• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 88

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
to ty víš nejlíp :-D Nicméně princip stejný, nemáš reálné kamarády, nemá ti kdo pomoct. Morálka, limit, mluvíme tu stále o pomoci přátelské...
Jen takový fakt :) Já tě nenahlásil :) Já jen a pouze napsal něco na fórum..
Tohle se přeci dá řešit jinak než zbytečným nahlašováním.. vždyť hodně vesnic neznamená vesměs nic.. kor na světě s univerzitou. Na jednu stranu chápu, že se to začínajícím hráčům asi nemusí moc líbit, ale zase mají možnost docela dlouho vydělat nějaký pbčka na tržišti a později s nima rozjet třeba svět s dominancí rychleji než okolí. Vždyť nikdo nenutí každýho hrát naplno každý svět. Jediný, co se tímto sypáním stává čím dál častěji je to, že spousta těchto horších hráčů si naivně začne myslet, že se to nemusí snažit naučit a prostě vše svedou na pbčka a díky tomu ty světy jsou ve finální fázy každý druhý z 99% se stejnými jmény.. To je jediný, co mi na tom vadí, že to ty špatný hráče odrazuje a nevidí za tím nic jinýho než jen peníze. Přitom jak tu někdo výše zmiňoval, hlavně jde o kmenovou spolupráci a na tomto světě o to víc, když je limit 10 lidí. Vše jde vidět ze dvou stran, jen by to chtělo se nad tím chvilku zamyslet..
Tu šlo o nahlášení ze dvou důvodu co jsem četl na chatu.. 1. Máš omezení na relativně krátkou dobu... tzn.. Obcházení pravidla 2.13... 2. Tím jak to obcházel porušil i další pravidlo dle mého(čistě můj názor) 4.4... :)
 

Skrblík

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
2.13 - Použití externích nebo herních prostředků či metod k obcházení pravidel, blokací či technických omezení zavedených do hry, nebo s ní souvisejících služeb, je přísně zakázáno.
To už ti vážně úplně hráblo? :-D

4.4 - Vytváření a/nebo používání jednoho či více účtů za účelem pomáhání jiným účtům (tzv. "podporující účty"), stejně jako profitování z takového činu, je zakázáno.
Přeložím ti to, ať to v rámci svých možností pochopíš. Vytváření "dalších" účtů, tedy multiůčtů, je zakázáno. To, že hraji na jiném světě s někým, kdo řekne půjdu ti pomoct na další svět, budu ti čistit at se nesekáš na morálce, s tímto nemá lautr vůbec nic společného.

Až mi někdo v pravidlech ukáže, že přátelská pomoc je zakázána, tak dám smazat účet. Čekám... Tady ty rádoby všeobecné pravidla, upravené v roce 2000 tak, aby si je support po průseru s Indigrou mohl vykládat jak chce, mě absolutně nezajímají. Support má jen jedno interní pravidlo... Support má vždycky pravdu a pokud ne, platí bod číslo jedna, prostě ji má. A i když ví, že nemá, mají zakázáno chybu uznat. Hráč nemá právo na žádné dovolání u Inno, protože to už tady taky bylo a byl to mega průser CZ DK. DK jsou business a každý ví, že ten se nestaví na morálním jednání. Ony DK nikdy nebudou hrou a zábavou, dokud se zde najdou tyto vyblitý palice co budou neustále brečet, že je někdo lepší jak oni a to přece nejde

Navrhuji speciální svět. Bez pravidel. A to vsadím pravé varle, že půlka těch uplkanánků z fora tam budou dominovat. Vždyt je to utopije, vemte rozum do hrsti. Mulťák, jasně, ban. Pomoc od přítele? BAN... na hlavu postavené a opravdu ubohé.
 

