• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 89

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
předešlích světů atd. Navíc, pokud si někdo dá 20 mulťáků s názvy : TenPrvní,TenNejlepší, TenSkamenim atd... tak to nebude asi nejostřejší pastelka v penále

Předešlích, pastelko :D

Že to stojí za zlámanou pastelku, to už víme :D Ale, že zrovna speedaři se budou ozývat :D Myslím, že už se to tady stalo takovým zvykem na forku, tak to sem přihodím. "Zloděj křičí, chyťte zloděje!"

Je smutné, že se člověk musí "domáhat" spravedlnosti na foru, což je taky oblíbená kratochvíle poslední dobou. Ale tady už se asi ničeho dovolat nelze, stejně tu píšou jen ti samí (čti zloději) nebo jejich multis :D kdo tu dal návrh na nastavení? A kdo to komentoval? Nejspíše ti, co ani hrát nezačali, jen chtěli nejlepší svět na PB
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Takže, pokud se tu v minulých světech rozjely debaty typu, že někdo někomu nechával vesnice, nebo si nechával za peníze vesnice stavět, tak zde mám podpoření mé teorie o tom, jak parta IT nadšenců chodí kazit kurzy ostatním, tím že si založí xxx to číslo záměrně vynechám, protože přesná čísla vědí jen oni, ale je to vcelku únavné, že velké účty co jsou na očích jsou bedlivě prověřovány a hráči s 300 body na chvostu tabulky nikoho nezajímají a tak jsem si teď dal tu práci a 20 minut jsem projížděl žebříčky :) zde přináším úlovky v podobě mulťáků, opakujících se jmen, úspěchů z předešlích světů atd. Navíc, pokud si někdo dá 20 mulťáků s názvy : TenPrvní,TenNejlepší, TenSkamenim atd... tak to nebude asi nejostřejší pastelka v penále. přikládám screen pro pobavení. 8 účtů v rozmezí 5 bodů s jménem Ten :D "náhodička"

Zobrazit přílohu uživatele 7495

+ přikládám další screen, velice "náhodných jmen" s čistě "náhodným počtem bodů"
Zobrazit přílohu uživatele 7496
ŽÁDÁM TEDY SUPPORT, ABY TYTO ÚČTY PŘESTAL PŘEHLÍŽET A ZAČAL SE ČINIT! Pokud se nebude nic dít a účty budou hrát, budu to tu spamovat klidně každý den, všichni to víme, ale nikdo s tím nic nedělá. Tak prosím, servíruju první jména účtů :)
TenPrvní
leoru
Batman17
Král Groot
Hotram
Begno
naknujorte
grinch25
Hostitel987
himalaj
Thor
bepsihelta
gimli17
AlbMart
Obtusk
Vadruju
maydebarti
Torzotor
Soldier842
Agresivní virus
Rewsed
Sonsenk
ShrekCZ
INovat
HonzaKoller
HansHonda
DeswerovoMultis
Izixes
Edlaving
DeSistor
DantehoPeklo
Zbiječka
Johnis
Potterham
Král Jelimán1
WhoBeast
Lolita
Lord Hrach
OgrimarDusny
Hadesko
Scoundrella
KuminScripts
DanielTvrdy
Ganersocik
VolodaSlovak
zuzu13
PowerGirl
hrac123
opicka553
sDeerw
Pretzel
Firepoint
dultogokni
Ekcečko
MamRadPPxD
PovVole
Holasovinec
JohnIsTop
TenSKamenimxD
PajoviceOBecna
WhoIsBeastJohn
PajaNo1
AnimeKron
Gadaden
DuhovaickaTepla
Holesovic
Tanizoni
Uhalovicek
Pakakej
Chripnosi
AnimeKron
WhoIsBeastJohn
Denikovec
Lopatacek1
BemesovVol
AverOneNumber
TenDobrejVtip
Fergonista
TenDebeti
Gurglu
Izies
Pavlicejk1
EasyWinkk
TribalLektor
AlmanNovackova
AnnaBles
Cunibus
Reginaldys
DeathGuy
Kalpbs
Regicide
ScarlettMama
Quidity
DanielKolotoč
godGamer
Gor15
Janvelky
Krásná práce s tím člověk si musel dát práci aby tohle dal dohromady ..doufám že s tím support udělá něco
 

Stannis Baratheon

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Vím, že tu lidi moc nechválí, ale já prostě musím.. Ta nová událost je pro mě návrat do dětství.. Když jsem jako malý četl Čaroděj z ohňové hory, tak jsem si to podobně představoval.. Jako kdyby se dalo i bojovat s příšerou, že by byli nějaký volby nebo hody kostkou.. tak by to bylo ještě lepší, ale oproti těm lodím je to nebe a dudy.. Za to velká pochvala pro Inno. Konečně něco, co má hlavu a patu.. :) A je vidět, že i nad odměnama tam trošku přemýšlí.. Už jsem si říkal, že se ten pád DK nezastaví a třeba ještě máme šanci to zvrátit.. Jen tak dále..
 

Sagvan Tofi

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Co ty multaky mezi námi a TA co tam par dni visí, kdo s tím má zkušenost už co? ;)))

@Kozmicz zajímavé se na ně mrknout na s90 a mrknout na polohu některých hráčů ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Dr. dons: Pokud máš pocit, že někteří hráči porušují pravidla hry, naváhej je nahlásit a my se na to podíváme.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Každému nahlášení multiúčtů se věnujeme a pokud se prokáže porušení pravidel, hráči jsou zablokováni. Někteří hráči jsou vynalézaví a snaží se skrýt používáním různých VPN, jiných sítí apod. Ne vždy se nám tedy každý multiúčet podaří odhalit hned napoprvé, ale někdy je to o tom vyčkat, že hráči někde udělají chybu. :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Spoustu hráčů s používáním VPN jsme odhalili. Na každém světě jsou rozdány desítky, někdy i stovky banů právě za toto porušování pravidel. Samozřejmě, často je běh na dlouhou trať a ne všechna porušení pravidel se podaří rozklíčovat a odhalit.
 
Nahoru