• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Dyt vam Tyran ihned musel napsat, ze to tak neni a ze to ma schvaleny od majitele, to vam prece napsal urcite hned prvni den, druhy den uz vam to napsal i sam poskozeny hrac kvuli kteremu ste je zabanovali prece...

Proc ste ty hrace nedali do ochrany? nez ten problem vyresite a budete si jisty jak to je??

Pokud je hráč zablokován za zneužití zástupu a napíše nám, že má povolení od hráče ve hře i v smskách, ale povolení ze hry nám není schopen dodat a povolení přes sms nám dodá přes nějaké no-name číslo, které nemá s účtem žádnou spojitost. Jak moc je to pro tebe důvěryhodné?

Tyran evidentně předal informace o své blokaci spoustě lidem, ale mrzí mne, že předal pouze takové informace, které se jemu hodí do krámu. My bohužel nemůžeme poskytovat konkrétnější informace, nemohu i když bych opravdu rád, protože vidím, že 90% zde diskutujících vidí pouze to, co jim Tyran předal. Já bych moc rád některé věci vyvrátil, ale pravidla supportu mi to skutečně nedovolí. A prosím nenuťte mě nikdo tato pravidla porušovat.

Počkej ty nebereš zabanování vůdce kmene, když na něj jde akce a ještě ticket zašle nepřátelský kmen jako přednostní případ ? Nevím, co by mělo mít větší přednost než BAN bez ochrany ?

Pokud nám hráč napíše, že již s hrou končí a nechce řešit dál, co bude s účtem, tak ano, nejedná se o přednostní případ.
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Pokud je hráč zablokován za zneužití zástupu a napíše nám, že má povolení od hráče ve hře i v smskách, ale povolení ze hry nám není schopen dodat a povolení přes sms nám dodá přes nějaké no-name číslo, které nemá s účtem žádnou spojitost. Jak moc je to pro tebe důvěryhodné?

Tyran evidentně předal informace o své blokaci spoustě lidem, ale mrzí mne, že předal pouze takové informace, které se jemu hodí do krámu. My bohužel nemůžeme poskytovat konkrétnější informace, nemohu i když bych opravdu rád, protože vidím, že 90% zde diskutujících vidí pouze to, co jim Tyran předal. Já bych moc rád některé věci vyvrátil, ale pravidla supportu mi to skutečně nedovolí. A prosím nenuťte mě nikdo tato pravidla porušovat.



Pokud nám hráč napíše, že již s hrou končí a nechce řešit dál, co bude s účtem, tak ano, nejedná se o přednostní případ.

Takže Tyran skončil a nechtěl to řešit dál ? Ok asi jsme na úplně jiné vlnové délce.
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Kozmiči.. řekni slovo a ja sem nakopíruju komplet cely ticket.. .aby ses nemohl vymlouvat že sem neco překroutil.

Zabanovali ste mě o pulnoci, to sem měl dotahnout majitele za ruku z postele nebo jak ??? Řekl sem že souhlas mám, mohli ste na to reagovat. Další den vam napsal.... ze svého učtu a co si ty tady dnes napsal??? Že jste museli prověřit jestli to je majitel.. tvl, vždyt jste k smíchu.
 

Stannis Baratheon

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Proč nemůže dělat support někdo kdo nemá nějaké přehnané ego a nepotrebujou si dokazovat jak sou skvělí. Tyran je egoista, ale pořad to děla v rámci vlastního kmene, za který by položil vlastní dk život. Byl sem s nim v kmenu, je to s nim těžký, ale nikdy by neudělal takovou věc jako support v tomhle případě. Je prostě svůj. Ale nikdy se nechoval jako despos tady na fóru. Ten týpek je prostě dítě. A tohle co se stalo je přes čáru ze všech směru na který se na to dá podívat.
 

pezap

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Kozmiči.. řekni slovo a ja sem nakopíruju komplet cely ticket.. .aby ses nemohl vymlouvat že sem neco překroutil.

Zabanovali ste mě o pulnoci, to sem měl dotahnout majitele za ruku z postele nebo jak ??? Řekl sem že souhlas mám, mohli ste na to reagovat. Další den vam napsal.... ze svého učtu a co si ty tady dnes napsal??? Že jste museli prověřit jestli to je majitel.. tvl, vždyt jste k smíchu.
tyrane nezdilej ticket porusis pravidlo ale prepis texty do notes dokumentu bez uvedeni jmen ci nicku a tim jiz to nebude ticket ale text ktery jsi vytvoril ty a ten muzes zdilet bez toho aby jsi byl napaden ze porusujes pravidla protoze zverejnit psany text vytvoreny tebou nemuzou tvrdit ze je to ticket ze suport systemu
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Kozmiči.. řekni slovo a ja sem nakopíruju komplet cely ticket.. .aby ses nemohl vymlouvat že sem neco překroutil.

