• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna Světa 32

DeletedUser34317

Guest
No jo, kral spisa mele o něčem, o čem ví naprostý houby :D

Když chceš být tak chytrej, mrkni se kam Kendy dovedl kmen MoW na s16. A co se týče s30, hold ne každý svět se vydaří:wacko
 

DeletedUser34753

Guest
No jo, kral spisa mele o něčem, o čem ví naprostý houby :D

Když chceš být tak chytrej, mrkni se kam Kendy dovedl kmen MoW na s16. A co se týče s30, hold ne každý svět se vydaří:wacko

nesledujem S16 ale rad by som si pozrel diplomaciu :) ked to dotiahol do vytazneho ako to taha na 25 tak dakujem pekne

noo nepodari sa kazdy svet ako napr S30 a to zdvodu ze nie kazdy pristupy na vasu hru aby za dva mesiace od spustena sveta bola mapa v 70% modra :wall ved ste tam boli na smiech som ani nevedel ze ste taky znamy :rofl

p.s.: neberte to v zlom ale takato strategia vedie presne k tomu co ste dosiahli na 25ke hlavne ze s kazdym sktorym som pisal od vas napise ze ma rad cervenu farbu na mape a ako som uz spominal mapa vyzerala z vasho pohladu ako modra gula :) s top 20 kmenov obsahovala asi 12 kmenov(spojko) a to este neratam niejake tie donka
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34317

Guest
Zvláštní, já myslel že na s30 tam máme většinou různé odstíny červené, asi se budu muset zeptat zakladatele Varjagů :scratch

Jinak je vidět, že víš, o čem mluvíš, takže nic nevíš :D Když vezmu v potaz, že jsem na s25 hrál s nimi, takže vím, jak to doopravdy bylo :)
 

DeletedUser34753

Guest
trosku si to pleties hovorime tu o kendikoch ked tu este boli a ta diplomacia vyzerala trosku inac a ked si dobre spominam aj Vcka cize vy ste mali snimy donko len potom sa zrusilo mam pocit ze to mali aj v popise kmena ze ste ich zradili ale o co presne slo to viete len vy :) (zevraj ta vase vedenie kmena prehlasovalo)

ze si hral na 25 s to viem.
vies ako to presne bolo?cize bolo to inac ako pisem ja ?
tak daj ako to presne bolo rad by som si to vypocul :) mozno zeby som sa dozvedel nieco nove :D
 

DeletedUser15465

Guest
Jistě, rád si to poslechnu, o tom, jak se tvořila diplomacie na 25 :)
 

DeletedUser34317

Guest
Měli jsme asi 5 kmenů Drago, což řeknu na rovinu, že mi to nebylo zrovna po chuti, ale co, jelo se dál.

Pak byly 2 spojenci, jména si už nepamatuji, pak mám dojem, že jeden don. Tohle podle mě není modrá mapka, jen byl zabezpečenej jedna strana :)
 

DeletedUser34573

Guest
Je zbytečné se dohadovat, jak to bylo na jiných světech. Tohle je 32 a strategie může být úplně jiná :)
 

