• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30193
  • Vytvořeno

DeletedUser37314

Guest
Nejideálnější rychlost světa je 1,5 nebo 1,6.
Nejideálnější rychlost jednotek je 0,8 nebo 1.
Nastavení se mi líbí, jenom aktivovat domobranu.
Neaktivní lučištníci a paladin může být.
 

DeletedUser34582

Guest
Férové podmínky nebudou, leda že by PB sloužilo jen k PÚ a správci účtu.;)

Ale láká mě to, protože na těch světech bez lučištníků je jiný vzorec pro výpočet boje, což by mě celkem zajímalo.:yes
Ani tak to nie je férové :) ale férový svet kde by išlo o to čo vieš nikdy nespravia :)

Odkiaľ máš iný vzorec výpočtu boja ? a ako vlastne myslíš výpočet boja ? všade je to to isté :) (rozdiely možu byť len v bodoch za útok či obranu keďže sú 2 systémy.)

Robért myslí stále :D
zelí naňho musíš bez rešpektu :D

domoobrana je blbosť pre lamičky:) preto ju milujem :D
 

DeletedUser33829

Guest
Já na světě bez luků nehrál, ale tak dalo se dočíst na fóru, že je výpočet bitvy jiný, třeba v Turgonově koutku.
Off a def rank znám, ale ten systém podle míst v SD je akorát na prvních světech, a pak na šestnátce.

Domobrana je zbytečná a po dvou měsících fakticky neexistuje. Nikdy jsem ji nepoužil a nikdy mě ani nezastavila, akorát si hráči na 6 hodin snížili produkci surovin.:D

Na ideálním světě nejsou mince, ale balíčky surovin.:D
 

DeletedUser34582

Guest
:D nie je to iné :D Je to to isté ako na tamtých svetoch keby si postavil armu bez lučišníkov proti arme bez lučišníkov na koni :D
 

DeletedUser34317

Guest
A jo, kolik tam je max. těžba? Nechce se mi to počítat :D
 

DeletedUser

Guest
:D nie je to iné :D Je to to isté ako na tamtých svetoch keby si postavil armu bez lučišníkov proti arme bez lučišníkov na koni :D
- jasně, že je to jiný - na světech s lukama ti víc padaj v závislosti na tom, na jakou obranu to posíláš - takže, když třeba narazíš na hlavně tk, padnou ti klidně všechny sekery, ale většina Lk se vrací - na světech bez luků ti padne % jednotek v útoku stejně.. tedy třeba 40% seker a 40%koní..
 

DeletedUser33829

Guest
To jsou opravdu složité počty.:blush

Na to nepotřebuji kalkulačku. 2400 * 1,5 = 3600.

Tady na tomto světě, jestli bude rychlost 1,6, tak to bude 3840 za hodinu, když to nebude bonusovka.


->bleskosvodka: Ano, přesně o tomhle jsem psal a drekt nepochopil.;)
 
Nahoru