• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Haxedus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Když myslíš :D ... Tak v téhle pohádce žij... :D.

Nevidím v tom žádnou pohádku.

Ještě dodatek pro kolegu @Tyran Římský – ten citovaný bod z pravidel od Biblos byl v 99% shodné podobě v pravidlech minimálně od ledna 2019 (viz odkaz níže). Povinnost hráče je si aktivně číst pravidla. Nepovinnost společností je upozorňovat na každou úpravu pravidel a podmínek. Něco takového určitě taky najdeš ve VOP.


„Získávání výhody z toho, že jiný hráč porušuje herní pravidla, může vést až k potrestání profitujícího účtu. Hráči, kteří si myslí, že jsou zvýhodněny díky porušení pravidel, musí neprodleně kontaktovat herní podporu.“
 

Holis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Tyrane ale support se tě přeci na nic ptát nemusel. Měl si to být v první řadě tý,kdo se měl zajímat o to zda neporušuje nějaká pravidla.. je mi líto takových hráčů, cpou do toho love, věnují tomu hromadu času a pak přijde takto likvidační ban. Lidé zneužívají a banuji i profilove texty a názvy vesnic... už z toho důvodu sis měl dát sakra pozor, jestli ses v kmenu nechoval vůči lidem zrovna nejlépe a sám musíš vědět, že tam bylo něco proti pravidlům hry.
 

Stannis Baratheon

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Má pravdu
Tyran za poslání offky ban nedostal

Dostal ban za to, že sebral hráči na zástupu vesnici.

H0l1s má pravdu, našla se díra mezi pravidly a ta se využila

Jestli to myslíš jako vtip, tak dobrý. Jinak chceš docílit čeho? Aby každý kmen si najal právníka kvůli nepřesně formulovaným pravidlům, která se daji ohnout podle toho, kdo zrovna potřebuje výhodu? Já se snažím pořad ty horší hráče naučit lépe hrát, ale spíš bych je měl učit podvody a podrazy podle tebe. Neříkám že je tyran svatej, ale tohle byla pěkná podpásovka. A hlavně to support úmyslně pozdržel to vyřešení.
 

Thanos

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Nevidím v tom žádnou pohádku.

Ještě dodatek pro kolegu @Tyran Římský – ten citovaný bod z pravidel od Biblos byl v 99% shodné podobě v pravidlech minimálně od ledna 2019 (viz odkaz níže). Povinnost hráče je si aktivně číst pravidla. Nepovinnost společností je upozorňovat na každou úpravu pravidel a podmínek. Něco takového určitě taky najdeš ve VOP.


„Získávání výhody z toho, že jiný hráč porušuje herní pravidla, může vést až k potrestání profitujícího účtu. Hráči, kteří si myslí, že jsou zvýhodněny díky porušení pravidel, musí neprodleně kontaktovat herní podporu.“

Hmmm zajímavý, že to cos obhajoval, tak se dokázal v klidu za to dát několikrát zabanovat hráč místní podporou, který dáváš support. Píšeš to hezky, ale jak říkám, žiješ v pohádce na DK.
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Jestli to myslíš jako vtip, tak dobrý. Jinak chceš docílit čeho? Aby každý kmen si najal právníka kvůli nepřesně formulovaným pravidlům, která se daji ohnout podle toho, kdo zrovna potřebuje výhodu? Já se snažím pořad ty horší hráče naučit lépe hrát, ale spíš bych je měl učit podvody a podrazy podle tebe. Neříkám že je tyran svatej, ale tohle byla pěkná podpásovka. A hlavně to support úmyslně pozdržel to vyřešení.
Žiješ v ČR, tady si každej ohýbá zákony a pravidla a hledá díry v nich. Už jen například, že měl kuchař Pohlreich otevřenou restauraci, když všichni ostatní měli zavřeno :) Chodil jsem tam na oběd.