DeletedUser34753

Guest
[SPOIL]to ze dragonov bolo 5 kmenov nieje az take podstatne na S25 si mohol mat v kmeny len 25 hracov mi sme mali tiez na zaciatku 5 kmenov aj ked to nebola moja politika kedze zacinal som ako vodca akademky H20 kde sa casom vedenie tohto kmena rozpadlo z nedostatku casu alebo z inych osobnych dovodov - prevazne tam hrali chalani s S22. nebudem tu rozpisovat o zabo mysich vojnach ktore sme viedeli,,, alebo kto skym mal spojka pri kontinentalnych vojnach to nieje az take podstatne. skor sa zameraj na cas ked od dragonov odisiel kendy(len taka pikoska bol som na zastupe hraca tusim skucaz ked som si pisal s kendym pricom netusil ze som tam ja kde sme rozoberali preco zdrhol od Dragonov k TDE odpoved bola stylu su tam lamy,, jasne on to napisal trosku diplomatickejsim stylom) prave v tej dobe TDE zacalo naberat silnych hracov do svojich radov,,,alebo sa snazili k sebe pretiahnut hracov ktory vlastnili tajomstva.V "zakulisi" sa hovorilo o tom ze vedenie TDE sa snazi o to aby sa ukoncil svet este rychlejsie ako S24.A som presvedceny o tom ze to bola na 99,9% pravda .Zacali sa okamzite diplomaticke jednania s kmenmy s ktorymi sa viedli kontinentalne vojny lebo TDE rastlo ,,,pridavalo na sile z dovodu odchodu hracov aj s inych kmenov k nim,,,,vsetci sme vedeli ze musime kmenu TDE postavit silny odpor cize nemohli sme si dovolit vies kontinentalne vojny ktore by nas oslabovali a TDE by nas pomalicky jedneho po druhom rozobralo.Kmen US-(uzavrete spolocentvo) pod vedenim hraca trixa zobral vsetku diplomaticku tarchu na seba a vyjednal z nasimi hranicnymi nepriatelmy mier. Nasi uhlavny nepriatela ako kmen Kelti,Iluminati ci Antici sa stali nasimi spojencami proti zastaveniu nezmyselnej myslienky TDE o rychlom ukonceni sveta. Trixa vyjedna spojko aj zo Silnym kmenom RBS ktory v tej dobe pokrival asi 3-4 kontinety,,,nazvali tuto alianciu ZLATA aliancia - severu.Na juhu bolo tiez vytvorene zoskupenie 3 kmenov(RNG,uz si nespomeniem ako sa volali tie dalsie dva) ktore bojovali s TDE a tak zacala prva svetova vojna na S25.

priblizna poloha kde sa ake kmene nachadzali
zlata aliancia pokrivala(us,kelti,iluminati,SrS,RBS,A) severo vychod,severo zapad
TDE-stred mapy zo smerovanim na vychod,zapad,juh
RNG - pod vedenim krala ri- juh a smerovanie na stred
ocel - juhozapad
NI-juho zapad
BKP-stred smer zapad,vychod,juh
gentl - juhovychod
dragoni- severvychod,zapad
NK-severovychod
A-severo vychod
ostatnym kmenom ktore som tu neuviedol sa ospravedlnujem ale momentalne si na vas uz nespominam

1.svetova vojna na S25 ale coskoro zmenila strategiu a diplomaciu a to kvoli RBS(hraci RBS to zvalovali na neskusenu,ale po jej ukonceni hry nic nezmenili cize boli tu len kecy z ich strany) a to asi nepresiel ani mesiac a otocili strany dovod bol jednoduchy dozvedeli sa aku ma diplomaciu TDE a to kmen BKP ktory susedil s RBS takmer po celej ich juznej hranici + na juhu uz RBS malo nepriatela a to kmen IN takze v priebehu par dni vypovedali vsetkym spojko a postavili sa na stranu nepriatela,,,, po boku RBS sli aj dragoni.Kmen US tuto zradu neuniesol (a hraci ako trixa atd ukoncili hru)
kmen TDE sa medzi casom premenoval na SP a ich koalicia sa skladala s troch silnych zoskupeni SP,BKP,RBS a mam pocit ze tieto kmene boli vsetky v top3 plus mali pri sebe Dragonov,Gentlakov,Oceliove srdcia,dargenzone a kto vie kolko tych kmenov tam vlastne este bolo.
skoda ze nemam s tej doby zachovanu mapu

este podotknem ze tato koalicia pretiahla kopec hracov s roznych kmenov k sebe,,,cize ked vravim ze ste mali modro min 75% mapy tak mam obavu ze ci nehovorim malo.

to je asi tak v skratke z mojho pohladu

pisal som viac krat ze to ma ani tak nestvalo,,,DK je o diplomaci a kto je ako sikovny a ako si ju vie zariadit,,,ale ked mi urcity hraci s tejto aliancie pisu ze maju radi cervenu farbuna mape(pritom maju v modrom poli vacsinu svojich dedin) tak mam pocit ze pisem z blaznamy,,, ktomu najvacsie keci maju prebehlici ktorych zlomili mozno len spehovacie utoky tak to mi proste neda aby som nereagoval na ich prispevky o ich velkych skutkoch a ich bojovnosti :bad

p.s.: v konecnom dosledku vyhravaju vojnu zbehovia je to ako v realnom zivote ked vam pichne do chrbta noz clovek ktory vam ma chranit chrbat ,,,,ale aj to vas nemusi polozit hnet na kolena,,, dokazete sa postavt na nohy,, ale krvacanie sa vacsinou uz nepodary zastavit :dunno[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15465

Guest
I můj příspěvek se bude týkat s25, když už tady na ten svět došla řeč, tak k tomu připíšu i něco svého.

