• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Byl jsi vůbec někdy na policii, nebo u soudu? :D Když je ten účet v jejich vlastnictví, jak můžou poškodit tvojí věc prosím tě? :D Mícháš tu jablka a hrušky. To, že zkopíruješ něco z trestního zákoníku a neznáš význam těch věcí z tebe ještě právníka nedělá. Jinak když tě urazím například z tohoto nicku a ty mě nahlásíš na policii, tak to z 99% nebudou ani řešit a když už náhodou by to řešili, tak nikdy nedopátrají, kdo to doopravdy napsal a věc odloží.


Podle mě akorát špatně poslouchal WooWooa, když četl skripta na zkoušku :DDDD
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
bylo tady docela seriozni tema a najednou jen spam a zbytecnosti, promazte to nekdo prosim

dulezity je, aby si support uvedomil, ze udelal chybu a uz ji nezopakoval timhle stylem..
a tyranovi aspon nejak nahradit skodu no, nevim teda jak
 

Aforte

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Tyrane, jestli chceš, pustím ti moje vesky. Ztrátu získáš zpět. Dám ti zástup.
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Ale jen mi dejte perma ban kluci, v klídku, nahlašte mě, zkuste to, když se povede, rád skončím. Byl by to dar z nebes, nechci tady u toho sedět do 50, promrhat život a dopadnout jak životní troska tyran
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Byl jsi vůbec někdy na policii, nebo u soudu? :D Když je ten účet v jejich vlastnictví, jak můžou poškodit tvojí věc prosím tě? :D Mícháš tu jablka a hrušky. To, že zkopíruješ něco z trestního zákoníku a neznáš význam těch věcí z tebe ještě právníka nedělá. Jinak když tě urazím například z tohoto nicku a ty mě nahlásíš na policii, tak to z 99% nebudou ani řešit a když už náhodou by to řešili, tak nikdy nedopátrají, kdo to doopravdy napsal a věc odloží.

Pokud do toho napumpuješ dostatečně peněz, tak to nikdo neodloží. Inno hodí supportéra přes palubu. Taky jsem tam psal pokud Tyranovi dostatečně rupne v bedně. Zažil jsem, že frajerovi, co se pokusil vykrást benzínku, tak nedali ani podmínku, protože čin nedokonal a trestný čin tím nespáchal atd.. Jestli si teoreticky studoval právo, tak ti to přeju, jenže praxe je taková, že kdo sype ten jede..
 
Nahoru