36.
VÁLEČNÍCI mají silný kmen který tvoří okolo 100-150 hráčů kteří spolu hrají DK už od světu 1. Zatím kůly nim bylo zničeno mnoho světů nikdy jsem v DK neviděl nikoho kdo by se jim mohl rovnat nebo nikoho kdo by se jim postavil dobrovolně a utkal se s nimi...
proto chci aby jste toto zdělil vašemu "Králi". Ať se připraví na vpád VÁLEČNÍKŮ a je připraven na to že váš kmen díky nim ani-né za měsíc spadne nejméně o 30 míst dolů v žebříčku!
Neberte to nějak ve zlém že vám to píši nechci vám tím pohrozit...Chci vás jen informovat toď vše.
Děkuji za pochopení.
 

DeletedUser

Guest
hezký den

dnes máme ale hezký den. ... dnes by to šlo.....:cool
 

DeletedUser40561

Guest
Hra super, ale přiznejme si to - až zas budou školáci chodit do školy, bude to ještě lepší. :D
 
Nahoru