[SPOIL]to ze dragonov bolo 5 kmenov nieje az take podstatne na S25 si mohol mat v kmeny len 25 hracov mi sme mali tiez na zaciatku 5 kmenov aj ked to nebola moja politika kedze zacinal som ako vodca akademky H20 kde sa casom vedenie tohto kmena rozpadlo z nedostatku casu alebo z inych osobnych dovodov - prevazne tam hrali chalani s S22. nebudem tu rozpisovat o zabo mysich vojnach ktore sme viedeli,,, alebo kto skym mal spojka pri kontinentalnych vojnach to nieje az take podstatne. skor sa zameraj na cas ked od dragonov odisiel kendy(len taka pikoska bol som na zastupe hraca tusim skucaz ked som si pisal s kendym pricom netusil ze som tam ja kde sme rozoberali preco zdrhol od Dragonov k TDE odpoved bola stylu su tam lamy,, jasne on to napisal trosku diplomatickejsim stylom) prave v tej dobe TDE zacalo naberat silnych hracov do svojich radov,,,alebo sa snazili k sebe pretiahnut hracov ktory vlastnili tajomstva.V "zakulisi" sa hovorilo o tom ze vedenie TDE sa snazi o to aby sa ukoncil svet este rychlejsie ako S24.A som presvedceny o tom ze to bola na 99,9% pravda .Zacali sa okamzite diplomaticke jednania s kmenmy s ktorymi sa viedli kontinentalne vojny lebo TDE rastlo ,,,pridavalo na sile z dovodu odchodu hracov aj s inych kmenov k nim,,,,vsetci sme vedeli ze musime kmenu TDE postavit silny odpor cize nemohli sme si dovolit vies kontinentalne vojny ktore by nas oslabovali a TDE by nas pomalicky jedneho po druhom rozobralo.Kmen US-(uzavrete spolocentvo) pod vedenim hraca trixa zobral vsetku diplomaticku tarchu na seba a vyjednal z nasimi hranicnymi nepriatelmy mier. Nasi uhlavny nepriatela ako kmen Kelti,Iluminati ci Antici sa stali nasimi spojencami proti zastaveniu nezmyselnej myslienky TDE o rychlom ukonceni sveta. Trixa vyjedna spojko aj zo Silnym kmenom RBS ktory v tej dobe pokrival asi 3-4 kontinety,,,nazvali tuto alianciu ZLATA aliancia - severu.Na juhu bolo tiez vytvorene zoskupenie 3 kmenov(RNG,uz si nespomeniem ako sa volali tie dalsie dva) ktore bojovali s TDE a tak zacala prva svetova vojna na S25.

priblizna poloha kde sa ake kmene nachadzali
zlata aliancia pokrivala(us,kelti,iluminati,SrS,RBS,A) severo vychod,severo zapad
TDE-stred mapy zo smerovanim na vychod,zapad,juh
RNG - pod vedenim krala ri- juh a smerovanie na stred
ocel - juhozapad
NI-juho zapad
BKP-stred smer zapad,vychod,juh
gentl - juhovychod
dragoni- severvychod,zapad
NK-severovychod
A-severo vychod
ostatnym kmenom ktore som tu neuviedol sa ospravedlnujem ale momentalne si na vas uz nespominam

