• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 88

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
74
tak my jsme vám ho spíš věnovali naší neschopností a to se stane no... když máš od začátku světa navrch, nosík moc nahoru a od začátku světa si skládáš seznam na VK, tak úplně nedbáš na detaily... vyhráli jste zaslouženě, ale už byste mi to mohli přestat mlátit o hlavu :) taky se vám nesměju za vaše výkony na dalších světech
nicméně je tohle celkově 5. plánovanej svět s uni a opět nastavení, u kterého je už teď jasné, že kdo první zabere, ten vyhrál... štve mě, že ani po třech světech, které bych nazval fiaskem, vzhledem k nemožnosti zvrácení výhry, nepřichází absolutně žádná snaha o úpravu nastavení, kde by se ten svět stal alespoň trochu nejistým a nezáviselo by na jediném faktoru... ale všechno je to dané tím, že supportu je úplně u prdele, co se na těch světech děje... viz zmiňovaná s79, kde jsme prohráli, ale přesto jsme byli vyhlášeni za vítěze, protože jsme byli největší... smutný, že někdo takovej potom nastavuje světy absolutně bez zájmu
Jop, já s tebou souhlasím, že uni by měla být úplně překopaná obávám se ale, že CZ support to ani moc neovlivní nastavením, ale že by změna musela přijít ze strany inna a předělat ten koncept.
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
Zrovna nastavení ohledně podpor v rámci kmene a počtu lidí v kmenu má support ve svých rukou... A v 10 lidech už by se ta uni bránila podstatně hůř
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Děkujeme za vaše návrhy k nastavení! Máte pravdu a proto jsme se před spuštěním předregistrace rozhodli upravit ještě pravidla:

- maximální počet členů v kmenu 10
- podpory jsou možné pouze v rámci kmene
 

KamMitchl

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Doufám že ten chytrák co si tuhle blbost s 10 místama v kmenu navrhnul tam půjde opravdu hrát.. ne že tu jen vymýšlí kraviny, aby ostatním kazil hru.
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
74
Doufám že ten chytrák co si tuhle blbost s 10 místama v kmenu navrhnul tam půjde opravdu hrát.. ne že tu jen vymýšlí kraviny, aby ostatním kazil hru.
Hrál jsi někdy univerzitu? Ve chvíli kdy ji někdo zabere (klidně o 2 sekundy driv, nez nepřítel) a má aspoň 2 mozkový buňky, tak vyhrál a 3 měsíce pak staví univerzitu a všichni ostatní tam jsou k ničemu. Teď ta univerzita aspoň půjde dobýt
 

KamMitchl

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Jojo však si to užijte já si počkám na další svět.. jen doufám že se s těma 5. sesterákama dohodnete v poklidu na VK bez podrazu a tak znáte to :)
 
Nahoru