• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 85

Praetorian-from-hell

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
50
jelikož je to zkopírované z jejich discordu, tak to žádná pravidla DK neporušuje ty trumpeto :)
Ty rozumbrado, to je ještě horší. Nebo konverzaci tebe a tvého přítele typu co si budete pouštět večer k televizi až se k sobě přitulíte, také každý šíří? Nicméně tohle je zkopírované ze hry, vzhledem k odkazům na hráče. Než něco napíšeš, vem si na to čas, nespěchej.
 

pololo222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Koblížku koblížku, z jedný zprávy hnedka usuzovat, že jsem homosexuál? Hezky pěkně.

Ono by totiž bylo hrozně těžký to ze screenu z discordu přepsat nejdřív do poznámkovýho bloku ingame a pak až to sem postnout viď? Nemožný. Kouzlo.
 

pololo222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Podle toho tvýho usuzování mojí sexuální orientace mi asi vidíš do hlavy. Tak to bys i mohl vidět jaká je pravda a nemusel se takhle ptát, ne? :)
 

pololo222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Já nemám co zachraňovat kocourku. Podívej se co za blábol si právě napsal? Je to ze sekce "když dojdou argumenty" co? :D
 

Darys11

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Vážně tady budeš místo smysluplných argumentů člověka napadat tímhle trapným způsobem? Nevím co je víc smutné, jestli to, že pokud je někdo homosexuál bereš jako urážku, nebo to, že aspoň během svátků se neumíš chovat.
Já si myslím, že lobotomové z wotlu zde prokázali, co jsou zač:D a nepřestává mě udivovat, že jim to někde žere a dobrovolně s nimi spolupracuje. Ostatně, jak již zde padlo, jejich pověst je předchází:).
 

Katarina

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Já si myslím, že lobotomové z wotlu zde prokázali, co jsou zač:D a nepřestává mě udivovat, že jim to někde žere a dobrovolně s nimi spolupracuje. Ostatně, jak již zde padlo, jejich pověst je předchází:).
Co jste zač tady právě ukazujete vy . Hlavně to jak neustále vytahujete náš Discord a fórum. Bez špehů, urážek a pomluv ani hrát neumíte . Ať si každý udělá obrázek sám .
 

pololo222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
špehové byli, jsou a budou, je to regulérní taktika :)

všechny armády a státy světa je používaj, jen vy s tím máte problém..

hmmm, proč asi? protože vím nikdo vynášet nechce, vzhledem k tomu jaký prasácký taktiky používáte :D
 
Naposledy upraveno:
Nahoru