• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna Světa 32

DeletedUser30368

Guest
Ne, omyl jsem ten nejhorší, nikdy jsem ničeho nedosáhl :yes

Drektík, on je na tom jako já :blush

Neříkej, že jsi moji výhru vzal vážně, byl by jsi první, podceňování nových hráčů...já podceňuji i veterány :yes,
 

DeletedUser34573

Guest
Ironii jsem ještě pochopil, ale to s tím, že rychle odpadneme jsi nenapsal jako první, takže už mě to trochu naštvalo..
 

DeletedUser30368

Guest
První odpadně HAF!, i když ten ani nenastartuje :D...další odpoadnou LOPATI (Doufám, že to ice NEBUDE číst :D)

Ale popravdě, kromě Tebe a Limonádový Joe mi tam nikdo nic neříká...
 

DeletedUser34573

Guest
Uvidíme, zatím si na hráče nemůžu stěžovat a jsem nadmíru spokojen..
 

DeletedUser30368

Guest
To jsou začátky ;), začátky jsou prima, každý je nějak aktivní a je v kmeni legrace...počkej až bude první kmen mít 2 miliony bodů, to bude úplně jiný kmen, než máš teď (Ohledně členů) :hi
 

DeletedUser

Guest
Zelí: je pravda že vždy soutěžíš o nejhoršího hráče, ale ty jsi tak hrozně neschopnej že ani na to poslední místo se nejsi schopen dostat :D

podcenění hráče je to nejlepší .. říkáš si že máš kolem sebe lamy a pak se probudíš a koukáš že na tebe dopadne za 2 minuty vláček, který jede v sekundě :)
 

DeletedUser34317

Guest
To mě pobavilo, co napsal Zelí :D

Varangians, vedou kamarádi :p, navíc mají hodně krásnou vůdkyni

Kdybych chtěl, napíšu Fonderovi aby na tebe vyhlásil křížovou výpravu, tak to udělá :rofl:rofl
Asi jsi zapomněl kdo je jejich původní zakladatel :D
 

DeletedUser30368

Guest
Jejich původní zakladatel? Nebyl to ta lamka? Ten Octopuss? :scratch

Neboj všechno vím, všechno znám :p Antro by mě nedala :muck (Doufám :rofl)
 

DeletedUser15465

Guest
Hej hej bando...
Nejnovější svět, nejvíc hráčů ze všech ostatních světů.. Snad i víc než na všech ostatních světech dohromady, teď se mi to nechce počítat.. a účast na fóru je jako kde?
 
Nahoru