• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 89

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Sběr bych určitě nepouštěl, protože zaprvé teď byl na skoro každém světě a zadruhé zase to bude zajímavější a o něčem jiném. Človek podle toho musí změnit taktiku a přizpůsobit se.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Vtipné je, že ti co zde píšou ať se pustí sběr jsou botaři co chodí s xxxxx účty na svět farmit pbčka :D To je mi náhodička jak to najednou každej umí schovat za to "my deffaři to oceníme" :D
Já nemám multaky a ani nejsem toho zastánce takže to je mi náhoda že tam zařazujeme hráče do té skupiny co hrajou fér vždy :)
 

Abraham ben Terah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
i hráči kteří nemají skript na sběr
Pokud někdo nemá legální skript na sběr tak pro tohohle jednoho hráče z tisíce co se sem dostane 1x za 3 týdny nemá moc cenu upravit nastavení.

Ale jako pohoda nebudu ti kazit ten nápor dopaminu co jsi dostal z toho že jsi byl vybrán pro takto superprestižní anketu :D
 

Diablov syn

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
ten zber trochu chápem ale prosim Vás ten nočný bonus pre každého volitelne nastavitelný by mal byť základ každého sveta, predsa nebudete šikanovať ľudí tým aby kvôli tomu vstávali o 7mej ráno nie ?
 

Alice Green

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
  • Herní rychlost - 1,5
  • Rychlost jednotek - 1,6
  • Morálka - aktivní
  • Fake limit - bez limitu
  • Výzkum - jednoduchý
  • Kostel - ne
  • Lučištníci - ne
  • Strážní věž -ne
  • Pevnost - ne
  • Sběr surovin - ano
  • Rostoucí barbarské vesnice - aktivní do 3 tisíc
  • Noční bonus - ano - volitelný
  • Začátečnická ochrana - 10 dní
  • Paladin - ano
  • Domobrana - ano
  • Vlajky - Aktivní
  • Šlechtic - zlaté mince
  • Maximální dosah šlechtice - 70 polí
  • Počet členů v kmenu - 25-30
  • Podmínka vítězství - dominace 80% po dobu měsíce
  • Další dodatečné funkce - zvýšená produkce o 150%
  • Volné farmení bez poměru vůči hráčům
  • Bonusové vesnice i barbarky jako na S88
  • volné využívání PB bodů /koupě surovin, zrychlení staveb /
 

Edwards

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Kdo tu mluví o legálním? Sám moc dobře víš kolik lidí dokáže sbírat 24/7 :) samozřejmě “ručně”
“Mohu podotknout, že lidé jako Patrick Bateman považují za normální založit hromadu účtů, vystavit je a s jedním účtem poté farmit. V podstatě se jedná o totéž, ale jinou formou. Proto chtěl toto nastavení. Nejspíše je to mnohem výhodnější, proto jsem si řekl, že budu sledovat účty v jeho okolí a všechny je nahlašovat. Jenom pro informaci.”
 
Nahoru