• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30193
  • Vytvořeno

DeletedUser37009

Guest
Jak tak projíždím archiv, tak řešíme v noci asi skoro vše :D Jednalo se asi o diplomacii s jedním nejmenovaným, mnohem silnějším kmenem, která nakonec úspěšně dopadla. :king
 

DeletedUser34317

Guest
Aha, já myslel že ten sraz, no moc jsme spamovali a výsledek nikde :D
 

DeletedUser37009

Guest
Ale sraz bude, na to máš moje slovo :hi Jen se musí domluvit ten termín :D
 

DeletedUser34582

Guest
Další svět... A já sem se ještě ani nevzpamatoval z toho náklepu, co dostáváme na tom předchozím:)
Ty světy se pouští nějak rychle...
No keď nehráš tak to človek vníma inak :D napr. mne sa videl už skôr čas na nový svet, ale ako píšem len preto že nehrám...beží to akosi rýchlejšie :D ale o to zaujímavejšie :)

Inak sa aspoň môžem zasmiať nad siláckymi rečami :D
 

DeletedUser34582

Guest
nie :) pri tvojom masívnom prispievaní Tvoje nečítam :D a k tomu bojím sa, že keby som sa na nich smial zbiješ ma :D
 

DeletedUser30368

Guest
Rio, pokud hledáš spammery, co Tě předčí, tak drekt, já, Vudcaa a řekl bych že ani Next tam nejdou, Sathánek jde s vlastními silami a nikdo jiný Tě už netrumfne :D...
 

DeletedUser19739

Guest
nie :) pri tvojom masívnom prispievaní Tvoje nečítam :D a k tomu bojím sa, že keby som sa na nich smial zbiješ ma :D

Já:shock Já bych ani mouše neublížil!

(protože se mrcha pohybuje rychleji než já:( )

Honzo, ty tam deš, protože tvá pýcha ti nedovolí přerušit ti tu tvou sérii světů.
Drekt tam půjde taky protože je to Drekt.
Vudcaa a Next.... kdo ví?:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Miro, Davida jsem se ptal zda to tam má cenu, napsal mi že nemá už dva dny mám dáno zrušit účet. Velmi mě mrzí, že válka začala, když jsem přišel o spojení a pak už nešlo moc zasahovat do věcí a teď je to podle mě už zbytečné...neznám ty lidi atd....:(
 
Nahoru