• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna Světa 32

DeletedUser22495

Guest
Vzdyt ty ukoly jsou uplne k nicemu. treba to ze musim si tam dat vlajku +2% obrana - proc kdyz tam mam +14% produkce - je to pro novacky mozna dobre ale me to je tedy krajne nepříjemný a rád bych aby s tím někdo něco dělal. navíc podle toho staví jen kdo to neumí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15465

Guest
Vzdyt ty ukoly jsou uplne k nicemu. treba to ze musim si tam dat vlajku +2% obrana - proc kdyz tam mam +14% produkce - je to pro novacky mozna dobre ale me to je tedy krajne nepříjemný a rád bych aby s tím někdo něco dělal. navíc podle toho staví jen blb.

Na druhou stranu surky zadara jsou surky zadara. Ano, takže radši postavím důl který zrovna nepotřebuji a dostal 200 od každé za to čímž se mi investice 2x vrátí... než abych nepostavil nic a neměl nic.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
ale když člověk chce vlajku produkci surovin a cpe to tam tu na 2% obrany tak je to otrava :wacko
 

DeletedUser30368

Guest
:-D Taky mi Kokosák hned psal, že ho štve ta šipka k vlajkám :-D hned asadil 12% surek, odepsal jsem mu že máme stejný problém, ale já mám jen 10% surek :cry :-D
 

DeletedUser843

Guest
Keby ste mali problém s dokončením tej úlohy, z nejakého dôvodu by to napr. nešlo ukončiť, pričom vlajku ste priradili, kľudne napíšte na support, úlohu vám dokončíme.
 

DeletedUser19739

Guest
Já už sem postavil úúúplně všechny, a nějak si toho ta věc nevšimla, mohli by ste mi to vy na suportu dokončit?:)
 
Nahoru