• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Haxedus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
To nemá no :D...Normálně si představ situaci, borec, co je na hranici se v noci zmastí jak doga a napíše ti hodil jsem ti zástup, hlídej to čus. Na borce letí několik útoků a ty bys tedy ten zástup ani neměl brát pokud bys nedostal výslovný souhlas, co s tím můžeš provádět, což bohužel už nedostaneš, pač borec se válí pod stolem zmrskanej. Tak že abys náhodou neporušil pravidla a neriskoval, že ti nahlásí random 3. strana, tak necháš padnout účet, hranici a to co buduje tvůj kmen/aliance. Takhle si to herní podpora představuje, že funguje realita :D...

Je rozdíl bránit zastupovaný účet (chytání šlechty, přesun jednotek mezi vesnicemi a komunikovat s kmenem) a je rozdíl využít zastupovaný účet k posunu jednotek tak, aby z toho mohl benefitovat zastupující hráč rozebírkou vesnic zastupovaného. Tohle už hraničí s argumentační faulem.
 

Thanos

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Je rozdíl bránit zastupovaný účet (chytání šlechty, přesun jednotek mezi vesnicemi a komunikovat s kmenem) a je rozdíl využít zastupovaný účet k posunu jednotek tak, aby z toho mohl benefitovat zastupující hráč rozebírkou vesnic zastupovaného. Tohle už hraničí s argumentační faulem.
To žádný argumentační faul není, hnul si s jednotkami, hnul. Bez povolení od majitele. Udělal si mi škody na jednotkách, cokoliv. Napíšeš o podporu za majitele, omylem oslovíš borce jinak než a napíšeš něco, co by mohl majitel brát jako poškození jeho účtu...Cokoliv.

A můžeš z toho benefitovat jako zastupující hráč, když budeš bránit na zástupu jako lojza a navíc si třeba špeh :D...
 

Holis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Hoši , nevím proč to tady pořád řešíte. :D

Já si osobně myslím, že Tyran prostě zástup neměl pořešený na 100% a našla se mezera mezi pravidly, kterou prostě enemy dokázalo využít,kdyby to pořešené měl , jak má v souladu z pravidly , tak by žádný ban mu na účet nepřistál. nechci se nikoho zastávat , ale prostě měl si to ohlídat hlavně on , aby zabránil blokaci..

osobně věřím a doufám , že by support nerozdával bany jen tak pro nic za nic..
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Ty si Hadexi řeš své problémy po svém. Psaní !! je to nejmenší ted .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Hoši , nevím proč to tady pořád řešíte. :D

Já si osobně myslím, že Tyran prostě zástup neměl pořešený na 100% a našla se mezera mezi pravidly, kterou prostě enemy dokázalo využít,kdyby to pořešené měl , jak má v souladu z pravidly , tak by žádný ban mu na účet nepřistál. nechci se nikoho zastávat , ale prostě měl si to ohlídat hlavně on , aby zabránil blokaci..

osobně věřím a doufám , že by support nerozdával bany jen tak pro nic za nic..

Nejde o BAN, jde o to že to bylo majitelem druhý den vysvetleno, mnou doloženo že se s učtem po dobu mého ZvD nic nestalo... a stejně to supp řešil 5 dní.

A mimochodem, ty si myslíž že se support zeptal, jestli mám od hráče povoleni spravovat účet?? Vááážně si to myslíš?? :)) .. no zeptali, asi po 3 dnech !!
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
a pro Biblose...

pokud máte na hlavní stránce pod odkazem Pravidla napsaná stará pravidla, je to váš bordel, ne hráčů !! Ale samo že tu hráči citují ta správná pravidla, jsou totiž stejná jako ty které jste poslal vy v odkazu, jen jste si toho doted prostě nevšiml... ani po 5tém upozornění!
 

Haxedus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
To žádný argumentační faul není, hnul si s jednotkami, hnul. Bez povolení od majitele. Udělal si mi škody na jednotkách, cokoliv. Napíšeš o podporu za majitele, omylem oslovíš borce jinak než a napíšeš něco, co by mohl majitel brát jako poškození jeho účtu...Cokoliv.

Nemáš pravdu. Z obyčejné škody na jednotkách (patří to ke hře, i kdyby jen z nedbalosti) nebo jinak formulovanou komunikací zastupující neprofituje. Doslova je to tak uvedené i v pravidlech.

Získávání výhod z toho, že jiný hráč porušuje herní pravidla, může vést až k potrestání profitujícího účtu.

V zásadě už dáváš souhlas ke komunikaci a manipulaci s jednotkami tím, že zaškrtneš jednotlivá oprávnění zástupu. K zastupovanému účtu se máš poté chovat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. V momentě, kdy ta oprávnění využiješ ve svůj vlastní prospěch, je to teprve v rozporu s pravidly. Dokud in-game nenapíše zastupovaný jinak.

viz screenshot

ptq7ZmW.png
 
Naposledy upraveno:

Haxedus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
a pro Biblose...

pokud máte na hlavní stránce pod odkazem Pravidla napsaná stará pravidla, je to váš bordel, ne hráčů !! Ale samo že tu hráči citují ta správná pravidla, jsou totiž stejná jako ty které jste poslal vy v odkazu, jen jste si toho doted prostě nevšiml... ani po 5tém upozornění!

Všechny odkazy na pravidla, včetně toho na hlavní stránce Divokých kmenů, odkazují na tu stejnou stránku, ve které se nachází i úryvek, který citoval Biblos.
 

Stannis Baratheon

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Nevím kolik lidí si tu pamatuje svět 40? Tam díky tomuhle vyhrála jedna aliance svět, protože se support choval jako zde. Vždy si vše nějak obhájí. Ale že jim tam skončilo dost dobrých hráčů napořád to jim bylo jedno. Já osobně skončil, když multitalent z permabanu mohl okamžitě hrát. Jeho obhajoba mě dodnes pobaví. Já dostal absťák na světě 46. Od tý doby sem ty banovací války nějak přehlížel. Ale tohle je vážně síla. Protože jak psal Ted nebo ostatní. Stačí se domluvit a přes bany se dá vyhrát svět. Už zase jako by nestačilo payforwin. Super kam tu hru vedete.
 

Thanos

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Nemáš pravdu. Z obyčejné škody na jednotkách (patří to ke hře, i kdyby jen z nedbalosti) nebo jinak formulovanou komunikací zastupující neprofituje. Doslova je to tak uvedené i v pravidlech.

Získávání výhod z toho, že jiný hráč porušuje herní pravidla, může vést až k potrestání profitujícího účtu.

V zásadě už dáváš souhlas ke komunikaci a manipulaci s jednotkami tím, že zaškrtneš jednotlivá oprávnění zástupu. Máš tak učinit dle tvého nejlepšího svědomí v zájmu zastupovaného účtu. V momeňte, kdy ta oprávnění využiješ ve svůj vlastní prospěch, je to v rozporu s pravidly. Dokud in-game nenapíše zastupovaný jinak.

viz screenshot

Když myslíš :D ... Tak v téhle pohádce žij... :D.
 
Nahoru