• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 89

BruxVandal

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Vojtisko buď, rád, že jsi nehrál ještě světy kde na tebe útočili barbarky :D :D tu machruješ s časováním a VK a pak se na tebe člověk podívá a zjistí, že jsi časoval tak leda šlechty na ty barbarky :D :D
 

vojtiska

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
vyhrál jsi je aktivně nebo ses jen vezl ? 170 vesek na wk ? :D
Ano aktivně. Skončil jsem v modru 2x ale na zástupech jsem si zahrál víc jak na svém účtu holky když nevíte nemluvte.
Všechny světy jsem si poctivě odehrál a skvěle si zabojoval .

PS: Kdybych se jen vezl do VK bych se nikdy nedostal.
 

BruxVandal

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Tak ty taky nevíš jak plesisko časuje a jedeš tu do něj bomby :)
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
co to je ty vole za kritérium? "... vyhrál sem 2 světy, rozhodně vím, o čem mluvím" :D já když se podívám, co za trotloně vyhrává světy a jakým způsobem, tak tohle opravdu o ničem nevypovídá :D krom toho - kdybys byl co k čemu, tak v modru nikdy neskočíš ;)

je mi tu do vašich konfliktů prd a nechci se zastávat, žádné strany, protože o tom nic nevím :D ale na takovej nesmysl sem zareagovat musel, jen aby ti ty placky nelezly moc do hlavy :D
 
Naposledy upraveno:

Sagvan Tofi

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
V tento adventní čas přeji vám VŠEM, UPŘÍMNĚ! a vašim blízkým spoustu klidných večerů, pohody a radosti ze společně strávených chvil❄️
 
Nahoru