• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 89

Hiru

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Souhlas, hlavně pro hráče co hrají spíše def (jako já) je to skvělý přísun surovin a skvěle se to doplňuje s nastavením (aktivní pevnost), které vyžaduje větší obnos surovin a def hráči mají tak pro kmen mnohem větší přínos. Pokud je to vůbec ještě možné, tak bych se nad aktivováním sběru zamyslel. Na s 76 sice s % bonusem surovin aktivovaný sběr nebyl, ale naopak na světě 85, který byl i rychlejší byl % bonus produkce i aktivovaný sběr zároveň a ten svět jsem odehrál a bylo to super příjemné nastavení.
 

Patrick Bateman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
38
Myslel jsem na to aby to nebyla rychlost 1 jako taková bez sběru, to by byla nuda, proto těch 150% @Albi v nastavení světa vidíš faktor produkce 1.5, takže je to 150% a ne 150% oproti normálu tudíž 250%, to už by byl extrém. Za mě výborná kompenzace sběru a určitě bych nastavení neměnil :)
 

Albi

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
28
jenže se podívej na s85....

tam byla rychlost 2 a produkce 200%

to byl overkill... pořád plný sklady a miliarda mincí jen za afkování... všechny barbarky hned zmizely

edit: takže si myslím, že rychlosti 1 by víc slušela 250% produkce, aby opravdu kompenzovala sběr, jinak nic nekompenzuje

a když si vezmeš rychlost 1 a 250% je pořád na 30. stupni dolů 6000
na rychlosti 2 a 200% byla 9600
 

Hiru

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Mě to připadá podobné jako se měnilo na posledním světě počet členů kmene v reakci na nastavení univerzity, tak zde by se podobně hodila reakce na aktivní pevnost = povolit sběr. Všichni hráči budou mít možnost přispět na tuto kmenovou věc. Která může určovat sílu kmene pomocí prodlužování bonusů..
Nevím, pravdu má kolega s možností nastavení nočního bonusu, to je dobrá věc a byl bych rád, kdyby se to na světech drželo. A tou druhou možnou změnou je již zmíněná aktivace sběru.
 

Patrick Bateman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
38
Ano, ale to ti můžu říct o každém světě, že sběr je důležitý, pevnosti, univerzity, všude jsou suroviny potřebné. Podmínky jsou pro všechny stejné a jednou za čas ho vypnout podle mě není od věci :)
 

Abraham ben Terah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Podmínky jsou pro všechny stejné a jednou za čas ho vypnout podle mě není od věci
Při tomhle nastavení dosáhneš akorát toho že spousta lidí přizve do hry.. celou svoji širokou rodinu, hlavně strejdy z ciziny. Sběr je dobrej alespon v tom že to jde i bez toho protože je dost efektivní i na jedné vesnici.
 

Patrick Bateman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
38
To nastavení je dobré, produkce na levelu 30 za 24 hodin je normálně 172.800 bez jakýchkoliv bonusů
tady to bude 259.200 což je rozdíl 86.400, což je v průměru lehce pod jednu vesnici která sbírá celý den, v podstatě to docílí toho, že suroviny budou mít i hráči kteří nemají skript na sběr a nebo tu nesedí 24 hodin denně, v podstatě to pomůže slabším hráčům dostat se víc do hry.
 

Káďa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Souhlas, hlavně pro hráče co hrají spíše def (jako já) je to skvělý přísun surovin a skvěle se to doplňuje s nastavením (aktivní pevnost), které vyžaduje větší obnos surovin a def hráči mají tak pro kmen mnohem větší přínos. Pokud je to vůbec ještě možné, tak bych se nad aktivováním sběru zamyslel. Na s 76 sice s % bonusem surovin aktivovaný sběr nebyl, ale naopak na světě 85, který byl i rychlejší byl % bonus produkce i aktivovaný sběr zároveň a ten svět jsem odehrál a bylo to super příjemné nastavení.
Pokud by bylo možný ještě aktivovat sběr, tak bych se taky přiklonil k tomu názoru, že by to bylo lepší. Produkce 150% to určitě nekompenzuje (už vůbec ne v začátcích) a určitě by to dávalo větší smysl vzhledem k pevnosti.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Nastavení super! líbi se mi rychlost 1 a 150% produkce, ale neaktivní sběr? však to bylo na s86 a pokud se tu řeší, že hráči nejčastěji chtějí rychlost 2. Tak bych ještě 1-2 světy bez sběru nedával.

Hlavně hráči, co jedou def a nefarmí vesnice s LK, tak přicházejí o přísun surovin.


EDIT: ještě bych se chtěl zeptat
  • Zvýšená produkce surovin (150%)
je o 150% jako tomu bylo na s85(kde teda bylo jen o 100%) nebo je to celkem na 150% takže zvýšená jen o 50%?
Souhlasím kdyby byl ještě sber aktivní tak je to super ...na těch světech jakožto deff hráč jedu tak sběr je pro nás důležitý :)
 
Nahoru