• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30193
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
passsatek: ano i ne :) záleží jak moc si hráči bashe mlátí svá vojska, protože jak víš já si je šetřím a bojím se o ně :(
a hlavně záleží na partě .. na S26 jsem to rozjel jen kvuli kmeni jinak bych to tam hrál jako vždy .. zahrát si a ukončit :)

mirosaurus: tak když začnu o týden později a ještě si dám na 3 dny pauzu bez zástupu :D
 

DeletedUser19739

Guest
Já měl pauzu 2 dny a neremcám:D

Prostě to přiznej, jsi střevo:)
 

DeletedUser31103

Guest
Kokosáku, myslíš že jde bejt v top tři off a nemít rozbitý vojsko a naopak jeho objem denně zvyšovat ? :-D
 

DeletedUser

Guest
jde o to že musíš mlátit okolí, ale za rozumné ztráty .. já pak žasnu když vidím jak si někdo rozbil 3/4 armády, ale hlavně že ho vymlátil a je první v offu :D Já se snažím držet hranici max 1/4 armády a i nad tím přemýšlím jestli vymlátit nebo počkat, protože díky farmení přecejen ta armáda rychleji roste jak tomu obránci.
 

DeletedUser35385

Guest
Tak za chvíľku budem mat šľachtica. A traste sa vsetci v mojom okolí.:king
 
Nahoru