• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 39

DeletedUser35385

Guest
Extravagancu tam nenájdeš som tam pod iním nickom:blush Hold ja som krajan na kraji krajnej mapy:mocking Do stredu to bude tažké tour de France :cool
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31553

Guest
Jeden z posledních, co se na kraj dostali. Dnes byly na s39 zavřené registrace. :D
Už je nás tam pod 1000 :yes
[SPOIL]
Dobrý den Hexik,

děkujeme za informaci, registrace nových hráčů na S39 byla uzamčena. Teď už je zbytek světa ve vašich rukou, nechť vyhraje ten nejlepší.

S pozdravem Kozmicz,
Administrátor hry
[/SPOIL]
 

DeletedUser33829

Guest
Hexíku, víš, že zprávy z ticket systému je zakázané zde zveřejňovat?;)

Osobně mě mrzí, že to zpravidla končí podobně v každém tématu, kde se objeví Shedd ... buď je to ryze osobní útok (pochopitelně útok sofistikovaný, jak jsem už někdy napsala) nebo obhajoba sebe samého.

Najít volný piedestal, určitě bych se zasadila o to, aby byl využit ve prospěch Sheddovy výjimečné osobnosti DK, ač trošku pokulhává v gramatice ...

Hezký večer všem, jež sem zabloudí a kterým nechybí nadhled a smysl pro humor :great
Kdybys zařídila odhalení mých soch nebo bust na radnici, na náměstí a na univerzitě a stihla to před Colours of Ostrava.:rose:heart
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Musíš otevřít nějakou debatu, nahodit nějaké téma, šťouchnout si do soupeřů a třeba se nám diskuze trochu rozjede :D.
 

DeletedUser41238

Guest
Zdarec lidičky,
teď jsem náhodou narazil na fórum, které běžně nenavštěvuji :) a asi 2 hodiny jsem si tu pročítal ty zajímavé konverzace v tomto topicu.
Alespoň už přeživší bojují a nehádají se :-D
Docela se to teďka vyjasňuje co se týče dění světa.
 

DeletedUser35385

Guest
Na cenzúru stejnak niet. :D Je best. A celé pzc aj Thorovci môžu *** :D Nepoviem čo. Proste cenzúra má mňa jedného z najväčších spamerou cz DK tak musíme vyhrať. Vuuuulahuuuu :D
 

DeletedUser41238

Guest
No uvidíme :-D náš super jedinečný koordinátor zase udělá suprovou akci :) :-D
 
Nahoru