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Důležitá ve 2.13 je tato část :) herních prostředků či metod k obcházení pravidel, blokací či technických omezení zavedených do hry..
Co jste dělali tím že jsi bral od wooa vesnice? :) Obcházel jsi technické omezení které je zavedené do hry.. :) O nastavení jsi věděl.. :) Pravidla jsi taky musel číst.. :) Tudíž jsi se neměl důvod durdit nad tím že tě někdo za něco nahlásil :)

A nejde o to zda jsi lepší nebo ne :) jde čistě o princip :) vymlouváte se na to že každý porušuje pravidla.. :) Ale divné že nikdo si tolik nestěžuje když dostal trest(předpokládám že jsi dostal když jsi tak tilted).
To že někdo porušuje pravidla a nikdo ho nenahlásí je hloupost ostatních.. Když to někdo dělá příliš okatě a někdo mu na něco příjde je hloupost daného hráče...
Nevím co furt brečíš :) Stěžuješ si jak je ta hra na ho*no ale furt do ní sypeš peníze... Tak kdyby ta hra byla tak moc na ho*no tak do toho ty prachy nerveš ne? :)
Když máš s něčím problém že ti někdo něco našel proti pravidlům... Tak proč si stěžuješ a furt do té hry prachy sypeš? :)
 
Naposledy upraveno:

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Za tohle by určitě ban být neměl, protože to že si někdo umí sehnat kamaráda na pomoc se zabíráním malejch hráčů, kteří by byli stejně zabraní, ale po těžkým vopruzu s jejich čištěním skrz špatnou morálku je spíše dovednost než podvod.
Sam moc dobře vím, jaké je to čistit malé hráče když mají pár vesnic a jaké dokáží udělat peklo. Úplně zbytečně.
 

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Za tohle by určitě ban být neměl, protože to že si někdo umí sehnat kamaráda na pomoc se zabíráním malejch hráčů, kteří by byli stejně zabraní, ale po těžkým vopruzu s jejich čištěním skrz špatnou morálku je spíše dovednost než podvod.
Sam moc dobře vím, jaké je to čistit malé hráče když mají pár vesnic a jaké dokáží udělat peklo. Úplně zbytečně.
Jde o to že to dělali v době kdy byl poměr útočníka 20:1(v té době všichni hráči měli toto omezení) Nejde vůbec o morálku ale o to obcházení omezení 20:1.. :) Které bylo 30 denní.. Tudíž to bylo technické omezení zavedené do hry.. které oni záměrně a vědomě obcházeli..
 

Skrblík

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Důležitá ve 2.13 je tato část :) herních prostředků či metod k obcházení pravidel, blokací či technických omezení zavedených do hry..
Co jste dělali tím že jsi bral od wooa vesnice? :) Obcházel jsi technické omezení které je zavedené do hry.. :) O nastavení jsi věděl.. :) Pravidla jsi taky musel číst.. :) Tudíž jsi se neměl důvod durdit nad tím že tě někdo za něco nahlásil :)

A nejde o to zda jsi lepší nebo ne :) jde čistě o princip :) vymlouváte se na to že každý porušuje pravidla.. :) Ale divné že nikdo si tolik nestěžuje když dostal trest(předpokládám že jsi dostal když jsi tak tilted).
To že někdo porušuje pravidla a nikdo ho nenahlásí je hloupost ostatních.. Když to někdo dělá příliš okatě a někdo mu na něco příjde je hloupost daného hráče...
Nevím co furt brečíš :) Stěžuješ si jak je ta hra na ho*no ale furt do ní sypeš peníze... Tak kdyby ta hra byla tak moc na ho*no tak do toho ty prachy nerveš ne? :)
Když máš s něčím problém že ti někdo něco našel proti pravidlům... Tak proč si stěžuješ a furt do té hry prachy sypeš? :)
hošo, já nenadávám na hru, já jen nesouhlasím s tím jak ji tady někteří vedou a především mě vytáčí plačky jako jsi ty. Člověk, co nepochopí jednoduchou větu v pravidlech, kterou jsi tu 2x zvýraznil, je prostě hloupej a nemá smysl se s ním dál bavit. Jak říká dřevo, tak to je. Ony se ty BANy rozdávají jen na popud plačky jako jsi ty, protože brečíte na foru a support chce mít klid. To, že kozmicz jako admin DÁVNO neměl fungovat pro inno, tu ví 99% lidí. Kdyby už projednou stanovili pravidla logicky a přesně, vyházeli rádoby support tým a dali tam logicky smýšlející lidi, hra by zase dostala šmrnc. To, jestli jsem měl já BAN nebo ne, tě nemusí zajímat. Nicméně i kdyby, děsně jsi mě poškodil :-D
 

