• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 88

Skrblík

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Poslední dobou to vypadá, že co si člověk nevybrečí na foru, tak nedostane. (aka barky spuštěny). Tak to teda zkusím a prosím tedy o přidělení 50.000,-, fakt si to zasloužím.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tak to je ně o trochu jiného. Začátek měsíce skočil na víkend, což byla ta nejhorší varianta, proto jsme dopředu avizovali, že změna může proběhnout klidně až v pondělí, což se nakonec také stalo a v tuto chvíli již je možné barbarské vesnice zabírat.
 

Abraham ben Terah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Není to však případ Biblose, kterého tady ty zmiňuješ - ten byl na pravidla opravdu přísný, ale poctivý a často dokázal odhalit i to, co by jiný supportér neodhalil

Jojo, 99% z těhle odhalených závažných případů byla jedna anglická větička na profilu která dráždila malchikovo předlistopadové srdíčko :D Nepřekvapilo by mě kdyby měl někde ve sklepě na stěně IP logy propojené konspiratorní bavlnou a plány koho udat po budoucí změně režimu.

Od té doby co konečně zmizel se to alespoň nechá hrát bez neustálých výhružek.
 

EasyPlay

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Pokud už jsme tedy u toho vytahování zde pravidel, proč by za to obcházení morálky trestán jen Skrblík, když hráč Fíďák zde praktikuje absolutně stejnou metodu s pomocí hráče Giro-CZ proč je zde nastaven dvojí metr?
Hráč Giro-CZ zabere vesnici a již hodinu poté jí má Fíďák a takto celkem 10 vesnic během 6ti dní, náhoda?
Proč tedy zde musí být výkřiky do tmy, a udělat kolem toho haló na fóru? Když jsem hráče hlásil, bylo mi tvrzeno, že se na to support "podívá" nic se nestalo, je potřeba spouštět lavinu veřejných diskuzí aby byl hráč zabanován? Znamená to tedy čím větší tlak na support, tím "snadněji" se ten ban najde ? Jako tomu bylo v případě Sifoxe na s87 ? Nebo Skrblíka 88?
 

Skrblík

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Pokud už jsme tedy u toho vytahování zde pravidel, proč by za to obcházení morálky trestán jen Skrblík, když hráč Fíďák zde praktikuje absolutně stejnou metodu s pomocí hráče Giro-CZ proč je zde nastaven dvojí metr?
Hráč Giro-CZ zabere vesnici a již hodinu poté jí má Fíďák a takto celkem 10 vesnic během 6ti dní, náhoda?
Proč tedy zde musí být výkřiky do tmy, a udělat kolem toho haló na fóru? Když jsem hráče hlásil, bylo mi tvrzeno, že se na to support "podívá" nic se nestalo, je potřeba spouštět lavinu veřejných diskuzí aby byl hráč zabanován? Znamená to tedy čím větší tlak na support, tím "snadněji" se ten ban najde ? Jako tomu bylo v případě Sifoxe na s87 ? Nebo Skrblíka 88?
Já, v tomto žádné porušování "pravidel" nevidím. Každý má kamarády a každý má stejné možnosti se domluvit, ne? Neřeknu, kdyby mu za to dával PB ale zakazovat si pomáhat znamená, že za chvíli bude zaslaná podpora příteli na trvalý BAN. Tohle co tu někteří rozpoutáváte, je jen ubohost a závist, že nejsme líní se s kamarádama dohodnou. To vážně musí bavit vysedávat u PC a každého, kdo je o špetku lepší než ty hned nahlašovat a čekat. A když to neklapne, jít brečet na forum jako ukňouraná malá holka. Už to tu někdo psal... jediné štěstí, že se tady nad některýma nedá opravdu reálně vyblít. Vzájemnou pomoc srovnáváte s mulťáky, scripty a jiným odpadem. Jste normální? Je tato hra opravdu už jen plná ubožáků, kteří nemají kamarády? Easy Play, natuty jsi takový to malý, stočený hovínko, s plnou držkou pupínků, popelníkama přes oči... Jinak by jsi na foru neblil ty své trapnosti z papule. Kozmi, jestli dáváš BAN na popud toho co se řeší na foru od těchto budiškničemů, tak smekám a přeju šťastný spánek.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
EasyPlay: Pokud hráč porušuje pravidla, tak jej stačí nahlásit. Pokud jsi hráče nahlásil a my ti napsali, že "hráč bude prověřen", znamená to, že celém prověření pracujeme a to může v některých případech trvat i pár dní. Nemusí to tedy znamenat, že hráč již byl prověřen. Některé porušení pravidel jsou časově náročnější a přeci jen členové našeho supportu tuto práci dělají dobrovolně a ve volném čase.

