• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 39

DeletedUser31553

Guest
[SPOIL]Měla by jsi si fantasio zvyknout, že sheed je tady domácí na foru :rofl je to taková součást :D
Dokonce i přirovnání příšlo..., že jsem měl 2 témata do kterých jsem se zapojil. To jsi pamatuješ dobře. Zapojuji se do diskuzí, které jsou zábavné a u kterých se pobavím, jako s fantasií, která se aspon stará o to, aby forum nebylo mrtvé tady naší 39 a píše tu zábavné věci :D Mimochodem k tomu dostojevskému věřil bych že ho četla, jelikož umí 4 jazyky a angličtina to není, tak bude starším ročníkem a orientace na ruskou kulturu potažmo jazyk se nabízí.

Dobře jsi vzpomněl, že jsem se tu s tebou bavil o s22. No řekl bych, že nemá cenu to vytahovat znova. Stačilo mě, že jsme tě porazili a dostal jsem diplom. Dál se o tom nebudu bavit. Sláva vítězům čest poraženým a zvláštní poklona pro sheeda :king

Tvojí nevýhodou je, že tady vždycky napíšeš guláš, abys někoho pošpinil, ale pak už si to nepamatuješ cos psal v těch 1000 příspěvcích. Někde na straně 30 jsem tady dával seznam koho jsi se tu snažil pošpinit teď jsme skoro u 1000 příspěvků. Takže výčet poplivaných od tebe exponenciálně roste :D

Ale nebudu tu dále psát takový guláš, jako ty s pár rádoby vtipnými přirovnáními o páře nad hrncem nebo co to bylo :D

[SPOIL]
Vaše selhání a toho jak jste schopní svědčí to, že jste si nabrali hráče, kteří nehráli, když už k vám do kmene přešli, proto na ně bylo útočeno, proto šli dolů, proto u vás nejsou a nepřátelé to věděli. Tvoje báchorky o tom, že někdo pozdě napíše, že nemá čas, že tu nemůže být atd. jsou jen výmluvy, které nejsou podstatné. Vy jste si nabrali hráče, kteří už přešli jako nehrající a jen se to snažíš zamluvit. Píši potřetí, že kdyby Ti tak dobře šlo hraní, jak tlachání, nemusela bys tu psát to, co píšeš.
A celkově výmluvy o čase jsou na DK trapné, každý ví na čem hra funguje, znám lidi, kteří by se vysmáli všem jen, že tráví čas na online hrách, já tu také nepíši, kolik máte času a celý večer do noci tu trávíte diskuzí a co jsem dělal já…
[/SPOIL]

[SPOIL]
Na světě jsem nehrál do března 2014, ale do září 2013, kdy jsem měl od konce června do počátku září zástup, pak jsem se tam vrátil, ale pokazily se mi napájecí kabely do akumulátoru na notebooku, na mobilu velký účet, ještě k tomu pod útoky hrát nejde, tak jsem skončil.:pardon
[/SPOIL]

výmluvy o čase jsou trapné přeci :pardon

[SPOIL]reakce sheda na rasty tom:
Ty si přečti pravidla fóra.:D Já se šachlíkem hrál a na více světech, Ty se mnou nikde, tak tady nemudruj, na TW Stats se dá snadno dohledat jaký výkon tam předvádíš a kdo jej má lepší. A třeba si to zase vylož, že tu machruji, honím si ego, a že jsem ten nejlepší, já, já, já.:D
[/SPOIL]

[SPOIL]
No, jak to tady sleduju, tak kde je Shedd, tak tam jsou hádky.

Musím uznat, že tvoje příspěvky se od té doby, co skončil loni v březnu s22 moc nezměnily pořád jsi očividně ze všech nejchytřejší.
Zejména mě zaujalo nadouvání o tvých zkušenostech z normálních světů. Pokud vím, tak nejvíc si zatím dosáhl za ///// na s22 a tam to nakonec byla pro tebe prohra :D

Ale, jak se říká jedno staré čínské moudro: mistr sheed kvůli příspěvku i přes plot skočí.

stále platí můj názor z ledna tady v kavarně 39[/SPOIL]

Co se týče politiky, tak už jsem psal, že se do ní nechci pouštět přesto jsme se k ní přes PZC a jejich název dostali.

Každý kdo přestupuje jako ponožky má k tomu důvody, to je jasné, a bude psát, proč to udělal, ale v principu to o tom hráči něco svědčí a to není lichotivá vizitka, vypadá jako nedůvěryhodný hráč.

Aby to nebylo, že pořád nesouhlasím. Sheede máš pravdu :yes

Dneska na mě jdou utoky od nějakého hráče avalones, co je momentálně v atlantidě. Nic moc, projížděl jsem mu statistiky a koukám, že přešel od TNZ do atlantidy a tech změn v kmeni udává TWstats hned 10. Pro mě neduvěryhodný hráč. Navíc se zdá, že přešel do atlantidy jen proto, aby mohl zabírat barbarky mezi hráči atlantidy.

Toto nesnáším takový typ hráčů.

