• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30193
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Kokos prezraď nick :D

a ritiet ty by si mohol tiež, lebo určite okolo teba už kružím s ľahkou :D
 

DeletedUser35385

Guest
Sváčku ja viem kde si a kto si. Ale to je na tom sranda ze ti nevieš. Len aby som ja nekrúzik okolo teba s LK sekerami a slachtou.:rofl
 

DeletedUser

Guest
hej hej pozeram že si pojedol a skobbinoval rombo tyčinky so smiešnou kašou :rofl
 

DeletedUser35385

Guest
hej hej pozeram že si pojedol a skobbinoval rombo tyčinky so smiešnou kašou :rofl


No ako si to uhado knutíku z posledného závetu.:cool či ak sa ten tvoj kmeň volá. :D

A ahoj flacíku;) darý sa dobre.:p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Poprve žiaden kmeň neviediem keby že vediem je medzi prvými .... a pocitia to všetci ...

po drue je podomnou skupinka aj nadomnou skupinka tak by ste ich čim skôr mali naučiť spolupacovať ....

A na tvojom mieste by som sa veľmi nenaparoval :) ... všetci vieme načo mame a viem že načo maš ta ty :bad
 

DeletedUser

Guest
Já skončil spolu s mým kamarádem násilník z toho důvodu, že já jsem školák je mi 16 let a je červen, to znamená že potřebuji nahnat nejlepší známky, přednější je pro mě škola a né divoké kmeny, tak jsem si pustil nelegální script, a vyřešil jsem to asi tak nejlépe, byl to důvod přestat hrát :) Navíc v České Republice jsem neměl již žádné Premium a nehodlám dávat peníze do hry :)

Začnu hrát slovenský svět 22 který startuje 4.6.2013
 

DeletedUser35385

Guest
Sváčku ja som nevravel že si ten kmeň založil ty. A vieš načo mám ja? Skade to vies ked si somnou este ani nehral a ani proti mne.?:axe A myslím si podľa svojich skúsenosti že hrám lebšie ako predtím. Ale to je len moj predsudok. A ja sa nenaparujem ja som aj bez naparovania ultra súper lama!!!:paladin
 

DeletedUser30368

Guest
Rytíři, nepoužívej můj titul :p (Já tedy šlechtu budu dělat zítra :) )
 
Nahoru