• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 88

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Support si pravidla rozhodně nevykládá po svém, ale drží se nastavených interních pravidel a katalogu trestů. Pokud by člen supportu rozdával bany dle svého uvážení či podle toho, jak se vyspí - moc dlouho by nesupportoval. V minulosti jsme měli v týmu pár lidí, kteří porušili nějaká pravidla supportu a byli za to okamžitě vyhozeni. Není to však případ Biblose, kterého tady ty zmiňuješ - ten byl na pravidla opravdu přísný, ale poctivý a často dokázal odhalit i to, co by jiný supportér neodhalil...A to může být ten důvod, proč je u některých hráčů neoblíbený, protože zkrátka odhalil jejich podvádění.
 

Mantaur

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Support si pravidla rozhodně nevykládá po svém, ale drží se nastavených interních pravidel a katalogu trestů. Pokud by člen supportu rozdával bany dle svého uvážení či podle toho, jak se vyspí - moc dlouho by nesupportoval. V minulosti jsme měli v týmu pár lidí, kteří porušili nějaká pravidla supportu a byli za to okamžitě vyhozeni. Není to však případ Biblose, kterého tady ty zmiňuješ - ten byl na pravidla opravdu přísný, ale poctivý a často dokázal odhalit i to, co by jiný supportér neodhalil...A to může být ten důvod, proč je u některých hráčů neoblíbený, protože zkrátka odhalil jejich podvádění.
Ruka ruku myje. Fakt, že czdk je jedna z nejelitářštějštích prokazuje právě to, že si vykládáte pomocí "interních pravidel". Pravidla jsou jasná a veřejná. Nechovat se jak explicitní jelimán. To, že jednou dostane člověk přes prsty za jedno cizí slovo, ale výhružky nevadí, protože nepoužil cizí slovo, je docela komedie. Ale je pravda, že za těch X let, co se tu pohybuju a s taktikou "zatím to funguje, nebudeme se měnit" by mě nemělo překvapovat, že si tu hledíte jen svých koryt a ne toho, jaká je hráčská zkušenost.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Ohledně pravidel, ty jsou pár let nová a zcela přepracovaná právě tak, aby mezi jazykovými verzemi byly fo nejmenší rozdíly. I přesto je však každá jazyková verze odlišná, co lž je dáno vývojem.

Ale to máš tak všude, že všichni jsou obezřetní ke změnám a novinky nesou těžce. Nicméně jsme otevření nápadům a pokud za nás dává nápad smysl, snažíme se ho zrealizovat nebo prosadit.
 

Skrblík

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Je vtipné jak support potažmo INNO vyžaduje po hráčích striktní dodržování pravidel a zároveň si to interpretují tak nějak po svém, ale že už 3 dny má být spuštěné zabírání barbarských vesnic, to odbudou trapnou zprávou, že už někdy možná brzy spustíme zabírání barek, ale nevíme kdy a nebudeme Vás o tom informovat. Je mi úplně jedno, jestli je to manuální proces nebo ne. Je mi úplně jedno, jestli jste o to zažádali a je mi úplně jedno jestli to je na vývojářích hry. INNO jako provozovatel má mít tohle zajištěné a čas má být přesně zajištěn. Pokud bude zpoždění pár minut, je to pochopitelné, ale o 3 dny je to totální trapas.

Ale není to poprvé, co měníte nastavení zaběhnutého světa, není to poprvé, co máte v nastavení chyby, ale nikdy se k tomu nepostavíte čelem.
 

jack komora

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Je vtipné jak support potažmo INNO vyžaduje po hráčích striktní dodržování pravidel a zároveň si to interpretují tak nějak po svém, ale že už 3 dny má být spuštěné zabírání barbarských vesnic, to odbudou trapnou zprávou, že už někdy možná brzy spustíme zabírání barek, ale nevíme kdy a nebudeme Vás o tom informovat. Je mi úplně jedno, jestli je to manuální proces nebo ne. Je mi úplně jedno, jestli jste o to zažádali a je mi úplně jedno jestli to je na vývojářích hry. INNO jako provozovatel má mít tohle zajištěné a čas má být přesně zajištěn. Pokud bude zpoždění pár minut, je to pochopitelné, ale o 3 dny je to totální trapas.