Skrblík: BANy se rozhodně nedávají na popud toho, co se zde řeší na fóru, ale zpravidla to, co se zde řeší na fóru, tak nám hráči nahlašují i do ticket systému a na základě těchto podnětů to následně prověřujeme.
 

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Já, v tomto žádné porušování "pravidel" nevidím. Každý má kamarády a každý má stejné možnosti se domluvit, ne? Neřeknu, kdyby mu za to dával PB ale zakazovat si pomáhat znamená, že za chvíli bude zaslaná podpora příteli na trvalý BAN. Tohle co tu někteří rozpoutáváte, je jen ubohost a závist, že nejsme líní se s kamarádama dohodnou. To vážně musí bavit vysedávat u PC a každého, kdo je o špetku lepší než ty hned nahlašovat a čekat. A když to neklapne, jít brečet na forum jako ukňouraná malá holka. Už to tu někdo psal... jediné štěstí, že se tady nad některýma nedá opravdu reálně vyblít. Vzájemnou pomoc srovnáváte s mulťáky, scripty a jiným odpadem. Jste normální? Je tato hra opravdu už jen plná ubožáků, kteří nemají kamarády? Easy Play, natuty jsi takový to malý, stočený hovínko, s plnou držkou pupínků, popelníkama přes oči... Jinak by jsi na foru neblil ty své trapnosti z papule. Kozmi, jestli dáváš BAN na popud toho co se řeší na foru od těchto budiškničemů, tak smekám a přeju šťastný spánek.
skrblíku :) ty jsi byl nahlášen pokud se nepletu za to že jsi obcházel limit nikoliv morálku nebo se pletu? :)
 

Skrblík

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
skrblíku :) ty jsi byl nahlášen pokud se nepletu za to že jsi obcházel limit nikoliv morálku nebo se pletu? :)
to ty víš nejlíp :-D Nicméně princip stejný, nemáš reálné kamarády, nemá ti kdo pomoct. Morálka, limit, mluvíme tu stále o pomoci přátelské...
 

Stannis Baratheon

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Tohle se přeci dá řešit jinak než zbytečným nahlašováním.. vždyť hodně vesnic neznamená vesměs nic.. kor na světě s univerzitou. Na jednu stranu chápu, že se to začínajícím hráčům asi nemusí moc líbit, ale zase mají možnost docela dlouho vydělat nějaký pbčka na tržišti a později s nima rozjet třeba svět s dominancí rychleji než okolí. Vždyť nikdo nenutí každýho hrát naplno každý svět. Jediný, co se tímto sypáním stává čím dál častěji je to, že spousta těchto horších hráčů si naivně začne myslet, že se to nemusí snažit naučit a prostě vše svedou na pbčka a díky tomu ty světy jsou ve finální fázy každý druhý z 99% se stejnými jmény.. To je jediný, co mi na tom vadí, že to ty špatný hráče odrazuje a nevidí za tím nic jinýho než jen peníze. Přitom jak tu někdo výše zmiňoval, hlavně jde o kmenovou spolupráci a na tomto světě o to víc, když je limit 10 lidí. Vše jde vidět ze dvou stran, jen by to chtělo se nad tím chvilku zamyslet..
 

olegwinner

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Mě opravdu baví, jak si vždycky "určitá" sorta lidí, chodí vyplakat něčí BAN na forum. Následně se strhne mela, pomluví tu každý každého, ale každý si hraje na neviňátko. Kdo tvrdí, že na DK nikdy nijak "neobešel" pravidla, je padlý na hlavu když si myslí, že mu toto někdo sežere. Někde jsem to už četl na foru a dotyčný měl pravdu. Když jeden, porušuje pravidla víc, než druhý, je zle. Nebo spíš, když jeden porušuje pravidla stejně, jak druhý, ale první z toho víc vytěží, je zle. Jen plačte dál, chodím se sem bavit těma řečma a bylo by mi líto, kdyby to ustalo.

PS: Biblos... ty, by jsi raději neměl už na DK CZ vůbec psát. Bude to lepší jak pro pověst CZ supportu, tak i pro náš krevní tlak. Že si support vykládá pravidla dle svého, je známá věc. Ovšem to dělají i hráči. Stačí když se hráč nechová jako prase a lze se "většinou" domluvit. Většinou... Pokud člověk nenarazí na Kubinu nebo Biblose. Biblose znám od doby co na CZ začínal a stačí mi.
Já jsem rozhodně nikdy žádný pravidlo na dk neporušil.
 
Nahoru