• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 85

Ardaryen

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Nejdřív jsem si myslel, že ten nápad s vypnutou morálkou po 3 měsících je kravina, ale když se zamyslím, tak rici má pravdu, ti menší pak jen stojí na místě a stejně je to nikam ve hře neposune, protože stejně je okolí pobráno těma většíma hráčema - nemá to větší účel, menším hráčům to stejně nepomůže ve hře, jen to vše oddálí, víceméně je to reálně klacek pod nohama těch aktivních hráčů, jeden svět s upravenou morálkou(smazanou) po 3 měsících by snad vadit nemusel.

Každopádně, hlavním trhákem určitě dominance vítězství a zjednodušený výzkum, ostatní věci jsou jen prvky, kterým se dá přispůsobit :-D
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
171
Zdravím,
Chci se zeptat jestli se neplánuje nějaký svět, kde by byl starý princip PB tržiště kdy se dalo normálně vytvářet nabídky surovin za pb body ? Aktuální princip je zajímavý ale myslím si že to dost znevýhodňuje hráče co se týče možnosti kvality připojení... Jinak na tom jsou lidé ve velkých městech kde mají klidně 1Gb/s oproti lidem z vesnice kde jsme rádi za 20 Mbit/s pokud není zrovna síť vytížená.... Pak samozřejmě než se to načte někomu takovému tak to pak hlásí že není požadavek platný a podobně
Taky mají výhodu lidé, kteří na to mají scripty a boty. Sice je neznám, ale určitě existujou. mrk mrk
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vypínat morálku na běžném světě určitě nebudeme, protože se tím akorát prohloubí rozdíl mezi lepšími a horšími hráči.
 

petue420

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
to že nasypete do hry během 1 týdne 15K pbček z vás nedělá zkušené a dobré hráče, to píšu hlavně 1Rici..

nejspíš máte našetřeny pbčka tak chcete svět bez morálky, chápu ale je to debilita. :)
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
75
Vypínat morálku na běžném světě určitě nebudeme, protože se tím akorát prohloubí rozdíl mezi lepšími a horšími hráči.
Až na to, že rozdíl mezi lepšími a horšími hráči je takový, že na něm morálka vůbec nic nezmění.
Já nevím jestli jsem si toho všiml jen já, ale za posledních pár let je 3 měsíce starý svět za polovinou své herní životnosti. Do půl roku má většinou vyhráno ta či ona stana a už se jen čeká, aby se naplnila podmínka na stáří světa. Doby kdy se světy hráli 2-3 roky jsou dávno pryč.
Takže po třech měsících už se opravdu žádní malí noví hráči nechytnou a morálka je zbytečná.
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
75
to že nasypete do hry během 1 týdne 15K pbček z vás nedělá zkušené a dobré hráče, to píšu hlavně 1Rici..

nejspíš máte našetřeny pbčka tak chcete svět bez morálky, chápu ale je to debilita. :)
Pokud například takovej alkoholyk na s83 nasypal jen 15k Pb tak je fakt dobrej hráč
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
171
to že nasypete do hry během 1 týdne 15K pbček z vás nedělá zkušené a dobré hráče, to píšu hlavně 1Rici..

nejspíš máte našetřeny pbčka tak chcete svět bez morálky, chápu ale je to debilita. :)

A proč mi to říkáš? Já sypal ve velkým za celou dobu co hraju jen jeden svět a to byl svět 77 tak co máš za problém?
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
171
A jestli si myslíš, že lidi co sypou PB zastaví morálka, tak o tý hře taky moc nevíš. Stačí mít pár kámošů nebo mulťáků a je po problému. A ty mulťáky se tu absolutně netrestají, pokud nejsi úplný kopyto, který to neumí zakrýt.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Vypínat morálku na běžném světě určitě nebudeme, protože se tím akorát prohloubí rozdíl mezi lepšími a horšími hráči.
S tím tak moc nesouhlasím, jak bylo psáno výše, vždy ty méně aktivní hráči na tom budou hůře. Aktivnější hráči zaberou po startu více vesnic, ti méně aktivní se najednou zastaví, protože nemají kam růst a jsme v začarovaném kruhu.
Hráč si nechá jednu vesnici, kde postaví plný SD obrany a aktivní hráč se může jít klouzat, protože bude mít morálku 50%.
Pokud by to bylo po třech měsících, čemu by to vadilo?
Server co server se hraje ta stejná písnička, že hráči si nechají jednu vesnici a brzdí potom ty aktivní, kteří chtějí růst. Na druhé straně mapy hráči pak mají méně těch neaktivních a hned vznikne tabulkový rozdíl.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
FCS, ty jsi napsal, že s tím nesouhlasíš, ale pak si vlastně jen podtrhl má slova, která jsem napsal. :-D
 
Nahoru