• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
kozmicz - po tom vsem, kdyz uz vis, ze pravda je takova, ze ten Tyran nic spatnyho neudelal a ze o vsechno prisel, i kdyz si to nezaslouzil a hrac co dal zastup s tim tedy nemel zadnej problem..

proc se mu neomluvis a neuznas ze to byla chyba? dyt celej tenhle spam tady od vsech je jen o tom

uznej to, dej tyranovi nakou kompenzaci treba a priste ty hrace dejte napr do ochrany na den/2 at maj sanci se obhajit nez o vse prijdou ne? nejhorsi pro nas hrace je, ze vam je to uplne jedno
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Koukám Kosmicz a Biblos šli radši spát a nechali to na bedrech chudákovi Kubinovi..
 

*333*

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
kozmicz - po tom vsem, kdyz uz vis, ze pravda je takova, ze ten Tyran nic spatnyho neudelal a ze o vsechno prisel, i kdyz si to nezaslouzil a hrac co dal zastup s tim tedy nemel zadnej problem..

proc se mu neomluvis a neuznas ze to byla chyba? dyt celej tenhle spam tady od vsech je jen o tom

uznej to, dej tyranovi nakou kompenzaci treba a priste ty hrace dejte napr do ochrany na den/2 at maj sanci se obhajit nez o vse prijdou ne? nejhorsi pro nas hrace je, ze vam je to uplne jedno
Ale support nemůže přiznat chybu, mají to ve smlouvě od Inna. ;)
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Kurde tak kde to sme.. at nic nepřiznavaji veřejně.. a sou klidně za nejhorší supp světa... ale mužou mi aspon neco napsat osobně. Chápu že je jim uplně u zadku že zničili jeden kmen se sesterákama a pokazili hru desítkám lidí ... ani asi nechápou že hráči ,,šmejdi,, se tu ted všemu smějí a mnou si ruce jak sou skvělí ... a že nejsou lamy a umí dobře nechat zabanovat hráče, že Despos.
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Jak píše kolega, nám nejde ani tak o Tyrana, ale bojíme se, že se něco podobného stane nám. Protože podle vašeho výkladu pravidel můžete dávat bany jak na běžícím páse a vždy si to nějak obhájíte.
Opravdu bych byl rád, kdyby se do příště změnil přístup supportu. Chápu, že tu nikdo nemůže být 24h denně, ale sakra, řešit ticket pět a půl dne? Ať vám psal, jak chtěl, tak pět a půl dne je magořina :D
Také bych rád, aby support zvážil přepsání pravidel, jelikož ve stavu, v jakém jsou teď, silně nahrávají supportu, který může udělit ban opravdu za cokoli.

Řeknu to takhle, hrál jsem za několik kmenů a vždycky, na každym světě, padaly nesmyslé bany. A skoro vždy jsem četl, že "nepřátelé mají u supportu známosti". Také jsem to dlouho psal a i jsem si to myslel, ale po nějaké době mi došla jedna věc - nikdo u supportu známosti nemá a support nedává bany ze známosti, support dává bany jen tak, a o to víc je to smutné.
 

DON FANTASTICKY PES

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Mimochodem, aktuálně je tohle co do počtu příspěvků „nejsilnější kavárna“ od světa 39 (kterej se začal hrát v lednu 2015).
Další silná kavárna byla třeba u Classicu...
 

Stannis Baratheon

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Jak sem psal dřív, chce to udělat protest proti těmto praktikám. Jinak to bude pořad stejný. Udělalo se neco podobného na světě 40 a bylo jim jedno, že skončilo spousta dobrých hráčů. Mají prostě neomezená práva a záleží jen kdo je osobně zná. Tohle je totální úlet a oni to ví proto dělají tyhle obstrukce. Osobně se postarám aby tohle jen tak neprošlo jako na světě 40. Minule sem skončil, ale teď budu bojovat za spravedlnost. Je jedno kdo to byl teď, příště to muže být kdokoliv z nás, kdo berem zástupy v dobré víře. Kolikrát sem na zástupech strávil x hodin při rozebírce nebo bránění. A kdykoliv se to muže otočit proti mě. Ze sem nechytil vlak, ze sem přišel o ves atd. A to prostě je špatně. Protože takových nás je tu víc.
 

PAIN. -The Waste of Life

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Joo, u Classicu, tam taky nikdo nikdy nevysvětlil, za co dostalo ban dalších asi 9 lidí kromě prokázaných podvodníků-skripterů, i když jsme to v rámci férovosti a poctivosti požadovali víceméně i všichni z opačné strany barikády (kteří jsme se těm skripterům jinak vysmívali). Pak se tuším celá kavárna i zamkla. Všichni víme, že to je prakticky na každém světě a je to poměrně smutné.
 
Nahoru