• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 36

DeletedUser

Guest
kluci, já jsem total pitomá. Nevíte jaké má být DPI? Tuhle jsem chtěla pro mého manžela do firmy vytisknout tady nástěnný kalendář, z nějakýma hezkýma holkami co jsem našla na netu a ono mě to stále vypisuje, prý málo DPI. Nevíte jak bych mohla ty fotky slečen vylepšit? Když jsem chtěla nějaké koupit to bylo dost drahý.
 

DeletedUser

Guest
DPI sú pixely na palec. Takže potrebuješ väčšiu/kvalitnejšiu fotografiu.

Edit: Pre predstavu: ak by si tlačila s kvalitou 300 DPI tak obrázok, ktorý by mal 900x600 pixelov bol veľký 3x2 palcov.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37372

Guest
Jelikož rabovače nikdo nedělá přes pomocníka, nýbrž na mapě kliká "A" na jednu vesničku, a ještě lépe se to dělá na mobilu.
 

DeletedUser40561

Guest
Já bych to dělal přes "se stejným vojskem znovu zaútočit"
 

DeletedUser37372

Guest
Tak copak by jsi chtěl vědět? Virus zatím drtí války, EGO dole, ACAD se už propadá, stejně tak LTC. Nejzajímavější boje teprve přijdou. Ačkoliv nám teď vyhlásilo válku cca 13 kmenů, tak za 3. dny zatím stav 22:1 pro nás. A už nás pomalu zapisujte v té síni slávy :p
 

DeletedUser

Guest
No, teď už to není 22:1 ale 38:3 po 4 dnech války... Bohužel jsem na té druhé straně...
 
Nahoru