Zabanovali ste mě o pulnoci, to sem měl dotahnout majitele za ruku z postele nebo jak ??? Řekl sem že souhlas mám, mohli ste na to reagovat. Další den vam napsal.... ze svého učtu a co si ty tady dnes napsal??? Že jste museli prověřit jestli to je majitel.. tvl, vždyt jste k smíchu.
Jestli chápu, tak sem přepis konverzace dát můžeš. Když zamažes jména a nic ti nemůžou. Nebo to zveřejni někde jinde a pošli odkaz
 

Hurtmaker

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Tvl, tak teď jste zabanovali i Tyrana na fórku jo ? K smíchu.
 

Fandiik

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Tak Tyran nám toho už moc nevysvětlí. Zastihl ho záhadný ban na fórum.

Cituji tedy Tyranovu zprávu:
"A neustale tu už asi jako nouzovou obhajobu vytahujete, že sem řekl že nebudu pokračovat. Na odpověd Biblose sem čekal naprosto v pohodě 11 hodin v době, kdy sem to chtěl intenzivně řešit. Měl to naprosto na háku ... a klidně zveřejním ticket abych to doložil !! Tak samo že když mi tři dny píše nesmysly, ptá se kde sem četl pravidla a neustále mi dokola kopiruje stejný věci, a účet mezitím skoro zmizel, tak sem začal řešit víc zneužití pravomoci supportu než unban ... protože každa vaše odpověd byla v řádu hodin. Další muj ticket 2021-01-05 14:04:06 a odpověd 2021-01-07 09:29:11"



Cenzuře zdar!
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
Pokud je hráč zablokován za zneužití zástupu a napíše nám, že má povolení od hráče ve hře i v smskách, ale povolení ze hry nám není schopen dodat a povolení přes sms nám dodá přes nějaké no-name číslo, které nemá s účtem žádnou spojitost. Jak moc je to pro tebe důvěryhodné?

ty ale prece uz ted vis jaka je pravda a ze ten ban nemel dostat ne? proc se to teda zpetne neuznat a neomluvit se? a pro priste vymyslet napriklad to, ze na toho hrace nejdriv nepujde utocit, nez si to vyrikate v prostestu na ticketu...at ma ten hrac prece nakou sanci se obhajit ne? dyt se ukazalo, ze mel pravdu..
 

BananaStrike

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
24
Takže teoreticky - pokud hráč ty důkazy dodá a situace se objasní, je chybujícímu hráči vysvětleno v čem pochybil a situace dořešena. Vše se ovšem logicky prodlouží, když si hráč A vyžádá delegaci výš, neboť se ten, komu je záležitost předána, musí znovu se vším od začátku seznámit, aby si udělal vlastní obraz o situaci.
A těch zmíněných 24 hodin opravdu není nic, co by s tím, co tu přetřásáte, souviselo. Je to opravdu jen teoretický příklad reakce majitele účtu. Skutečnost tak idylická není. Mnohdy poškozený hráč ani neodpoví. A jasný důkaz, je opravdu jen jasný důkaz, takže to tu znovu už po několikáté zopakuji pro všechny ty, co tu píší o tom, že se bojí, že až poruší pravidla, že bude support nespravedlivý.
  1. Neporušujte pravidla hry, nebudete potrestáni.
  2. Pokud pravidla porušíte a pravdivě situaci vylíčíte, je šance, že trest bude zmírněn, nebo zrušen v případech lehčího prohřešku proti pravidlům a VOP.
  3. Vložené finanční prostředky do hry, jsou prostředky, kterými jste si hru usnadnili, ale není to koupě beztrestnosti a volná vstupenka k porušování pravidel hry.
  4. Ujednání učiněná mimo hru ústně nebo přes facebook apod. jsou pro nás irelevantní. Proto stále dokola upozorňujeme, aby ujednání ohledně nakládání s účtem byla činěna přímo ve hře.
  5. Kmenová pravidla nejsou nadřazena pravidlům hry a VOP.
  6. Support není 24 h non stop služba, jak si mnozí představujete.


Děkuji za odpověď i když není úplná. Mě je úplně jedno jestli to byl Tyran, Franta z Pardubic nebo Tomáš z Přerova....

Mě se čistě jedná o teoretický fakt toho, jak to je. Na to bylo odpovězeno.

Nicméně navrhl bych v zájmu vás i budoucích případů, aby byl v tomto případě upraven postup prověřování/trestání/odtrestání těchto prohřešků.
Pro příklad: Pokud se stane něco podobného, dát bezpečností BANy na dané hráče, kterých se to proviněný týká s ochranou. V okamžiku kdy budete mít veškeré dostupné materiály a podklady k dispozici, můžete pak vynést verdikt. Za prvé tím ukážete jasné a férové řešení, za druhé hráč buď bude tvrdě potrestán (ban bez ochrany s vyšší šarží) nebo osvobozen aniž by přitom ztratil na hře, do které investoval čas.

Hlavně se dá úplně krásně vyhnout těmto zbytečným neshodám, hádkám a do nebevolajícím debatám.

Dále...

Takže podle výkladu viz. copy z pravidel si to mám vyložit tak, že pokud mi hráč předá zástup s povolením naložit s jeho vesnicemi dle mé libosti, musí to jednoznačně napsat mě do OZ jako pokyn pro ZvD?

Nejsem si jist, zda jsem to v tomto případě pochopil správně.

Prosím tedy o doplnění, ať mám jasno.

Díky
 
Nahoru