• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Ve hře to nefunguje tak idylicky, jak tu píšete. Souhlas mimo hru je problém, není jednoznačné kdo a v jaké podobě ho dal, vždy ho chtějte ve hře předem,. A přesný popis ve hře, co má zástup na účtu dělat. A pokud to hráč oznámí v průběhu zástupu, donuťte ho, ať Vám to rozhodnutí pošle ve hře. Dnes není problém se na DK přihlásit i v mobilu.

Je zajímavé, že před pár lety vás toto ještě nezajímalo, pamatuji si i odpovědi typu, máš zástupu věřit, běž si stěžovat jinam.

To jako teď nemáme brát zástupy, protože kdo ví, co se komu urodí v hlavě ?
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Pokud je pravda, co se říká, tak support opravdu výrazně selhal. A jak některé bany hraničily se zasahováním do hry, tak ban na tyrana výrazně změnil vývoj celého světa a nejen to, změnil celé české divoké kmeny. Pokud support bude udělovat bany podobným stylem, jako teď, stane se ze všech světů akorát banovací válka, lidi se budou bát brát zástupy a nakonec se na tu hru všichni vykašleme.

Support opakovaně kazí hráčům hru a opět ukazuje naprosto nůlový cit pro hru. Vrcholem je otázka od supportérky, co je to rozebírka v rámci kmenu :DD
Omlouvám se, ale tohle už je moc.
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
.Souhlas mimo hru je problém, není jednoznačné kdo a v jaké podobě ho dal, vždy ho chtějte ve hře předem,. A přesný popis ve hře, co má zástup na účtu dělat.

Proc by to mel byt problem? Ja vim, ze ten hrac me nenahlasi, ze s tim co na tom uctu budu delat, tak nebude mit zadnej problem, je to muj kamarad.
A ano chapu, pokud se rozhodne me nahlasit, vim do jakeho rizika sem sel a ze by me mohl zabanovat.

Ja tady ale resim prece neco jineho. Toho Tyrana nenahlasil ten hrac, co skoncil. Nahlasil ho nekdo uplne jinej, chapes? Videl jsem konverzaci, jak se ten nekdo jinej chlubi, ze ten ban zaridil on a ze to je cele jeho prace.
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
Když to tu tak čtu, tak asi bude lepší, když na svoje účty budeme chodit přes hesla, co si o tom myslíte, "supportéři"?
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Ale halooo, právě jste celému kmenu prvním v žebříčku totálně pokazili hru. Nic, žádná reakce? žádná kompenzace?
Jste normální? Zkuste se třeba vžít do jeho pocitů, nebo tu máme místo supportu banovací stroje?
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Ale halooo, právě jste celému kmenu prvním v žebříčku totálně pokazili hru. Nic, žádná reakce? žádná kompenzace?
Jste normální? Zkuste se třeba vžít do jeho pocitů, nebo tu máme místo supportu banovací stroje?

Oni to celé smažou, zabanují a ani se k tomu nevyjádří. Tyran se pošle do háje a nic víc se nestane..
 

Thanos

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Ve hře to nefunguje tak idylicky, jak tu píšete. Souhlas mimo hru je problém, není jednoznačné kdo a v jaké podobě ho dal, vždy ho chtějte ve hře předem,. A přesný popis ve hře, co má zástup na účtu dělat. A pokud to hráč oznámí v průběhu zástupu, donuťte ho, ať Vám to rozhodnutí pošle ve hře. Dnes není problém se na DK přihlásit i v mobilu.

Naopak to co píšete je idylické :D
Představte si situaci - vezmu na noc zástup s tím, že ho mám hlídat, a v noci mi napíše soused o podpory. Zastupovanému hráči by sice nevadilo, že podpory sousedovi pošlu, ale kdokoli jiný mě nahlásí a já dostanu ban za zneužití zástupu.
Příjde vám to logické? Mně ne

Zneužití zástupu by vždy měl mít možnost nahlásit pouze poškozený hráč, nikdo jiný.

Přesně jak píše kolega, já chápu, že vy to vidíte jinak než my, ale to co píšete vy je spíš idylické, kdyby jste tu hru hrála někdy a aktivně hrála a brala zástupy, tohle by jste nikdy nenapsala. Tyhle věci musíte přizpůsobit realitě hraní. Kolikrát mi opravdu přijde, že spravujete hru o které prakticky nic nevíte, nebo jste ji reálně nehráli a jen si myslíte, jak to fungovat má. Chápu, že vy máte své postupy atd...Ale tohle je úplně zcestné a bohužel to není prvně, co se něco podobného řeší s citem pro hru a ovlivňování.
 

Ulvinde

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Zajímavé,že na světě 72 , hráč marikusín dal nejmenovanému hráči zastup z důvodu rodinných problémů po dobu 3 dnů, hráč zastupu zneužil tím,že mu poslal veškerou armádu pryč a rozebrali ho , když to začala řešit hráčská komunita a nahlašovala nejmenovaného hráče , tak support hráče nepotrestal... Pokud tyrana nahlásila 3 strana jako my na 72 , tak jaktože byl tyran potrestán support týmem a hráč na 72 ne ? To si jako support může banovat hráče podle toho,kdo se s kým zná nebo jak vlastně fungujete ?
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
tohle nahlasovani treti stranou je totalni nesmysl prece, pokud s tim ma hrac problem, ze nekdo zneuzil zastupu, tak to prece nahlasi sam
pokud to nenahlasi, tak mu to je fuk a hotovo.
 
Nahoru