Dostanu se k tomu, co se tu psalo o světovém dění. Ať je zase vidět jiný úhel pohledu. Někdo na můj názor bude vidět ze 180% jiný třeba z 30%. Na nechám to na vás.
Od začátku jsme byli proti PZC to je pravda. Jak psal Shedd z mé strany byl nesympatický už název kmene v kterém jsem viděl politický podtext. Politiky se nechytej sheede díky.

Nicméně PZC je poměrně stálé. Cenzura nám přetáhla 2 hráče, takže po nich my pujdeme. To, že přešli v době, kdy jsem byl celé září mimo a nikdo kmen moc nevedl mě mrzí. Nicméně mysleli, že jdou za lepším. Tomu zaměřím i další snahu poluxovat HRSP a jít na tyhle přeběhlíky a cenzuru.

Ohledně donu s pzc byl uzavřen také v době, kdy jsem tu nebyl. Je to záležitost GENu, tak jako spojko s mimi i Don s PZC. My jen následujeme bratrského spojence s kterým budeme do konce.

Tím, že Suve je bratrský kmen cenzury, tak je v rámci známého sheedova zákona nepřítel tvého nepřítele je tvůj přítel diplomacie jaká je.

Nenecháme cenzuru, která už je dlouho nejsilnějším kmenem světa koukat se, jak se dva perou, aby se smála.
Cenzura měla vždy jen jednu frontu a zajištěný celý sever mapy ostatní bojovali na 3-4 frontách, což nebylo úplně fér.[/SPOIL]
 

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Hexik;) už jednou jsem ti řekla, že mi je tak akorát, ale Dostojevský je moje srdcovka, i když nemám zaměření na ruský jazyk, čtu velice ráda už od 1. třídy zš, kdy jsem přečetla všechny stromy pohádek celého světa a tak to pokračovalo dál a tak mi není cizí ani francouzská či severská literatura. Ve škole s jazykovým zaměřením jsem bohužel nedostala angličtinu jako první a hlavní jazyk, ale francouzštinu(s rodilou mluvčí), bylo nás dost a třída se na jazyky dělila na plovinu, jedna půlka měla hlavní angličtinu, druhá francouzštinu, nevím jakým systémem to rozhodli, ale zřejmě podle vyučujících a jejich možností rozvrhu. Asociaci na dílko Dostojevského jsem měla, když jsem si přečetla protikladného Karla Marxe v podpisu Sheeda, tak jsem čekala, když přečetl víc než zdejší uživatelé dohromady, zda naleznu místo, kde ještě byl jako klasický Yntelechtuál, kterým nepochybně je, nedotčený. Samozřejmě, že jsem mohla použít i literaturu jiného typu např.filosofie neboť láskou k moudrosti velmi vládne, tak jsem ji po rozmyšlení zamítla.

Sheede já samozřejmě nejsem intelektuálka jak jsi správně prorokoval, jsem obyčejná lopata a proto nemám tolik času reagovat na tolik tvých slovních průjmů,ale čas od času si tu něco napíšu, na ty jazyky mám samozřejmě razítka ověřená a taky mám razítko a potvrzení české veterinární inspekce, že mé slovo je zákon
 

DeletedUser31553

Guest
Já moc v literatuře nejsem zběhlý je to trochu mimo můj obor. Nicméně trochu víc mám načteno od Puškina, kterého jste tu také zmiňovali. Kapitánskou dcerku jsem od něho dokonce četl 2x, protože se mi líbila jinak ještě asi 2 novely od něj, ale to už bylo z povinnosti kdysi dávno na povinnou četbu:D
 

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
no tys nic takové neříkal, ale sheed říkal,že toho hodně četl, tak mě zajímalo co všechno;)

[SPOIL]To Tě mohu ujistit, že jsem si toho přečetl více, než jen tohle fórum, dokonce si troufám tvrdit, že jsem si toho přečetl více jak řada hráčů na tomto světě.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
v herním foru prezentuje a propagujete politiku, ještě sem můžete nakopírovat rudý právo a už to bude kompletní
1. Písať si o politike o hoc čom,nie je vec propagandy,to je rozhodne Tvoj pomýlený výklad tohto slova,naviac dosť zavádzajúci a nebezpečný.
[SPOIL]Propaganda (z lat. propagare – rozširovať) je rozširovanie názorov a informácií s cieľom zmeny názorov, ovplyvnenia, vyvolania alebo zosilnenia určitých postojov alebo konaní. Sprievodným javom propagandy je často skresľovanie faktov. [/SPOIL]
Nik tu nechce ovplyvniť konanie druhého,ani ho nepresviedča,aby vstupil do politiky,linčoval,utlačal niekoho,je to vymena informacii a každého pohľad na politicke dianie,každeho ine.
Keby toto bola propaganda,nesmela by si napísať ani slovo,lebo,keby si napísala mlieko,hneď by Ťa ludia mohli zažalovať že propaguješ mlieko a nutiš druhych aby ho pily,demokraticky si každý píše svoj názor.
2. Aj keď založíme nejaké téma,ktore by zavaňalo porušením pravidiel,mame to od mód tymu udobrene.

