• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna Světa 32

DeletedUser

Guest
tak kdo by tě chtěl když si vystavíš jednu ves na 3000 a končíš :D
 

DeletedUser30368

Guest
Dobře, víš, že nehraji za účet, ale vždy pro kmen ;), však Víš jaké jsme měli situace na různých světech....
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
věřím že i kdyby se mnoho nabraných členů do hoptua team rozhodlo rozložit kmen že to silné pevné jádro které není malé zůstane a budou pevně bojovat za náš kmen :axe

tak snad se nemílím ;)
 

DeletedUser30368

Guest
Silné jádro se také rozpadá, nedostatek času, trochu jiný styl hry. Atd. :)
 

DeletedUser

Guest
tak jsem se regnul a myslím že se můj kmen nerozpadne dokud ho neopustím :rofl
 

DeletedUser22495

Guest
Může mi někdo prosím poradit jak se zbavit tech šipek které mi ukazjí co mám dělat. Ně že nevídím na velikost SD ale už ani název vesnice. Ted mi tu skáčou dvě. To jako musim plnit ty ukoly jinak nezmizi nebo co ? V nastaveni ukonceni tutorialu nebo jak bych to nazval sem nenasel. Tak co s tím. Předem díky.:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Ano, ty úkoly musíš splnit, nebo tam ty šipky budeš mít pořád. :D

Myslím, že to velmi pomůže při rozjezdu, jelikož téměř za každý úkol máš nějakou odměnu, ať už v podobě surovin, či na tomto světě vlajek, vždy se plnění těchto lehkých úkolů vyplatí. ;)
 
Nahoru