Skrblík

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Jde o to že to dělali v době kdy byl poměr útočníka 20:1(v té době všichni hráči měli toto omezení) Nejde vůbec o morálku ale o to obcházení omezení 20:1.. :) Které bylo 30 denní.. Tudíž to bylo technické omezení zavedené do hry.. které oni záměrně a vědomě obcházeli..
ale ničím, co je ve hře zakázáno. Ve hře je zakázána přátelská výpomoc? Ukaž kde. Woo nebyl můj učet tak hlavně neplácej že jsem měl 2 učty
 

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
ale ničím, co je ve hře zakázáno. Ve hře je zakázána přátelská výpomoc? Ukaž kde. Woo nebyl můj učet tak hlavně neplácej že jsem měl 2 učty
Ještě jednou si přečti pravidlo
2.13. Použití externích nebo herních prostředků či metod k obcházení pravidel, blokací či technických omezení zavedených do hry, nebo s ní souvisejících služeb, je přísně zakázáno.
Stačí ti to takhle zvýrazněné ve 2.13? :) A u 4.4. Profitoval jsi z daného účtu? :) Profitoval.. Opakovaně? Ano opakovaně.. Tím pádem tě to posílá zas a znovu k pravidlu 2.13.
Jen stačí číst pořádně pravidla a né jen bezhlavě odklikávat souhlasím... A pak si stěžovat že někdo ty pravidla četl a našel něco co porušuješ.. :) Tím s tebou já svůj rozhovor končím.. To jak to vyhodnotil support je jen a pouze na jejich rozhodnutí.. Stěžuješ si na to že tě někdo reportl.. Ale nebereš v potaz že jsi porušoval pravidla z pohledu jiných lidí..
Ono se všude něco porušuje to né že né :) Jen většinou to lidé nedělají tak okatě jako jste to dělali ty a woo

Sám si přiznej.. Obcházeli jste nějaké technické omezení které bylo zavedeno do hry? :) A je jedno zda to je kamarád nebo ne.. :) Ber v potaz čistě to zda jste to omezení obcházeli..

Jen taková ukázka toho oč tu jde:
Dagy(woo) vzal vesnici hráče na kterého jsi ty ten den limit neměl
1439010bc7a9b2d2ea89166158be59ee.png
Následně jsi vesnici bral od wooa ty
727fe823c37d371fb8cc35991fd6995d.png
I když téměř po 24hodinách ale bral a limit jsi na něj neměl sám by jsi tu vesnici nevzal..
2c874a24a72b8709e9b3cf147b7643a0.png
A jeden z posledních případů po tom co na to byl upozorněný support tým
Limit jsi na něj neměl..
b3e73a90922346f84d4063f9e2f2c933.png
A už jsi čekal jen necelou hodinku a půl :) a bral jsi tu ves
1835eb40b2e0a92d4f1015143ffb40eb.png
A zase si limit neměl..
aa2cb76f06fa6827cf1d61b62455e37f.png
Tak netvrď že jsi pravidla neobcházel ať je to kamarád nebo nekamarád :)
 
Naposledy upraveno:

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
47
Mě na téhle diskuzi baví argumenty typu: "Woo woo je známý hráč. Není to účet založený jen za účelem postrkování vesnic."

To je stejné jako říct, že když můj otec má dlouhodobě účet na DK, tak je v pořádku, když mu řeknu, aby hrál jen s tím jediným účelem, abych z toho měl pouze já profit.

ALE, pokud přemluvím mámu, aby založila účet a dělala totéž, tak už je to účet vytvoření za účelem profitováním z něj a je to v nepořádku. :-D
 

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Mě na téhle diskuzi baví argumenty typu: "Woo woo je známý hráč. Není to účet založený jen za účelem postrkování vesnic."

To je stejné jako říct, že když můj otec má dlouhodobě účet na DK, tak je v pořádku, když mu řeknu, aby hrál jen s tím jediným účelem, abych z toho měl pouze já profit.

ALE, pokud přemluvím mámu, aby založila účet a dělala totéž, tak už je to účet vytvoření za účelem profitováním z něj a je to v nepořádku. :-D
Argumentují jedním a tím stejným :) Nemají to totiž čím obhájit a stydí se přiznat že vědomě obcházeli pravidla.. :)
 
Nahoru