Ale není to poprvé, co měníte nastavení zaběhnutého světa, není to poprvé, co máte v nastavení chyby, ale nikdy se k tomu nepostavíte čelem.
S tímto maximální souhlas, je smutné, že je dodržování nějakých pravidel a zásad a nastavení světa jen na hráčích, ale support, vývojáři nebo Inno se k tomuto staví jak se staví, všichni pushovali za pb sklady a trhy, razili i přesto, že to bylo nevýhodné jen, aby se připravili na to, že budou barky spuštěné, pak příjde zpráva typu absolutně nás nezajímá, že je něco v nastavení světa určené, spustíme to, sami nevíme kdy a v kolik, ale spustíme a my čekáme 3 dny na něco, co má být dávno zajištěno, byl víkend a všechno oka, ale tak alespoň kdyby se napsala zpráva, kašleme vám na to, čekáte zbytečně, bude to tehdy a tehdy, místo toho jen zas a opět mlčky čekající a neřešící. Doufám, že bude alespoň minimálně formou omluvy kompenzace, ale co si nalhávám, chyby a fuckupy nemůžou dělat jen obyčejní hráči a když ano, tak přijde trest, naopak to nefunguje ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Samozřejmě i nás mrzí, že nám to Inno nespustilo hned, jak jsme je o to požádali, ale bohužel to opravdu není v naší moci. Já se samozřejmě vývojářům připomínám, nedělal jsem si iluze, že by to spustili o víkendu, ale čekal jsem, že to stihnou spustit v pondělí.

Podmínky pro všechny hráče jsou stejné a my jsme dopředu upozornili na to, že to nemusí být spuštěno přesně v konkrétní den. Hráčům v takovém případě nenáleží žádná kompenzace.
 

jack komora

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Samozřejmě i nás mrzí, že nám to Inno nespustilo hned, jak jsme je o to požádali, ale bohužel to opravdu není v naší moci. Já se samozřejmě vývojářům připomínám, nedělal jsem si iluze, že by to spustili o víkendu, ale čekal jsem, že to stihnou spustit v pondělí.

Podmínky pro všechny hráče jsou stejné a my jsme dopředu upozornili na to, že to nemusí být spuštěno přesně v konkrétní den. Hráčům v takovém případě nenáleží žádná kompenzace.
Stejně tak, jako byly podmínky stejné pro všechny na začátku se spuštěním barek po měsíci přesně. Tedy podle odpovědi z logiky věci, když udělám něco aktuálně zakázáno, co nebylo zakázáno před 2mi lety, znamená to, že je to v pořádku, protože předtím to bylo jinak než je teď a můžem se na to odvolávat stylem, každý má stejné možnosti používat to, jako všichni nebo něco porušit ? :D to je přeci blbost a ano chápu ,že krom toho, požádat INNO nemáte na spuštění asi žádný vliv, ovšem ať mi nikdo netvrdí, že takováto společnost nedokáže udělat nějaký časovač, stejně jako je časovač k registraci na nový svět, kde se to zapne automaticky a není to nastaveno už dávno.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Bohužel to tak není, je to ruční proces, který musí někdo upravit. Kdybychom si toto nastavení mohli upravit sami, tak to uděláme klidně na minutu přesně, ale bohužel lidé z InnoGames mají na starosti jiné věci a nedělali jsme si iluzi, že nám to udělají na minutu přesně. Navíc o víkendu nepracují, takže i tam jsme očekávali, že změna nastavení neproběhne... Dnes je však už pondělí a samozřejmě i my jsme z toho už trochu nervózní, proč nastavení ještě změněno nebylo.
 

Skrblík

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Z logiky věci, proč byste o tohle vůbec měli žádat? INNO vydělává na nákupu a prodeji PB a support je musí žádat o něco, co si oni sami dali do podmínek? To snad ne. A to, že vy den před zrušeným pravidlem oznámíte, že se to možná zpozdí o 3 dny, ale vlastně nic nevíte? Co to je za argument? "Může to proběhnout ještě dnes, zítra, ale také klidně až v pondělí." ale možná taky vůbec, jste nám fuk, ale tytytyty, jak si na profil dáš něco anglicky, to ti to smažeme hnedka.

A to že nám den předem oznámíte, že si s pravidly budete hýbat jak se hodí vám, to přece taky není omluva. Jasně, že kompenzaci nedáte, v VOP to určitě je taky zakotvené, ale do svědomí si prostě nesáhnete.

Co kdybychom to takhle udělali s platbama za PB? Dostaneme balíček 8500 PB a můžeme vám ho zaplatit zítra. Nebo v úterý. Nebo za týden.
 
Nahoru