Nezajímá mě politika a uráží mě, že se tu takové věci na foru nachází a nepřeju si je tady vidět

Si kaviarni,v kaviarni si ľudia povedia kde čo,si na kave z kolegom,debatíš o tom,čo mate spoločne,koničky,starosti,radosti,každy ale na kave,debatí o inom,každy ma tie koníčky ine,keď Ťa tema ktora tu momentalne je nezaujme,stači nereagovať,nemožeš niekomu vnutiť tema take,ako Ty chceš a čo bavý Teba a už vobec Ťa to uražať nemože,lebo toto tema nie je o Tebe,o mne,ale o nas všetkych.
Rovnako aj plati pre všetkych,keď si budeš chcieť písať o Dostojevským,kľudne si tu piš a my to musime rešpektovať.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Opět jsem dopustila nepřesnosti, tak propagujete pořady o politice, dáváte na ně odkazy a to beru jako reklamu, možná i nenápadnou a skrytou politickou agitaci.
V kavárně reálné si pamatuju se hovoří většinou o literatuře, šachu , filmu, divadle, koncertech a různých kulturních věcech, hádky o politiku patří většinou do palíren nižších cenových skupin
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
To,už sme to tu mali 100x vysvetlovane.
To,že hodiš odkaz,neznamena že to propaguješ,bežne sa tu davaju odkazy,trailery na ine hry a konkurenčne a plati to o všetkom.
Propagacia by bola,keby si hračom začala pisať verejne,vykašlite sa na kmene,tato a tato hra ,je taka a taka super,podte všetci tam,toto je propaganda.

Hadka 4 cenovej skupiny,je u mňa,keď za začne hrešiť a nadavať neprimerane z vulgarnymi slovami a to možem povedať len za seba,odo mňa taketo slova na verejnosti,na forku,nikdy neuvidiš,to som si viac ako isty,sam to nemam rad a stale vravim,aj "hadať" sa da slušne a inteligentne,ale v podstate nejde o hadku ako taku,je to len vymena nazorov na dany problem.

Je to niečo podobne,ako pisať si o tom,že ovladam 4 cudzie jazyky,alebo mam VŠ a podobne veci.
Mať VŠ znamena,že si sa naučila,niečo a viac,ako to iny neurobili,rovnako ako z cudzimy jazykmi a inymi vecami.

Tieto veci nesvedčia o zvyšenej inteligencii,inteligencia sa naučiť neda,je vrodena a dostavaš ju do vienka,rovnako ako talent,buď to maš,alebo nie.
 

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Nevěděla jsem,že tu musím svědčit o nějaké inteligenci, myslela jsem,že je to hra i pro takové jako já, kteří nedosahují vašich vysokých kvalit IQ samozřejmě, nepísala jsem ani,že mám VŠ, reagovala jsem pouza na to,že znám jiné, ale nezmám anglický.
Další věc je,že jsem předpokládala,že DK je hra apolitická, ale ještě dřív než jsem stačila zaregistorvat vůbec vás a vaše politické názory byla jsem upozorněna, že jste politicky zaměření, čili, že byste i podle toho zakládali kmeny, ono se to tak i jeví na věčné časy, že?

[SPOIL]Jinak tě musím opravit, protože Mensa měří inteligenci vrozenou i získanou, dále jsou tam další faktory jako věk atd.;)je to trochu složitější než někomu na foru pod nic neříkajícím nickem naflákat, že má IQ třeboňskýho kapra[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Bolo to zhrnutie,nebolo to adresne,pisal som to celkovo,o každom,o hoc kom,neuvadzam tam Tvoju osobu,keby som to pisal o Tebe,je tam citacia,alebo oslovenie na Tvoju adresu.

[SPOIL]Že naš kmeň je politicky ? NO,to je pekna hluposť teda,na forku u nas su temy,hlavne športove,ekonomicke,smiešne-humorne a sem tam niečo o politike,nemame ale v kmeni žiadneho politika,je to len take pisanie,kto čo ako vnima,ako som to už písal.
Ekonomicke,kedže ja a dalši hrač je "ekonom",športove,lebo mame jedneho reprezentanta čiech v cyklistike,jedneho v kick boxe aja som byvali v stolnom tenise,takže samozrejme,šport u nas vedie.

Kedže mame dalšieho riaditela ,dvoch veducich podnikov,2 živnostnikov tak sa prebera aj podnikanie.[/SPOIL]

To je v podstate aj odpoved,na to čo pisal Hexik,hrajeme spolu dlho ,roky sa pozname,nikdy nekupuješ mačku vo vreci,kedže silu našich kmenov pozna každy,sme zohraty.
Pri vačšine kmenov,si len domyšlaš,aka vznikne partia,ako im to pojde,čo vačšinou nepojde,lebo každy aj ten lepši kmeň ma stale 3-5 hračov čo za niečo stoja,preto,je to vojenska tragedia.
Skoro vždy je to ale o zavisti,lebo iny,niečo podobne a dlhodobe nevedia dať dokopy,na to som si ale zvykol :hi.
 
Nahoru