To, že tady píšou na support hráči, co nechali zabanovat přes xx hráčů, je spíš úsměvné :D
 

Haxedus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Jestli to myslíš jako vtip, tak dobrý. Jinak chceš docílit čeho? Aby každý kmen si najal právníka kvůli nepřesně formulovaným pravidlům, která se daji ohnout podle toho, kdo zrovna potřebuje výhodu? Já se snažím pořad ty horší hráče naučit lépe hrát, ale spíš bych je měl učit podvody a podrazy podle tebe. Neříkám že je tyran svatej, ale tohle byla pěkná podpásovka. A hlavně to support úmyslně pozdržel to vyřešení.

Co je v pravidlech nejasně formulované? Podpásovka je bez důkazů neustále dokola tvrdit, že support nemá nic lepšího na práci, než úmyslně škodit nějakému Tyranovi.

Hmmm zajímavý, že to cos obhajoval, tak se dokázal v klidu za to dát několikrát zabanovat hráč místní podporou, který dáváš support. Píšeš to hezky, ale jak říkám, žiješ v pohádce na DK.

Já nevidím do minulosti. Začal jsem po deseti letech na S74. Odmítám vycházet z domněnek, pomluv a báchorek… Byla mi tady nastíněná konkrétní situace, s Tyranem jsem byl v SPQR téměr od začátku světa a mám velmi dobrou představu o jeho přístupu k věcem. Na základě toho si vytvořím závěr k tomuto konkrétnímu problému, nebudu zohledňovat co bylo nebo co mohlo být. Tím to pro mě hasne. Pokud je tohle dlouhodobý problém a support je opravdu neférový, proč se to teda neřeší?

Třeba se pletu. Budu rád. Třeba opravdu support CZ Divokých kmenů ovládají nějací židozednáři a je to jedno velké spiknutí… :)
 

Stannis Baratheon

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Žiješ v ČR, tady si každej ohýbá zákony a pravidla a hledá díry v nich. Už jen například, že měl kuchař Pohlreich otevřenou restauraci, když všichni ostatní měli zavřeno :) Chodil jsem tam na oběd.

To, že tady píšou na support hráči, co nechali zabanovat přes xx hráčů, je spíš úsměvné :D
Ty seš asi placenej provokatér ne? Podle tebe, když někdo skočí z okna, tak skočíš taky? By mě zajímalo čeho chceš docílit? Aby to třeba 50 hráčů kvůli tobě zabalilo a měl si lehčí cestu k výhře světa? Jo potom si můžeš říct jakej seš pašák.
 

Holis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Jestli to myslíš jako vtip, tak dobrý. Jinak chceš docílit čeho? Aby každý kmen si najal právníka kvůli nepřesně formulovaným pravidlům, která se daji ohnout podle toho, kdo zrovna potřebuje výhodu? Já se snažím pořad ty horší hráče naučit lépe hrát, ale spíš bych je měl učit podvody a podrazy podle tebe. Neříkám že je tyran svatej, ale tohle byla pěkná podpásovka. A hlavně to support úmyslně pozdržel to vyřešení.


Já si myslím, že support prvně vyšetřuje a pak banuje. Naopak by to asi být nemělo ne? :D
 

Thanos

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Co je v pravidlech nejasně formulované? Podpásovka je bez důkazů neustále dokola tvrdit, že support nemá nic lepšího na práci, než úmyslně škodit nějakému Tyranovi.



Já nevidím do minulosti. Začal jsem po deseti letech na S74. Odmítám vycházet z domněnek, pomluv a báchorek… Byla mi tady nastíněná konkrétní situace, s Tyranem jsem byl v SPQR téměr od začátku světa a mám velmi dobrou představu o jeho přístupu k věcem. Na základě toho si vytvořím závěr k tomuto konkrétnímu problému, nebudu zohledňovat co bylo nebo co mohlo být. Tím to pro mě hasne. Pokud je tohle dlouhodobý problém a support je opravdu neférový, proč se to teda neřeší?

Třeba se pletu. Budu rád. Třeba opravdu support CZ Divokých kmenů ovládají nějací židozednáři a je to jedno velké spiknutí… :)
O opravdové řešení problému nám jde už několik světů a věcné a stručné vysvětlení. Nic víc nechceme. Pokud si to zapl po 10 letech, tak chápu, že si v tomhle naivní, asi bych byl taky, ale jak říkám tohle není ojedinělí případ, kdy se chybovalo ze strany supportu.
 
Nahoru