1.svetova vojna na S25 ale coskoro zmenila strategiu a diplomaciu a to kvoli RBS(hraci RBS to zvalovali na neskusenu,ale po jej ukonceni hry nic nezmenili cize boli tu len kecy z ich strany) a to asi nepresiel ani mesiac a otocili strany dovod bol jednoduchy dozvedeli sa aku ma diplomaciu TDE a to kmen BKP ktory susedil s RBS takmer po celej ich juznej hranici + na juhu uz RBS malo nepriatela a to kmen IN takze v priebehu par dni vypovedali vsetkym spojko a postavili sa na stranu nepriatela,,,, po boku RBS sli aj dragoni.Kmen US tuto zradu neuniesol (a hraci ako trixa atd ukoncili hru)
kmen TDE sa medzi casom premenoval na SP a ich koalicia sa skladala s troch silnych zoskupeni SP,BKP,RBS a mam pocit ze tieto kmene boli vsetky v top3 plus mali pri sebe Dragonov,Gentlakov,Oceliove srdcia,dargenzone a kto vie kolko tych kmenov tam vlastne este bolo.
skoda ze nemam s tej doby zachovanu mapu

este podotknem ze tato koalicia pretiahla kopec hracov s roznych kmenov k sebe,,,cize ked vravim ze ste mali modro min 75% mapy tak mam obavu ze ci nehovorim malo.

to je asi tak v skratke z mojho pohladu

pisal som viac krat ze to ma ani tak nestvalo,,,DK je o diplomaci a kto je ako sikovny a ako si ju vie zariadit,,,ale ked mi urcity hraci s tejto aliancie pisu ze maju radi cervenu farbuna mape(pritom maju v modrom poli vacsinu svojich dedin) tak mam pocit ze pisem z blaznamy,,, ktomu najvacsie keci maju prebehlici ktorych zlomili mozno len spehovacie utoky tak to mi proste neda aby som nereagoval na ich prispevky o ich velkych skutkoch a ich bojovnosti :bad

p.s.: v konecnom dosledku vyhravaju vojnu zbehovia je to ako v realnom zivote ked vam pichne do chrbta noz clovek ktory vam ma chranit chrbat ,,,,ale aj to vas nemusi polozit hnet na kolena,,, dokazete sa postavt na nohy,, ale krvacanie sa vacsinou uz nepodary zastavit :dunno[/SPOIL]

[SPOIL]
No, začnu Trixxou. My jsme se tedy doslechli, že US byli doslova "předhozeni" SP, aby vůbec vznikla aliance SP+BKP+RBS+DRAGO. Byl jsem jeden z mála z řad Rebelů, kdo tehdy otevřeně řekl, tak tohle teda není fér. Nezkušená toto předhození ani nepotvrdila, ani nevyvrátila.. no, bylo jasné, že to iniciovala ona. Někteří USáci přešli do kmenů aliance Severu (Zlatá aliance se tomu neříkalo snad nikdy), většina ale skončila a vůbec se jim nedivím, bylo to vůči nim hnusný.


TDE se de facto nepřejmenovali na SP. TDE byl jujkiho kmen, SP kendyho... ve zkratce řečeno.

V alianci bylo méně kmenů. Základ byl SP+RBS+BKP+DRAGO (úsměnvé je, že SP si nějakých Dragounů všimli asi až po půl roce a nahodili DoN, RBS i BKP ale Dragouny brali hned od začátku)
Gentlemani nikdy na straně aliance nebyli. Danger Zone se přidali až cca 2-3 měsíce po vzniku aliance. a OCEL, no s těmi byl vždy nanejvýš DoN, pokud se dobře pamatuju. A 75% nemá aliance ani teď - momentálně by to mělo být něco kolem 65%.... Tehdy to nebylo ani 50%. A ještě tu byli I-L Ilumináti, no ti oficiálně součástí aliance nebyli. Pokud vím tak SP je rádi neměli, BKP těm byli nějací ilumináti volní, ale Dragouni a Rebelové s Ilumináty celkem dobře vycházeli. Časem se ale vztahy zhoršovaly no a dopadlo to +- tak, že IL prostě zmizeli z mapy - někdo přešel, někdo skončil, někdo byl rozebrán...

Momentální aliance sestává z kmenů Staré Páky, Rebelové, Bratrstvo Kočičí Pracky, Drago, Danger Zone. Celkem ali tvoří tuším 8 kmenů, některé jsou zaplněné více, jiné méně. Mělo by jít o řekněme 150 hráčů, když odečteme zástupy a flákače aktivní 1x týdně, tak budeme tak na 50.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru