• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 90

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vážení hráči, rád bych jen informoval, že jsme zaznamenali větší počet nekale vytvořených účtů a využívání skriptů. Padlo již pár stovek banů, ale samozřejmě není v našich silách zablokovat každý účet, který nehraje proti pravidlům. Každopádně, pokud máte podezření na porušení pravidel hry, hlaste hráče vždy ticket systémem a nikoliv zde na fóru. Na tyto hlášení není nikdy brán zřetel.

Zároveň ještě jedna věc - vždy komunikujte na fóru slušně a bez vulgarit. Jakékoliv útoky či urážky směřované na členy DK Týmu budou z naší strany okamžitě řešeny blokací na fóru bez upozornění! Díky, že to dodržujete, protože právě pro takové hráče je toto fórum určeno!

Bavte se!
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Imagine myslet si že support bude banovat stovky lidí co tu napíše nějaký Pepík, kteréj sám na beztak lognutych 5 dalších účtů.

Schválně sem projel ten seznam a osobně tam znám desítky lidí.

Teď je. Jen otázkou proč by tohle člověk dělal? Jsi tak naivní že si myslí š že vybanujou nějakéj random seznam od ještě víc random pepka? Nebo si jen hloupéj?

Musíš mít strašný prdiky hele.. Vsadím se že si nikde nic nezahral a pokaždé tě přejel někdo kdo si umí pomoct., tak máš ted nutkání to všem nandat.. Nejsi náhodou monty xddd
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Na druhou stranu to chce docela odhodlání takhle fňukat veřejně. To cením..
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
48
Imagine myslet si že support bude banovat stovky lidí co tu napíše nějaký Pepík, kteréj sám na beztak lognutych 5 dalších účtů.

Schválně sem projel ten seznam a osobně tam znám desítky lidí.

Teď je. Jen otázkou proč by tohle člověk dělal? Jsi tak naivní že si myslí š že vybanujou nějakéj random seznam od ještě víc random pepka? Nebo si jen hloupéj?

Musíš mít strašný prdiky hele.. Vsadím se že si nikde nic nezahral a pokaždé tě přejel někdo kdo si umí pomoct., tak máš ted nutkání to všem nandat.. Nejsi náhodou monty xdd

Osobně znáš desítky lidí z nějakého náhodného seznamu? To jakože s nimi chodíš pravidelně na pivo, že je znáš OSOBNĚ?

Na druhou stranu to chce docela odhodlání takhle fňukat veřejně. To cením..

Tenhle komentář má hloubku. Budu muset přehodnotit svůj názor na DK hráče. Možná jsem se unáhlil, když jsem to téma uzavřel konstatováním, že je to tady samej dement.
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Jako vypsat sem nějakych 300 jmen chce za mě docela kus odhodlaní, kterej by měl člověk dokazat ocenit :D

Očividně neni nejostřejší tužka v penalu když s tím chodí na tohle forko, místo ticketu :D jak xxka :D
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
48
Jako vypsat sem nějakych 300 jmen chce za mě docela kus odhodlaní, kterej by měl člověk dokazat ocenit :D

Očividně neni nejostřejší tužka v penalu když s tím chodí na tohle forko, místo ticketu :D jak xxka :D
Ty jsi nejlepší důkaz platnosti Dunning Krugerova efektu.

Uvádíš příklad iksek, kterým to ale právěže pomohlo.

Já se teda přikláním spíš k možnosti, že to sem dával zbytečně a že to nespíš nijak nenanapomohlo k vyřešení problému, ale čistě teoreticky to mohlo zvýšit tlak na podporu následujícím mechanismem:
Člověk, který nemá čas cokoli sám vyšetřovat se o problém nezajímá/neví o něm. Piřjde na forko a vidí ty dlouhé seznamy podezřelých účtů. Zkusí (například jako já) vyhledat si některé ty účty na TW stats, pak ve hře, a zjistí, že jsou to jednak většinou nové účty a jednak mají stejné herní úspěchy. Vystačí mu to jako přesvědčivý důkaz a jde napsat tiket, protože najednou na vlastní oči vidí problém, o jehož existenci netušil, a přirozeně mu ten problém vadí, protože na tom světě hraje a cítí se být podváděn.
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Pomohlo, tím že to přesunuli do ticketu a řešili to tam kde se to řešit má :D

Tohle na forku je spiše jak se říka " pro díváky " :D tady nic nezměníš :D
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
48
Pomohlo, tím že to přesunuli do ticketu a řešili to tam kde se to řešit má :D

Tohle na forku je spiše jak se říka " pro díváky " :D tady nic nezměníš :D
Jestli je tady něco přehnanýho, tak je to tvoje reakce. Taky jsi dostal bany na mulťáky nebo proč tě to tak šíleně dráždí? Ze zkušenosti vím, že když na něčí nesmyslné jednání upozorňuješ negativním způsobem, tak ho jen povzbudíš k tomu, aby v činnosti pokračoval. Dále, zoufalí lidé dělají zoufalé činy. Pokud v něm překypěla zoufalost z nedostatečné zpětné vazby od podpory, tak se dá pochopit, že začal vidět východisko ve "vykřičení se do světa."

Jestli já vidím někde problém, tak je to obecně nedostatek základní tolerance ve společnosti. Kdybych sečetl společenský přínos všech toxických lidí, tak by mi vyšla čistá 0.
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Já z toho mam jen prdel že typek místo ticketu tady veřejně fňuka :D

Všechno to jde řešit i bez toho aniž by se ti lidi museli smát že trouba kterej ani neví jak ty věci spravně řešit :D Forum tady je na nějaky debaty a diskuze :D

Obecně je spiše problem v tom že lidi rádi upozorňují na věci které sami dělají :D S mulťakama nic neudělaš, ať budeš brečet sebevíc :D A vlastně je jedno jeslti to bude tady nebo v ticketu.. Mulťaky byli a budou , bez ohledu na to co si o tom mysli nějaky frustrovaný policista na dk :D
 
Naposledy upraveno:

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
A vubec to nejsmutnější na tom celym je to, že na to aby "upozornil na problem " , tak si vytvoří nějakej novej učet, protože kdyby to psal ze svyho mainu tak všichni jen vidí jakej je to realně pokrytec :D

Stejně třeba jako xxka brečeli jak si ten typek nechaval stavět vesky, a přitom to celou dobu praktikovali taky, jen v mentším měřítku :D

To že na to uděla novej učet jen vypovída o tom že se stydí prezentovat to z jeho jména :D A už jen ten fakt tomu bere všechnu možnou relevanci :D

Je to jen typek kterej je smutnej z toho že lidi z multaku dělají pb a ty pak prodavají, a mají z toho realně takovou brigádičku, a on chodí do fabriky kde musi skakat jak se pískne a má z toho mindraky ktere ventiluje aspoň takhle :D
 
Nahoru